Jump to content

ostatní Liberty City v sa-mp


Mivčo

Recommended Posts

Zdravím.... prinášam vám niečo čo doteraz nebolo možné v sa-mp ale už je to realitou....

A Kalcor to dokázal.....

Liberty City v SA-MP

Vyžaduje: SA-MP 0.3.8 RC2 + Server + Streamer Plugin

lebo v 0.3.7 to nespustite..

napr. na obrazku môžete uvidieť aj Francis International

 

Upozornenie na konverzie:

 

Nahrávanie mapy LC / VC ako objektov SA-MP nie je to isté ako spustenie máp na San Andreas. Neexistujú žiadne LODs, žiadna radarová mapa, hladiny vody nie sú správne, nie sú tam žiadne zóny, zvuková zóna, zvuková pásma, vozidlá, atď. Existuje veľa konverzných chýb, ktoré budú musieť byť opravené v priebehu času. Pravdepodobne nebudete chcieť na týchto mapách vytvoriť úplný server. Ak chcete mať plný zážitok, pre tieto projekty stále najlepšie prebieha konverzie SA-MP.

 

Odkaz zde:

Liberty City v SA-MP

 

Obrazky zde:

 

 

 

91.121.223.142:1488 IP serveru kde si to môžte skusiť na vlastné oči...

Ked sa spawnete tak napište prikaz /gotolc

Edited by Mivčo
Link to comment
Share on other sites

To jsi docela blesk... na youtube už jsou asi 14 dní i videa na kterých to i ukazují jak to převádět atd. Každopádně  jsem rád že sa-mp už nebude taková stereotypní kravina, a že se to konečně trochu začíná podobat MTAčku... už jen tím že od téhle nové verze sampu lze vytvářet custom skiny a objekty

Link to comment
Share on other sites

To jsi docela blesk... na youtube už jsou asi 14 dní i videa na kterých to i ukazují jak to převádět atd. Každopádně  jsem rád že sa-mp už nebude taková stereotypní kravina, a že se to konečně trochu začíná podobat MTAčku... už jen tím že od téhle nové verze sampu lze vytvářet custom skiny a objekty

To hej a viem že je to 14 dni stare :) a ešte aj VIce CIty sa dá ale má to len 200 MG tie textury len či by to bolo hratelné napr keby sa spravy mod :) 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Stále mě nepřestává udivovat ta zapálenost komunity. Vím, že už jsou ta RC nějaký ten týden venku, ale i tak si už někdo dal práci a za tak relativně krátkou dobu vytvořil mapu Liberty City? To je opravdu obdivuhodné.

Link to comment
Share on other sites

Stále mě nepřestává udivovat ta zapálenost komunity. Vím, že už jsou ta RC nějaký ten týden venku, ale i tak si už někdo dal práci a za tak relativně krátkou dobu vytvořil mapu Liberty City? To je opravdu obdivuhodné.

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=644340

Edited by (AW)Tom
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...