Jump to content
  • 0

pomoc Include chyba


Meric

Dotaz

Popis problému:

Dal jsem si do pawno kompilátoru dva nové includy, fixes.inc a timerfix.inc. Bohužel fixes.inc dělá scény a vůbec nevím co po mně chce.

 

Chyby/varování kompilátoru a při běhu:

F:\Windows servery\Windows server\pawno\include\fixes.inc(3558) : fatal error 111: user error: _ALS_ShowPlayerDialog defined

 

 

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

 

 

1 Error.

 

Kód:

 

--

 

 

 

Dodatečné poznámky:

--

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nějaké další includy, kde používáš něco s dialogama ? Pravděpodobně to máš už někde definované buď v módu a nebo v includech, já bych spíše preferoval že to bude někde v includech. Postupně se do nich koukej a zkus najít definici _ASL_ShowPlayerDialog.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Už jsem to vyřešil tím, že jsem ten includ posadil přímo pod includ a_samp, ale stejně, teď mi to pokazilo mod, protože prej KillPlayerTimer not registered a hlavně v tom includu se objevují chyby, přímo v něm. Je tam, že hour, minute se překrývají. (variable shadows at preceding level), což nevím jak ovlivnit. Celkově mi to mód nepustí.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Některé ty includy mají stejné názvy proměn jako třeba, které používáš ve svém módu, tak že by mělo stačit je jinak pojmenovat, spíše v módu bych je jinak přejmenoval.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To můžu udělat, napadlo mě to. Ale víc mi vrtá hlavou to KillPlayerTimer, který je v tom includu, možná v includu timerfix spíš. Píše mi to, že je to not registered a nevím jak to opravit, kvůli tomu mi to háže error 19 a samotný mód se zkrátka nenačte. Proto já nevím už co s tím dál udělat.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tady je serverlog, co to vypisuje. S tím shadow preceding level si to vydealuju později. Souvisí to s tím includem timerfix.inc

 

[21:16:25] AMX (35831256) loaded
[21:16:25]    Error: Function not registered: 'KillPlayerTimers'
[21:16:25] [debug] Run time error 19: "File or function is not found"
[21:16:25] [debug]  KillPlayerTimers
[21:16:25] [debug] Run time error 19: "File or function is not found"
[21:16:25] [debug]  KillPlayerTimers
[21:16:25] Script[gamemodes/LS-RP.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"
[21:16:25] Number of vehicle models: 0
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Je to uživatelský error, to znamená, že někdo ti tam hodil

#error
v případě, že například uděláš někde chybu. Podívej se, kde to makro s tímhle upozorněním je. Třeba tam budou poznámky. Nebo přijdeš na způsob, kde je přesně chyba. Edited by Ernst Remer
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Bohužel nemám přístup k .pwn souboru toho includu, ale mám tady kód, který byl v pastebinu. Popravdě ani nevím jak vytvořit .inc soubor, takže jsem se v tom ani nechtěl vrtat. Každopádně buď jsem slepý a nebo ten #error tam není. A KillPlayerTimers jsem tam taky nezaregistroval. Jsem rád, že vůbec ty písmenka vidím. :d 

 

https://pastebin.com/9EHvTMi3

Link to comment
Share on other sites

  • 0

K .inc ano, ale k .pwn bohužel ne. Tady ale kód vidím. Jenom uznávám, že tohle co tu vidím je fakt už pawno nad mojí úroveň znalostí. Jelikož věci z fixes.inc přímo nepoužívám (možná jen nepřímo), tak opravdu nevím kde může ta chyba být. Tento kód je sakramentsky dlouhý a pro mě skoro nesrozumitelný.

 

https://github.com/Open-GTO/sa-mp-fixes/blob/master/fixes.inc#L3

 

EDIT: Ne, vážně ta chyba pocházela z timerfix.inc, který jsem ukazoval výše, proto netuším.


Problém vyřešen, stáhnul jsem odjinud timerfix. Celý problém spočíval v tom, že mi k tomu inc. nepřibalili .dll abych to použil jako plugin v server.cfg, můžete lock. A díky za aktivní pomoc. :-) 

Edited by Meric
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...