Jump to content

pomoc Jak si pokazim NTB aby prešiel reklamaciou?


Ribbean

Recommended Posts

Muj tatka jak se zasekaval notebook, tak strelil pesti do touchpadu, ntb se nerozjel a poslal ho na reklamaci, ntb reklamovali a napsali ze to byla vnitrni chyba :d

Link to comment
Share on other sites

Niesom si isty, ci sa ti nemusi posrat 3x ta ista vec, aby si mal pravo na vratenie penazi.

 

Ale ked si ho chces aj tak rozbit, tak najlepsie je ho zaklopit a hadzat o zem tak, aby dopadol plochou a nie hranou na zem. To by sa ti vo vnutry mohli posrat obvody bez toho, aby to bolo vidiet.

Link to comment
Share on other sites

pripomienka mam už 3 reklamacie ale prevo hovori: 3 reklamacie s rovnakim problemom alebo 4 s rôznimi problemami


neviete jak zastavit Chladenie ? 

škušal som cez BIOS ale nepiše mi tam chladenie CPU alebo atd......

Link to comment
Share on other sites

Prepíš nejaké tie súbory v System32 HAhaa.png

 

Podľa toho čo čítam mu je tvoja rada úplne k hovnu :d on chce nový ntbk nie nový systém... Keby mu nejde systém tak mu tam len dajú nový OS...

 

A sorry, v tomto ti radiť nebudem :d

Link to comment
Share on other sites

Podľa toho čo čítam mu je tvoja rada úplne k hovnu icon_e_biggrin.gif on chce nový ntbk nie nový systém... Keby mu nejde systém tak mu tam len dajú nový OS...

 

A sorry, v tomto ti radiť nebudem icon_e_biggrin.gif

No.. V podstate máš pravdu :d Ja som si myslel že by sa im stým nechcelo sr*ť tak by mu dali €€ z5 :d Niektorým sa nechce zistovať čím to je, a opraviť to :d

Link to comment
Share on other sites

Zdravím. 
Systémová asi nie páč by ti tu reklamáciu nik neuznal. Na Software sa záruka nevzťahuje aj keď je tu jedna výnimka. 
Môžeš si skúsiť zničiť bios. Počas upgrade alebo reinštálacie biosu vypneš notebook a chyba je hneď na svete. V rámci HP sa mi stalo niečo podobné omylom a notebook mi bez problémov reklamovali. Prečo aj nie keď im hlásilo chybu matičnej dosky.  
Prípadne je ešte viac možností ako na to ale v rámci pokoja na duši a taja nemenovaných firiem čo to robia aktívne to tu nebudem rozoberať. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...