Jump to content

info HK je oficiálne zrušený


Recommended Posts

  • Administrátor

Dnešným dňom 7.9.2017 21:23:23 bol klan HK oficiálne zrušený a zakázaný, zvyšných odpadlíkov tohto klanu máte právo zničiť, zabiť či použiť ako otrokov alebo budú okamžite zabanovaný.

 

Ďakujeme za prečítanie.

So srdcom,

Moderátorský a administrátorský tím pawno.cz.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Citim se byt diskriminovany!

 

Zákon č. 198/2009 Sb.Zákon o rovném zacházení a o právních prostředcích ochrany před diskriminací a o změně některých zákonů (antidiskriminační zákon)
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Dnes som sa pokúsil zničiť hlavného predstaviteľa tohto zvrhlého gangu ktorý treba zničiť taktiež. Bol mu udelený ban ale sektor hackerov z HK gangu tento ban zrušil, voláme do pohotovosti všetkých aby sme spojili sily a ukončili to!

Link to comment
Share on other sites

HK klan má takú budúcnosť a má taký pevný základ ako aj môj GM do sa-mp ktorý patri do koša.. takže klan pôjde do koša =D a súhlasím z Gabe

Edited by Ьшмсщ
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

HK klan má takú buducnosť a má taký pekný základ ako aj moj GM do sa-mp ktorý patrý do koša.. takže klan pôjde do koša =D a súhlasim z Gabe

Ale furt ho tam máš někde zahrabaný, ten mód přežil i po těch letech, co jsi ho prznil zkopírovanými kódy od jiných autorů. MY VYTRVÁME.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

kdyby HK nepredstavoval takovou hrozbu (mimochodem my jsme odboj proti teto totalite zvane moderatorskej tym v cele vudce Gabe) tak nas takto nezakazou! 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ako sa hovorí, nikdy nieje neskoro robiť zmeny.


kdyby HK nepredstavoval takovou hrozbu (mimochodem my jsme odboj proti teto totalite zvane moderatorskej tym v cele vudce Gabe) tak nas takto nezakazou! 

 

TO VOBEC :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

JO? A CO BYLY TY SILNE RECI O MAJETKU STATU PAWNA.CZ? CO VSEOBECNA CENZURA SPROSTYCH SLOV? CLOVEK NEMUZE ANI NAPSAT ***** ANIZ BY MU TO ZACENZUROVALI

Edited by UareBugged
obsahovalo sprosté slova
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Gaben vyhlásil válku, na kterou se pořádně nepřipravil, vězte, že tu budeme dál, dál, dokud nebudeme mít všichni ban. I potom sem budeme chodit pod multiúčty.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...