Jump to content

hledám Mód


Morlox

Recommended Posts

Zdravím, po dlouhé době sem se dostal k SAMP a jelikož sem tvůrce videí na YT tak je enormní zájem o to, abych založil nějaký SAMP server, kdysi sem jich měl plno, ale teď nemůžu najít nějaký kvalitní RP mód.

Zkoušel sem něco najít, ale nic nesplnilo moje očekávání, našel sem i něco trošku staršího viz Maikeroo Town, nebo VG 4.6 ale to už je trošku staršího žánru.

 

Najde se někdo kdo má nějaký RP mód? Chci aby tam bylo hodně povolání, domy na koupi, nemovitosti, nějaký minihry (Myslím jako derby, závody)

AMX nebo PWN verzi.

 

Budu rád za rychlou odpověď, díky.

Link to comment
Share on other sites

Typický youtuber.

 

xD

Jak s tím souvisí youtube?

To sem přišel na fórum kde jsou děcka nebo co? :d Takový argumenty ježiš :d Když někdo tady nabídne nějaký mód co sem popisoval na hoře, tak se sním domluvím na ceně atd ne? Když nic nenabídnete, tak nevím proč píšete, nejsem zvědav na Vaše kecy.

Link to comment
Share on other sites

Jak s tím souvisí youtube?

To sem přišel na fórum kde jsou děcka nebo co? icon_e_biggrin.gif Takový argumenty ježiš icon_e_biggrin.gif Když někdo tady nabídne nějaký mód co sem popisoval na hoře, tak se sním domluvím na ceně atd ne? Když nic nenabídnete, tak nevím proč píšete, nejsem zvědav na Vaše kecy.

My zase nejsme zvědaví na kdejakého Youtubera icon_e_biggrin.gif

Edited by Hannibal Lecter
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Jak s tím souvisí youtube?

To sem přišel na fórum kde jsou děcka nebo co? icon_e_biggrin.gif Takový argumenty ježiš icon_e_biggrin.gif Když někdo tady nabídne nějaký mód co sem popisoval na hoře, tak se sním domluvím na ceně atd ne? Když nic nenabídnete, tak nevím proč píšete, nejsem zvědav na Vaše kecy.

 

Kdyz se ti tady nelibi, tak si zbal ty svoje saky paky a tahni odkud si prisel.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jak s tím souvisí youtube?

To sem přišel na fórum kde jsou děcka nebo co? icon_e_biggrin.gif Takový argumenty ježiš icon_e_biggrin.gif Když někdo tady nabídne nějaký mód co sem popisoval na hoře, tak se sním domluvím na ceně atd ne? Když nic nenabídnete, tak nevím proč píšete, nejsem zvědav na Vaše kecy.

 

Pawno.cz je hold také icon_e_biggrin.gif

 

Kdyz se ti tady nelibi, tak si zbal ty svoje saky paky a tahni odkud si prisel.

 

Asi tak :d

Edited by Ninjonik
Link to comment
Share on other sites

Víš pawno je dobrý forum.. Jenom ten co zakládá topic nesmí být vůl a chovat se normálně.. Nebo požádat/zeptat se na úrovni a né jako "PLS HELP NEDE TO PLS HELP" , "TU JE KOD SPRAVTE MI TO" 

Dobrý fórum to bylo před pár rokama. Teď už ani ty registrace nejdou.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...