Jump to content

hledám Hledám dobrý hosting s doménou .CZ


Ag3ntCZ

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat jestli nevíte o nějakém nejlevnějším hostingu s doménou .cz  .

Potřeboval bych fakt jenom tu doménu, žádný hosting k tomu, hledal jsem již všude na googlu ale chtěl bych zkusit najít ještě levnější než je 125kč (s DPH) Moc by mi to teď pomohlo kdyby jste mi pomohli s tímhle icon_e_smile.gif

Děkuji vám moc icon_e_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Na wedosu mám 10 domén. A pro správu domén je to OK ale webhost stojí za pytel. Navíc jsou to paka ke kterým si nemůžu přivést doménu od jinud protože oni ji neprodávají tak to musím mít na dvou místech. 

Link to comment
Share on other sites

to je s webhostingem icon_e_biggrin.gif já potřebuju jenom domény icon_e_biggrin.gif

 

Jistě, že domény nejsou problém stačí kontaktovat podporu. Bez registrátorství, ale za nákupku u ICANN registrátora distributora generických pro ČR, od koho přeprodávají všichni ostatní.

 

 

 

Už jsem se na to díval. Je to podle mně zatím jediná možnost ale chci zkusit najít něco levnějšího icon_e_biggrin.gif

 

Pokud jdeš po ceně tak Wedos. Dostaneš webhosting ořezaný na minimum, ale co taky za 25Kč (30Kč vč. DPH) chtít. Pokud máš o 10Kč navíc, tak na Hostzoně o pouhých 10Kč navíc dostaneš to co u Wedosu máš za balík peněz v rámci doplňkových služeb. Tak pozor ať se nenachytáš. Webhosting od Wedosu je ořezaný o naprosto základní nezbytné náležitosti jakou jsou errorlog a accesslog, bez toho se žádný web v podstatě neobejde, tak možná statický HTML/CSS/PDF web.

 

Hostzona

 

Parametry

Výkon webhostingu PHP memory_limit až 256MB

Neomezený počet aliasů v ceně

Prostor pro COKOLIV 10GB (bohatě stačí pro web plus kotel věcí navíc)

Prostor pro databáze NEOMEZENÝ

Prostor pro e-maily NEOMEZENÝ

Běžné spouštění CRONU od 5minut v ceně

Počet úloh pro CRON NEOMEZENĚ

Minimální CRON perioda 5s NIKDO V ČR NEMÁ TAKHLE LUXUSNÍ MOŽNOSTI PRO CRON

 

Cena

Cena Hostingu 40Kč

Neomezený počet aliasů V CENĚ

Navýšení prostoru pro e-maily o 5 GB V CENĚ

Accesslog - logy přístupů na web V CENĚ

Errorlog - logy chyb na webu V CENĚ

Běžné spouštění CRONU od 5minut, 10 záznamů 10 V CENĚ

Obnovy dat ze zálohy V CENĚ

===================================================

Cena celkem 40Kč/měs

 

Wedos

Parametry

Výkon webhostingu pouhých PHP memory_limit až 128MB

V ceně pouze jeden alias

Prostor pro WEB neomezený

Prostor pro databáze pouhý 1GB

Prostor pro e-maily pouhých 5GB

Počet úloh pro CRON 3 záznamy

Minimální CRON perioda 60min

 

 

Cena

Cena hostingu 30Kč

Neomezený počet aliasů +67Kč/měs.

Navýšení prostoru pro e-maily o 5 GB +30Kč/měs

Accesslog - logy přístupů na web +61Kč/měs

Errorlog - logy chyb na webu +30Kč/měs

Běžné spouštění CRONU od 5minut, 10 záznamů 10+Kč/měs

Obnova dat ze zálohy +500Kč

===================================================

Cena celkem neuvěřitelných od 728Kč/měs

 

Kdybych ti měl objektivně doporučit hosting, tak za mě je to http://www.cesky-hosting.cz/ , ale hold to koštuje 1200Kč vč. DPH za rok.

 

Rozhodně doporučuji wedos. Krásný poměr cena/kvalita. Něco na tom bude, když 1/3 všech .cz webů jede na wedosu.

 

Doporučuji přečíst výše uvedené. Jestli třetina webů o tom dost pochybuji, ale přesvědčovat mě nemusíš, dejme tomu že ti věřím a odpovídám. V tom případě to je třetina webů co většinou patří do odpadků, kteří mají za správce amatéry., protože kdo se alespoň minimálně umí starat o web, ten by to bez accesslogu a errorlogu nedal.

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Na wedosu mám 10 domén. A pro správu domén je to OK ale webhost stojí za pytel. Navíc jsou to paka ke kterým si nemůžu přivést doménu od jinud protože oni ji neprodávají tak to musím mít na dvou místech. 

 

já si k ním doménu normálně převedl, od Active24

Link to comment
Share on other sites

Na wedosu mám 10 domén. A pro správu domén je to OK ale webhost stojí za pytel. Navíc jsou to paka ke kterým si nemůžu přivést doménu od jinud protože oni ji neprodávají tak to musím mít na dvou místech.

Ak ju neprodavaji, tak logicky nemaju pripojenie a kontrakt s danym exchangom krajiny, tak ju proste nemozu spravovat.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ak ju neprodavaji, tak logicky nemaju pripojenie a kontrakt s danym exchangom krajiny, tak ju proste nemozu spravovat.

 

Tak tak... Já pořádně nerozuměl těm principům. Myslel jsem že není potřeba doménu muset přeregistrovat když jí chci převést. Bral jsem to jako položku v databázi.

 

já si k ním doménu normálně převedl, od Active24

 

Ale .cz nebo .eu ale já mám .at a tu wedos neumí.

Link to comment
Share on other sites

Tak tak... Já pořádně nerozuměl těm principům. Myslel jsem že není potřeba doménu muset přeregistrovat když jí chci převést. Bral jsem to jako položku v databázi.

Je to polozka v DB, ale kazda krajina ma vlastnu DB a kazdy registrator sa musi ku kazdej DB krajiny pripojit individualne.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tak tak... Já pořádně nerozuměl těm principům. Myslel jsem že není potřeba doménu muset přeregistrovat když jí chci převést. Bral jsem to jako položku v databázi.

 

 

Ale .cz nebo .eu ale já mám .at a tu wedos neumí.

to ano...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...