Jump to content

software libmysqlclient.so.18 i386 - Hledám


Riko

Recommended Posts

Netuším, co mi to tady odpovědělo za šaška, ale když jsi tak chytrý, ukaž mi to ve screenu ty šašku toxický, hledám to jak hňup 2 hodiny a jediné, co jsem našel, je pro x64, tak jsem zvědav, co odpovíš, chytráčku.

Link to comment
Share on other sites

Netuším, co mi to tady odpovědělo za šaška, ale když jsi tak chytrý, ukaž mi to ve screenu ty šašku toxický, hledám to jak hňup 2 hodiny a jediné, co jsem našel, je pro x64, tak jsem zvědav, co odpovíš, chytráčku.

Nikde nemůžeš najít a hledal jsi JEN 2 HODINY? To mluví za vše.

Link to comment
Share on other sites

Přesně tuhle odpověď jsem čekal :) 

 

Kde vidíš napsané, že to chci najít na Google? :o Já se ptal na to, jestli mi to sem nemůže někdo hodit, což znamená jak Google, tak i to, aby mi to nahrál třeba ze svého Linuxu, hah? 

 

Tímto končím tuto diskuzi, protože očividně debatovat s člověkem, který má potřebu někoho pořád toxicky urážet, nemá cenu.

Link to comment
Share on other sites

Přesně tuhle odpověď jsem čekal icon_e_smile.gif

 

Kde vidíš napsané, že to chci najít na Google? icon_e_surprised.gif Já se ptal na to, jestli mi to sem nemůže někdo hodit, což znamená jak Google, tak i to, aby mi to nahrál třeba ze svého Linuxu, hah? 

 

Tímto končím tuto diskuzi, protože očividně debatovat s člověkem, který má potřebu někoho pořád toxicky urážet, nemá cenu.

Jo, jsi vševědoucí :d

Takže ty jsi to hledal 2 hodiny, ale vlastně najít to nechceš. To je dobré vědět :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...