Jump to content

pomoc Problem s texturou?


Andrey

Recommended Posts

Čau, mám už delší dobu jeden větší problém, který mě dost omezuje v mapování. Když dám /flymode nebo smooth cameru zapnu, tak mi vytvořený objekt mizí. Děje se to u velkých objektech a když potřebuji se podívat ze zhora na to jak to vypadá, tak je to celkem problém. Taky když potřebuji nějaký objekt někam uložit kde potřebuji smcm/flymode tak je to velký problém.

 

Zde je video, jak to vypadá:

 

Díky za každou pomoc ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tvl, to je nejakej huge editor... projel jsem to na rychlo a koukam ze to pouziva dynamicke objekty. Mozna zkus u nich mit vetsi drawdistance a mozna si i pohrat s Streamer_UpdateEx

Link to comment
Share on other sites

je to tym ze mas objekt nad vodou a potom sa to takto glitchuje. Musis dat pod tento objekt napriklad objekt 4242. Daj ho kludne aj o 50-100metrov nizsie, hlavne aby tam bol. Malo by to pomoct ale aj tak ti to mozno bude semtam vo flymode glitchovat.

Link to comment
Share on other sites

Podla mna je to streamerom, moc sa vzdialis kamerou od centra (pri gigantickych objektoch stale si pri nom, ale uz si daleko od centra - podla ktoreho počitaju streamery vzdialenost).
Proste si daleko tak ti ten objekt skryje.

Link to comment
Share on other sites

Podla mna je to streamerom, moc sa vzdialis kamerou od centra (pri gigantickych objektoch stale si pri nom, ale uz si daleko od centra - podla ktoreho počitaju streamery vzdialenost).

Proste si daleko tak ti ten objekt skryje.

 blbost objekt ma velkost cca 110x110 a draw distance v tom editore bude asi defaultna takze 300metrov

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...