Jump to content

gamemode Delete


Yelen

Recommended Posts

Bohužel, ale vše věci které v gamemodu chci nejsou zapsané. Určitě toho bude více, pokusím se prostě co nejvíce to nabombit, aby to ty hráče vzalo, spadla jim huba a mohli říct, že na CZ/SK je konečně pořádný RP server.

Link to comment
Share on other sites

Bohužel, ale vše věci které v gamemodu chci nejsou zapsané. Určitě toho bude více, pokusím se prostě co nejvíce to nabombit, aby to ty hráče vzalo, spadla jim huba a mohli říct, že na CZ/SK je konečně pořádný RP server.

Ty krásné plány mít. My uvidět, zda ty splnit vše dokážeš.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

LARP stál ze velký prd a proto jsem jej shodil už tak před 15min. icon_e_biggrin.gif

Takže v prezentaci píšeš že to je LARP mod, takže ani nevíš co píšeš chceš říct ? =)  btw tím pádem ten mod ještě nemáš a prezentuješ ho 

Link to comment
Share on other sites

 

Na vývoji pracuji sám, pokud by jste se chtěl někdo zapojit do vývoje, ať už mapováním, či pawnem není problém a ozvěte se mi na našem forum. Momentálně forum běží pro server LARP (Developer: Danny), který již brzo bude zrušen a na jehož IP bude LV:RP

Takže toto jsi tam neměl j ? :d Nedělej ze mě blbečka :d

Link to comment
Share on other sites

To jsem tam měl. Však jsem psal, že jsem to před 15min shodil icon_e_biggrin.gif

 

Jak jako "shodil"? :d Jak tomu mám rozumět? :d Jako že před 15 minutama byl zapnutej LA-RP a tys ho shodil, nebo jako co? Nechápu. 

Link to comment
Share on other sites

Takže to dopadne jak ten custom "LA-RP". Dokončíš ho záhadně do týdne jak ten "LA-RP" a pak najdeš bugs a zase se na to vysereš?

Keby aspoň vymyslel niečo vlastné a nepreberal názov inum serverom..

Link to comment
Share on other sites

Nechci nic říkat, ale toto je "Larp" :d :D :d  Staženej, jenom předělanej, aby to skoro nikdo nepoznal :d:D zapl jsi pawno, a přepisoval tam jen, je to můj názor :)

 

Aha aha xddd

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...