Jump to content

hledám Grafika do teamu - peníze za které se dá žít


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Ahoj,

 

hledám grafika do našeho spolku tvůrčích lidí. Jedná se vektorovou i bitmapovou grafiku.

 

Vyžaduju

 

- Především schopnost tvořit grafické návrhy webů, příspěvků na soc. sítě apod.

- Samostatnost (nehodlám někoho po večerech nahánět jak je na tom)

- grafický cit (snad samozřejmost)

- umění zachování autorských práv (občas se hodí, ale není to uplně podmínka keepo.png )

- osobní schůzky v Praze (podmínka) Často po večerech řešíme co se bude dělat a jaká nás čeká další práce.

- rozumná časová flexibilita (jestli děláš od 8:00 do 20:00 tak asi ani nepiš, to by nemělo cenu pokud by jsi to nechtěl změnit)

 

Co nabízím

 

- normální peníze za odvedenou práci (1 příspěvek na sociální síť za 500 kč beru jako normální sumu)

- peníze na r.u.k.u (pšššššt)kappa.png A jestli někdo chce platiti da.ně, tak samozřejmě to taky umíme. 

- hurá akce typu "Za 2 hodiny potřebujem vyrazit za klientem do Polska/Dubaie/Vietnamu" (samozřejmě to není povinné)

- rovnoprávné místo v naše teamu

- podílení se na našich projektech Silly Toons, Seraphs Nutrition, Hot&Brute a další.

- práce s klienty typu wBTCb, Alza, Keto Diet a další

- platby ve měně dle domluvy (CZK, BTC atd.)

 

 

Co nečekejte

 

- peníze ve stravenkách, pay safe card, smskách, hamburgerech nebo samp serverech trumplul.png

- že řeknu ano když mi nabídnete hodinovku (a je mi jedno jestli nad nebo pod cenou) Tady se pracuje s budgetem peněz pro team.

- že vás budu nutit dělat něco v konkrétním programu, klidně na grafiku používejte malování jestli v tom umíte, zajímá mě výsledek

- že umřete hlady

- sm.lou.vu

 

Prcujeme v teamu. Máme urgentní nedostatek grafika. Pokud s náma budeš chtít spolupracovat, jsme něco jako druhá rodina, taková Mafie, můžeme pomoct tobě rozjet tvé projekty a ty pomůžeš nám. Je to o vzájemné spolupráci. 

 

Napiště mi prosím do SZ domluvíme se. Díky moc všem co mají zájem.

 

Pokud máte všeobecné dotazy, klidně piště do vlákna.

Edited by Hip
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...