Jump to content
  • 0

pomoc Clicker.. z nudy


Guyy

Dotaz

Popis problému:


Ako píšem, z nudy som si chcel spraviť Clicker.. Aby to prehadzovalo riadky, aby to nebolo stále na tom istom.. Ale nejako to nejde :/ nefunguje mi strins icon_e_biggrin.gif Dostane sa kód nad strins, ale namiesto strins a pokračovanie príkazu, mi hodí nezanámy príkaz (return 0).. Neviem už čím to je icon_e_biggrin.gif


Chyby/varování kompilátoru a při běhu:
--

Kód:

 

CMD:coin(playerid, params[])
{
  new sString[50], riadok_je[100];
  format(riadok_je, 100, ClickerGenerate(playerid));
  strins(sString, riadok_je); // tu hodí return 0
  ShowPlayerDialog(playerid, 1562, DIALOG_STYLE_LIST, "Clicker - EvoLve.",  sString, "Zvoliť", "Close");
  return 1;
}


stock ClickerGenerate(playerid)
{
  new vysledok[100];
  if(line[playerid] == 0) vysledok = "\n";
  else if(line[playerid] > 0) vysledok = "Coins + 1\n";
  return vysledok; 
}

 




Dodatečné poznámky:

Ďakujem za pomoc icon_e_biggrin.gif

Edited by EvoLve.
Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ty sa pýtaš že prečo do 50 znakoveho stringu sa nezmesti 100 znakov?

 

 

sString? pls ne.. Ako keby z tej časti String nebolo jasne že je to string...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nič :d Buď to mám nejako zle, že mi to nejde.. Alebo v tom scripte nieje nič chybné :d Ale asi to prvé :/ Mám v 'plugins' v server.cfg normalne crashdetect, potom v priečinku tiež, aj ho loadne.. a v logu nič nieje :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

2017-12-19%20(2).png<-- Toto je v logu

 

2017-12-19%20(4).png


No už to mám..

stock ClickerGenerate(playerid)
{
  new sString[300];
  if(line[playerid] == 0) strcat(sString, "0) Coins + 1\n"); else strcat(sString, "1)\n");
  if(line[playerid] == 1) strcat(sString, "1) Coins + 1\n"); else strcat(sString, "1)\n");
  if(line[playerid] == 2) strcat(sString, "2) Coins + 1\n"); else strcat(sString, "2)\n");
  if(line[playerid] == 3) strcat(sString, "3) Coins + 1\n"); else strcat(sString, "3)\n");
  if(line[playerid] == 4) strcat(sString, "4) Coins + 1\n"); else strcat(sString, "4)\n");
  if(line[playerid] == 5) strcat(sString, "5) Coins + 1\n"); else strcat(sString, "5)\n");
  if(line[playerid] == 6) strcat(sString, "6) Coins + 1\n"); else strcat(sString, "6)\n");
  if(line[playerid] == 7) strcat(sString, "7) Coins + 1\n"); else strcat(sString, "7)\n");
  if(line[playerid] == 8) strcat(sString, "8) Coins + 1\n"); else strcat(sString, "8)\n");
  if(line[playerid] == 9) strcat(sString, "9) Coins + 1\n"); else strcat(sString, "9)\n");
  return ShowPlayerDialog(playerid, 1562, DIALOG_STYLE_LIST, "Clicker - EvoLve.",  sString, "Zvoliť", "Close");
}

Ale nevie jak je 'if' "optimalizovať" ?? Aby tam nebolo tolko if, ale napríklad len 3 riadky alebo tak.. ?? 'for'

Edited by EvoLve.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...