Jump to content
  • 0
Mivčo

hardware Zostava pc?

Dotaz

5.png

Zdravím milá komunia dry.png blink.png blink.png

Chcem sa vás opýtať na tieto 3 veci.. či budu pasovať a že či su to dobré komponenty do pc :) 

Procesor : Procesor

Základná Doska: Základná Doska

RAM: RAM

Spolu 450€

Alebo by ste mi odporučili niečo inšie ale do max 500€ wacko.png unsure.png

Sdílet tento příspěvek

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0

Tak patice ti sedí, ale kupuješ paměti s větší frekvencí, než podporuje deska. Není to zase tak velký problém, ale popřemýšlel bych o tom jestli nekoupit jinou desku, abys využil plného potenciálu těch RAMek... V praxi ten rozdíl, nejspíš vůbec nepoznáš... :d Takže opravdu záleží na tobě, ale věřím, že najdeš levnější nebo v podobné cenové relaci desku s vyšší frekvencí pro RAM. ;) 

Sdílet tento příspěvek

• 0

Tak patice ti sedí, ale kupuješ paměti s větší frekvencí, než podporuje deska. Není to zase tak velký problém, ale popřemýšlel bych o tom jestli nekoupit jinou desku, abys využil plného potenciálu těch RAMek... V praxi ten rozdíl, nejspíš vůbec nepoznáš... icon_e_biggrin.gif Takže opravdu záleží na tobě, ale věřím, že najdeš levnější nebo v podobné cenové relaci desku s vyšší frekvencí pro RAM. icon_e_wink.gif

OutWu1k1SSq0W4XZ46roCQ.png

Ybd3vaqFRlW7o3Jy5SCGOg.png

Vtom případě mě prosím pouč... Jak může kupovat ramky co maj vetší mhz než ta deska povoluje ?

Sdílet tento příspěvek

• 0

OutWu1k1SSq0W4XZ46roCQ.png

Ybd3vaqFRlW7o3Jy5SCGOg.png

Vtom případě mě prosím pouč... Jak může kupovat ramky co maj vetší mhz než ta deska povoluje ?

tak to nebude dobre? 

Lebo momentalne mám toto

RAM: RAM

Základná Doska: Základná Doska

Procesor: Procesor

Edited by Jozef Tiso

Sdílet tento příspěvek