Jump to content

mapa Můj kontinent.


rEf

Recommended Posts

Ahoj, pracuji na vlastní mapě co se týče klasických objektu přes MTA neboť mi nevyhovuje editor natož něco modelovat a rád bych vám ukázal nějaký screen.

Mapu dělám teprve 3 dnem samozřejmě s tím že jí nedělám celý den ale většinou k večeru na tom chvilku strávím.

 

https://imgur.com/a/1wKRC

 

Víc toho zatím nemám snažím se hlavně aby všechny objekty na sebe navazovali a nikde to nezpůsobovalo tzv. bugování.

Galerii aktualizuji.

Edited by rEf
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Dělám to pro svoje účely a stejně tak i to navrhuji např. stavím teď jednu farmu a budu dělat i pole s toho důvodu že chci udělat systém kde by hráč mohl vlastnit farmu a na tom poli pěstovat nebo tak ... Ale to je brzo o něčem takovém psát takže jednoduše jen pro svoje účely. Vše to má zkrátka nějaký důvod nedávám tam něco co nevyužiji :-D

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

Dělám to pro svoje účely a stejně tak i to navrhuji např. stavím teď jednu farmu a budu dělat i pole s toho důvodu že chci udělat systém kde by hráč mohl vlastnit farmu a na tom poli pěstovat nebo tak ... Ale to je brzo o něčem takovém psát takže jednoduše jen pro svoje účely. Vše to má zkrátka nějaký důvod nedávám tam něco co nevyužiji :-D

Jáj no dobre... len som myslel čisto mapu download alebo napr mapa na €€€/KČS Dnešnej dobe je málo modov ktorí majú vlastne mesto/vidiek a tam sa to všetko odohrava (myslím si že ak to chceš tak robiť :d ) ale inak dobra práca na začiatok :) GL :) 

Link to comment
Share on other sites

Furt lepší než ten dust2 LUL.png  chce to pak jen dodělat fakt maličkosti jako travu/kamení atd. Zatím když to není hotové tak nebudu hodnotit, nemá smysl hodnotit bodama něco co není dokončené. Ale nevypadá to zatím nejhůře.

Link to comment
Share on other sites

Mohu někomu udělat mapu ať už zadarmo (pokud se využije někde) nebo za peníze ale toto je převážně pro vlastní účel a kdo chce může se na to co zatím mám podívat na 82.208.17.10:27562 pod heslem golden samozřejmě poslední aktualizace se vztahuje na teď 22:48 dne 15.11.17


Furt lepší než ten dust2 LUL.png  chce to pak jen dodělat fakt maličkosti jako travu/kamení atd. Zatím když to není hotové tak nebudu hodnotit, nemá smysl hodnotit bodama něco co není dokončené. Ale nevypadá to zatím nejhůře.

 

Samozřejmě ale prvně trasy nějaké stromečky už tam jsou no chci tam převážně zalesněnou krajinu ale i poušť tam udělám nebo jezero.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...