Jump to content

návod (WEB) 3D Label Editor


bigw3b.

Recommended Posts

Aby som si ulahčil prácu pri štylizovaní labelov (na ktorom si potrpím), som si už dávnejšie spravil ľahší script pomcou ktorého som si prácu proste ulahčil. Trocha som ho prerobil aby to nevyzeralo nejako zle a hodim to aj sem, pretože to môže niekomu pomocť. Je to s live preview ukážkou - aspoň približnou. Je viac ako pravdepodobné, že v scripte sú chyby a veľké, napríklad znaky { a } pri prefarobvaní nefungujú párovo, teda ak použijete napr {{{, pekne script zblbnete a zrejme nebude fungovať, ako by mal. Keď má niekto nejaké návrhy, tak nech ich sem napíše napríklad. Anyway, neviem či je to v dobrej sekcii.

 

U2lvJQv.png

 

http://bigweb.6f.sk/tools/3dlabel/

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Podle mě nepotřebná věc, každej ví že \n - nový řádek a když si tam ty barvy musí psát pomocí HEX kódu tak je to už uplně zbytečný, takže 3/10 ať nejsi smutný =)


Edited by Sc0t
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

neumí to pozice... umí to jen text a barvu? Jako promin ale co to je za shit

 

 

 

gcOCQlNuSLqcaq3-A02LxQ.png

 

 

 

alespon oprav ten box.. at to nejde mimo

Edited by Amenadiel
  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Box opraveny, pridany color picker.

 

btw. neviem ci si ma pochopil - ak hej, tak neviem co do tohoto miesas pozicie, tento script je na to, aby si videl v "live" stadiu, ako bude tvoj 3d label (nie textdraw) vyzerat, jedna sa cisto o jeho text, nie poziciu, nie ine parametre.

 

Tento script nie je majsterstyk - co mi je jasne, pretoze s tym, ako to vyzera a ako to je spravene by to byt nemohol, ale hodi sa cloveku ako som ja, ktory si potrpi na vzhlad modu, teda, textdrawov, labelov or map a jeho mod je vacsi, co sposobuje ze sa kompiluje dlhsiu dobu. Neoplati sa mi teda cakat x minut aby som sa pozrel na novy styl labelu ktory bude nahovno - ci uz kvoli farbe alebo nejakej blbosti a aby som potom musel znova script kompilovat, takto si to predpripravim, zistim ako to bude vyzerat a potom iba skopirujem vysledny string zo stranky do funkcie v mode a skompilujem. Neviem jak to pride vam, ale ja si tym pracu urcite ulahcim.

Edited by bigw3b.
Link to comment
Share on other sites

Ak by niekto natrafil na detailnejsie informacie ohladom defaultneho fontu SA:MP - ci uz konkretny font, velkost outline ci velkost pisma, bol by som rad. To ze to je Arial viem, ale vyzera to ze je to upraveny Arial ci Arial Bold.

Link to comment
Share on other sites

Určitě se hodí někomu, navíc nechápu jak si může někdo dovolit psát o něčí práci že je shit když sám by to lépe neudělal.

Vdaka.

 

 

Me se to libi .. Urcite by se to dalo propracovat ale dobry ..

O tom sa neni co bavit, v tom s tebou plne suhlasim, nie je to nic extra, ale nejaku tu pomoc ti to predsa len da. Vdaka.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

určitě to pár lidí využije, pro lepší představu. Ale jak si tam přidal ten color picker, tak mě nějak nefunguje icon_e_biggrin.gif. Barvu to nezmění.

 

Jinak GJ.

 

//Nějak jsem to přemluvil a už to faká :d. Určitě pár krát využiju :)

Edited by Paulee
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ahoj! Tesi ma od teba pozitivny feedback - je mozne ze color picker robi sarapatu, konieckoncov je to nejaky prvy ktory som nasiel na googli, nie je mojej vyroby. Jedna sa o nejaky jscolor.js ktory je volne dostupny. Budem rad ked editor vyuzijes.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...