Jump to content

mapa League od Legends


Andrey

Recommended Posts

Proč se ti to nelíbí? Zajímá mě, co bych měl vylepšit, nechci změnit tvůj názor.

prazdny areal v podstate, male využitie (nevidim vlastne žiadne) a tmavé(bezfarebné) celé to prostredie.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Proč se ti to nelíbí? Zajímá mě, co bych měl vylepšit, nechci změnit tvůj názor.

spíše to je jen koncept mapy... nelibí se mi tam podstatě vše. Nemůžu ti říct co tam vylepšit když by to celé chtělo předělat.

Link to comment
Share on other sites

prazdny areal v podstate, male využitie (nevidim vlastne žiadne) a tmavé(bezfarebné) celé to prostredie.

Možná kdyby se to udělalo na menší plochu, nebylo by to tak prázdné. Využití má třeba na TDM, nebo event podobný hře League od Legends, takže využití má.

 

 

spíše to je jen koncept mapy... nelibí se mi tam podstatě vše. Nemůžu ti říct co tam vylepšit když by to celé chtělo předělat.

No, čekal jsem lepší názor, ale budiž.

Link to comment
Share on other sites

Asi úplně nechápu účel téhle věci. Přijde mi to jako pár objektů naplácanejch na platformě s názvem "League of Legends". Co přesně je na tom jako Leage nebo za jakým účelem si tohle patlal? Nerozumim tomu. Možná až vysvětlíš význam a realný použití, bude na to možnej pohled z jinýho úhlu.

Link to comment
Share on other sites

Ako nápad s a mi to páči, ale tie kamene vyzerajú strašne :d treba použiť viacej farieb + možno by nebolo zlé sa vyhrať s osvetlením a nastaviť si noc ;) a rozhodne treba spraviť niečo s cestou, nemôžeš tam mať proste rovnú zelenú ani neviem čo to je :d treba tam dať nejaký trávnik a chodník ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...