Jump to content

pomoc Segmentation fault


Riko

Recommended Posts

V předešlých topicích mi nebyl nikdo schopen poradit, tak se nezlobte, že zase zakládám nové téma.

 

Zajímalo by mě, proč když spustím SA:MP vypíše segmentation fault. Stane se to tehdy, když přidám určitý plugin. Někdy, když samo ukončím, vypíše segfault, a někdy zase ne. Ptám se vás teda, proč?

 

Díky moc za každou radu, seru se s tím už od soboty s jedním a tím samým problémem. Jedná se o Ubuntu 16.04 x64. Jen dodám, že pokud spustím čistý SA:MP server, segfault se neukáže.

 

Záhada ale je, proč mi server fungoval před ukončením a teď nefunguje a vypisuje sefault.

 

Díky :) 

Link to comment
Share on other sites

Nechci to zakřiknout, zatím to funguje na 50%. Automaticky to ten server neukončí, ale když ukončím já jej pomocí CTRL + C, vypíše Segmentation fault. Tuto hlášku si budu pamatovat doživotně ... 

 

Já právě zkoušel odebírat a dávat pluginy, ale někdy jo, někdy ne mi to vypsalo segfault. Netuším, v čem by mohl být problém. Zatím to asi nebudu řešit a nechám to tak. Je to nějaká chyba s přístupem do paměti či co.

 

Každopádně ti moc děkuji. Já byl od soboty asi největší uživatel Googlu ... Ty jsi hledal pár minut či sekund a našel jsi ... 

 

Díky moc

 

REP + ;) 

 

SOLVED!

Edited by Riko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...