Jump to content

ostatní GTA V - Re Games [Komunita]


Guest Thomas.

Recommended Posts

Zdravím,Jsme nová komunita pro GTA V na Facebooku viz url níže,za cíl jsme si dali vytvořit společnou komunitu hráču gta online ,kteři si rádi občas zahraji společně.Pomozte nám tímto ,pokud sami hrajete tuto hru obzvlášť na PC/NTB a nemáte s kým  . Pojdme tedy vytvořit co největši společnou komunitu hráču na GTA Online.

https://www.facebook.com/GTA-V-Re-Games-2092695717677963/?ref=your_pages

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

to ani portál není,když to nemá ani nebude mit žádny herni server vlastní,spiše komunita ,ale asi máš pravdu no ,ale i tak si myslim osobně, že u herní komunity (pokud to neni herní potal) to nemá moc smysl si platit za nějakeho člověka co vytvoři logo za x tisic korun

Link to comment
Share on other sites

to ani portál není,když to nemá ani nebude mit žádny herni server vlastní,spiše komunita ,ale asi máš pravdu no ,ale i tak si myslim osobně, že u herní komunity (pokud to neni herní potal) to nemá moc smysl si platit za nějakeho člověka co vytvoři logo za x tisic korun

300kč je X tisíc korun no. Nevím za kolik víc by  chtěl grafik za logo... Možná max 500 :d

Link to comment
Share on other sites

to ani portál není,když to nemá ani nebude mit žádny herni server vlastní,spiše komunita ,ale asi máš pravdu no ,ale i tak si myslim osobně, že u herní komunity (pokud to neni herní potal) to nemá moc smysl si platit za nějakeho člověka co vytvoři logo za x tisic korun

Njn. Este napis ze okopirovat to logo bolo vlastne rozumnejsie a jednoduhsie ako skusit spravit vlastne :d

Link to comment
Share on other sites

Njn. Este napis ze okopirovat to logo bolo vlastne rozumnejsie a jednoduhsie ako skusit spravit vlastne icon_e_biggrin.gif

 To netvrdim ,ale já mám takový názor,že u herní komunity (pokud nemá nějaky vlastni server) nemá smysl vrážet x set sto korun či dokonce x tisic korun za pouhé logo .

Link to comment
Share on other sites

300kč je X tisíc korun no. Nevím za kolik víc by  chtěl grafik za logo... Možná max 500 icon_e_biggrin.gif

 

Zřejmě jsi neviděl logo Účtenkovky za 97.000 Kč :d

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

OT

Tohle téma nevzniklo kvůli logu. Jestli jej chcete dál probírat, přesuňte se do chatu.

Link to comment
Share on other sites

300kč je X tisíc korun no. Nevím za kolik víc by  chtěl grafik za logo... Možná max 500 icon_e_biggrin.gif

 

500kc? :d :D

 

Jasne, tak kdyby chtel nejaky grafik vydelat treba 50 000 mesicne, tak by jich musel udelat kolik? 100? Jak by asi vypadalo logo, na kterem by stravil 1,6 hodiny?

Link to comment
Share on other sites

OT

Tohle téma nevzniklo kvůli logu. Jestli jej chcete dál probírat, přesuňte se do chatu.

nesouhlasím téma vzniklo pro prezentaci svojí stránky na facebooku a logo je jeho součástí jako když někdo tu postne já nevím třeba ukázku stránky a ty mu nemůžeš komentovat nic podle toho co si napsal

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

nesouhlasím téma vzniklo pro prezentaci svojí stránky na facebooku a logo je jeho součástí jako když někdo tu postne já nevím třeba ukázku stránky a ty mu nemůžeš komentovat nic podle toho co si napsal

Nesouhlasit můžeš. Nicméně z toho, co v úvodním příspěvku napsal1, je jasné, že téma vzniklo z jiného důvodu, než tu uvádíš. Navíc když se podíváš na posledních několik příspěvků, můžeš vidět, že se uživatelé přesunuli od jeho loga k logu Účtenkovky a k diskuzi o logu obecně. Takže i kdybych ti dal za pravdu, stále se tu řeší něco, co s jeho stránkou ani komunitou už nesouvisí.

