Jump to content
  • 0

pomoc Problem s anims a objektom


Fr0st

Dotaz

Popis problému:

Ahojte, Robím si taký menší script pre moje potešenie ale mám problém, potrebujem hráča usadiť do sedačky v shamale. Spravil som animáciu sedenia, a už som sa len hral s pozíciou Y a Z ale nejde to. Proste keď zadám -0.8 ku Z tak je pod sedackou a napríklad dám -0.7 a už je nad sedačkou proste sa to nedá nastaviť tak aby v nej presne sedel. Skúšal som si spraviť aj vlastnú mapu toho interiéru či nieje chybná tá sedačka nejako ale nepomohlo aj keď tam dám iné sedačky robí to stále, ak ste sa niekto s tým stretli prosím dajte vedieť ako vyriešiť, neviem či je to kvôli objektom či sa tam dá čosi nastaviť alebo je to tou animáciou alebo čím... Keby ste pomohli bol by som vďačný. Vďaka :)

 

Chyby/varování kompilátoru a při běhu:

--

 

Kód:

 

--

 

 

 

Dodatečné poznámky:

--

Link to comment
Share on other sites

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Skúšal som, proste to skočí o strašny kus, ako keby v tom objekte proste nemohol byť ten hráč a furt ho dáva mimo ten object... Skúšal som s tými súradnicami všetko, potreboval by som riešenie mimo súradnic

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Nope, to nejde. Uz jsem se o neco takoveho snazil, ten objekt te automaticky posune nahoru.

 

Doma zkusim najit muj work-around, mam pocit ze jsem si bud pohral s parametry applyanimation, zmenil animku nebo vymenil za pruchozi objekt

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pravdepodobne som to vyriešil, attachol som object na hráča a pohral s pozíciami. Vypadá to tak že to sedí a bude to dobre každopádne keby niečo napíšem, vďaka :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...