Jump to content

pomoc Ochranne sklo na novy mobil


RIP

Recommended Posts

Ahojte chcel by som poradit chcem si kupit nieco co by mi ochranilo moj novy mobil pred moznym poskodenim tak som nasiel ochranne sklo na heureke kde je len za 5 € v predajni mobilnej kde som kupil mobil mi ho ponukali za 15 je na to aj video https://www.youtube.com/watch?v=QFwt5-TUJoM co myslite oplati sa to kupovat mate skusenosti stym niekto bol by som vdacny za vsetky rady dakujem a pekny zvysok dna pawneri. 

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Co si pořídit obal a vyhýbat se poškození? Nebo ti to tak často padá, že je to fakt nutné? To video v potaz neberu, pochybuji, že si na to budeš kreslit lihovkou nebo na tom krájet zeleninu.

Link to comment
Share on other sites

to je pravda ze to video co tam ukazuju robit nebudem ale vies ked ho dam von z puzdra a budem ho pouzivat tak keby nahodou .. 

Link to comment
Share on other sites

Určitě bych koupil to ochranné sklo, já ho mám taky i s pouzdrem. Stalo se mi 2x že mi spadl a to ne moc hezky, jednou ze schodů a jednou na zem jak jsem utíkal a mobil je bez poškození, pouze menší škrabanec na ochranném sklu který jde vidět pouze když se na to díváš podrobně. Raději investuj 5€ jak potom za opravu 100€+

Edited by Andrey
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Já osobně mám ještě doma v zásobě 10 skel pro můj telefon. Kupoval jsem ti sice z AliExpress protože prostě cena byla fajn a když spadne i na kámen tak mi vydržel.

Ale pokud chceš něco fakt ověřené tak na Alze jsem viděl něco co přežilo údery kladivem je o tom i video na YTB.

Určitě si kup ochranné sklo protože je to přece jen bezpečí dále bych doporučil i obal na telefon lepší je gumové boky a zadek telefonu pevné protože když omylem zabereš na boky tak třeba při plastu by se mohli urvat a zadek je při dopadu asi lepší z nějakého pevného materialu.

Link to comment
Share on other sites

Já osobně mám ještě doma v zásobě 10 skel pro můj telefon. Kupoval jsem ti sice z AliExpress protože prostě cena byla fajn a když spadne i na kámen tak mi vydržel.

Ale pokud chceš něco fakt ověřené tak na Alze jsem viděl něco co přežilo údery kladivem je o tom i video na YTB.

Určitě si kup ochranné sklo protože je to přece jen bezpečí dále bych doporučil i obal na telefon lepší je gumové boky a zadek telefonu pevné protože když omylem zabereš na boky tak třeba při plastu by se mohli urvat a zadek je při dopadu asi lepší z nějakého pevného materialu.

Mam z gumy puzdro ale z hrubsej pozeral som v obchode ale mali tam aj z pevneho len sa to nedalo zatvorit ako mas to knizkove puzdro na prilepenie tak ten lep je slaby a otvaralo sa to to by vyslo na 5 € takto som to mal za 3.50 € neviem no neskusal som este pad z puzdra ale ak by mal zabudovany este kryt vzadu a bol v puzdre nemyslim ze by sa tam nieco poskodilo ale kazdopadne dakujem za rady a sklo je uz objednane. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...