 

Z toho důvodu jsem nechtěl, aby se to dále probíralo, a na tom rozhodnutí trvám.

 

 

1

Pomozte nám tímto ,pokud sami hrajete tuto hru obzvlášť na PC/NTB a nemáte s kým  . Pojdme tedy vytvořit co největši společnou komunitu hráču na GTA Online.

Link to comment
Share on other sites

nesouhlasím téma vzniklo pro prezentaci svojí stránky na facebooku a logo je jeho součástí jako když někdo tu postne já nevím třeba ukázku stránky a ty mu nemůžeš komentovat nic podle toho co si napsal

Téma nevzniklo pro prezentaci svojí stránky na facebooku, ale pro prezentaci GTA Online komunity, kterou by rád vytvořil a nabral tak hráče do ní. Zkrátka si přiznej, že jsi úplně mimo....

Link to comment
Share on other sites

Téma nevzniklo pro prezentaci svojí stránky na facebooku, ale pro prezentaci GTA Online komunity, kterou by rád vytvořil a nabral tak hráče do ní. Zkrátka si přiznej, že jsi úplně mimo....

,,Zdravím,Jsme nová komunita pro GTA V na Facebooku viz url níže,z....." neprezentuje jí náhodou na facebooku já tady čtu že ano a pokud si hloupej tak to je tvůj problém protože stránku prezentuje na facebooku a dokonce i o tom píše takže asi přestaň fetovat prosím a jestli to je skupina nebo stránka to je jedno a btw vytvořil to jako stránku a né jako skupinu tak se laskavě uklidni když už tak musíš ukazovat

Link to comment
Share on other sites

,,Zdravím,Jsme nová komunita pro GTA V na Facebooku viz url níže,z....." neprezentuje jí náhodou na facebooku já tady čtu že ano a pokud si hloupej tak to je tvůj problém protože stránku prezentuje na facebooku a dokonce i o tom píše takže asi přestaň fetovat prosím a jestli to je skupina nebo stránka to je jedno a btw vytvořil to jako stránku a né jako skupinu tak se laskavě uklidni když už tak musíš ukazovat

Uklidnit by si se mel spis ty, Ingnition ma pravdu.

Link to comment
Share on other sites

,,Zdravím,Jsme nová komunita pro GTA V na Facebooku viz url níže,z....." neprezentuje jí náhodou na facebooku já tady čtu že ano a pokud si hloupej tak to je tvůj problém protože stránku prezentuje na facebooku a dokonce i o tom píše takže asi přestaň fetovat prosím a jestli to je skupina nebo stránka to je jedno a btw vytvořil to jako stránku a né jako skupinu tak se laskavě uklidni když už tak musíš ukazovat

Ale nikde tu nepíše, abychom diskutovali a hodnotili logo, od toho tu je jiná sekce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak vidim nikdo moc zájem ze strany hráču na cz / sk scéně není respektive skoro žádny ,jsem chtěl vytvořit co nejvetši komunitu hráču na pc verzi(a to už jsem podobny topic psal všude možně) ,kteři by si i občas zahrali nějake ty heisty společně,než to hrát s hračemi ze zahraniči,kteři jsou většinou neschopni něco dohrat a nebo to vzdaji - vlastní zkušenost

Link to comment
Share on other sites

Jak vidim nikdo moc zájem ze strany hráču na cz / sk scéně není respektive skoro žádny ,jsem chtěl vytvořit co nejvetši komunitu hráču na pc verzi(a to už jsem podobny topic psal všude možně) ,kteři by si i občas zahrali nějake ty heisty společně,než to hrát s hračemi ze zahraniči,kteři jsou většinou neschopni něco dohrat a nebo to vzdaji - vlastní zkušenost

https://www.facebook.com/gtavonlineczsk/

 

Zájem je, jen né na tvé stránce.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...