Jump to content

script 3D Editor


Mivčo

Recommended Posts

Prinášam vám 3D editor vo farbách ako Červena, Modrá, Zelená, Biela, Šedá a tak ďalej.

Je tam 11 farieb ale dajú sa dorobiť viacej aby boli :) 

Ukladá sa do SF pod menom 3Dtext.txt

 

DOWNLOAD

 

3DText.zip

 

+ k tomu je aj COLOR Editor možná ho poznáte niektorý

V tom editori si môžeš aké farby len chcieť :) 

post-10219-0-75751200-1511719807_thumb.png

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

no moj poviem ti ze idea je sice velmi pekna, ale spracovanie tu je nulove - kazdopadne rad vidim inspiraciu od mojho scriptu, ale je x moznosti ako tvoj script optimalizovat, nac mas tu premennu ked pouzivas x dialogov? stacilo spravit miesto toho switchu Farba[playerid] = (listitem + 1); a usetril by si vela riadkov. tu "case DIALOG_3DTEXT3:" si zasa mohol pouzit array miesto tychto xxx podmienok. vylepsi to! mozno ked sa budem nudit spravim nieco taketo aj ja, len v lepsom prevedeni, we'll see icon_think.gif dobre je to relativne

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

no moj poviem ti ze idea je sice velmi pekna, ale spracovanie tu je nulove - kazdopadne rad vidim inspiraciu od mojho scriptu, ale je x moznosti ako tvoj script optimalizovat, nac mas tu premennu ked pouzivas x dialogov? stacilo spravit miesto toho switchu Farba[playerid] = (listitem + 1); a usetril by si vela riadkov. tu "case DIALOG_3DTEXT3:" si zasa mohol pouzit array miesto tychto xxx podmienok. vylepsi to! mozno ked sa budem nudit spravim nieco taketo aj ja, len v lepsom prevedeni, we'll see icon_think.gif dobre je to relativne

môže byť ja sa nehádam len som to vytvoril tak lebo to je velmi lahké spraviť takto aj :) len si mi dal inšpiráciu :d :D ale zas nulám ako ja pomôže to :d 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...