Jump to content
  • 0

pomoc SA:MP - Crash


Katka_CZ_

Dotaz

Popis problému:


Ahoj.. Právě jsem si stáhla SA:MP, a mám takový menší problém. Pokaždé, když se snažím připojit na nějaký server, tak mi to hned napíše tohle. ( Screen ) A vůbec nevím co s tím. Tak.. byla bych ráda, kdyby mi někdo poradil, co s tím. Děkuji.

c2efa9c98c34951c7d8c234f911376b7.png

Edited by Katka_CZ_
Link to comment
Share on other sites

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dělá to skoro na všech serverech. A.. žádné módy jsem si ani nestahovala. 

Teď jsem si jen stahovala AntiCrash.. Nevím jestli se to počítá jako mód.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Vždy když dostaneš tuhle výjimku tak:

 

Ctrl+ Alt + Delete

Procesy

V nich najdi proces: gta_sa.exe

Klikni pravým a pak na Ukončit proces (nebo v dolním pravém rohu na Ukončit proces).

A zkus pusti sa-mp znovu. icon_e_wink.gif

 

Takhle výjimka prý znamená, že je GTA_SA.exe otevřeno již v jinačím tasku. icon_e_wink.gif

Edited by GaRGoyLeS
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ak ti to stále nefunguje, skús stiahnúť nové gta_sa.exe a nahraď ho tým starým. icon_e_biggrin.gif

Když zapíná SAMP nikoliv gta_sa.exe tak to bude k ničemu, ne?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Když zapíná SAMP nikoliv gta_sa.exe tak to bude k ničemu, ne?

Já som sa skúšal pripojiť na SAMP server, a nešlo to lebo som tam nemal gta_sa.exe. :)

Tak že k ničomu to asi nebude, nie? :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Když zapíná SAMP nikoliv gta_sa.exe tak to bude k ničemu, ne?

 

SA-MP využívá GTA SA, je to pouze jakési rozšíření, aby jsi mohl hrát multiplayer. Není to samostatně vytvořená hra pouze s multiplayerem do detailu stejná jako GTA SA. Proto se taky klient instaluje do složky s hrou, jelikož potřebuje přístup ke stejným souborům respektive k celé hře. ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

SA-MP využívá GTA SA, je to pouze jakési rozšíření, aby jsi mohl hrát multiplayer. Není to samostatně vytvořená hra pouze s multiplayerem do detailu stejná jako GTA SA. Proto se taky klient instaluje do složky s hrou, jelikož potřebuje přístup ke stejným souborům respektive k celé hře. icon_e_wink.gif

 

Toto vím, jen jsem nevěděl že to spouští aplikaci gta_sa.exe, jinak je mi to jasný :d

 

@Katka_CZ_ zkoušela jsi hru stáhnout z jiné stránky? ... Nebo kde jsi ji vůbec stáhla?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ten ***** co to sem dal tam dal tolik modů, že se nedá hrát SAMP. Nestahujte to. Nemá to cenu.Pokud chcete hrát samp tak to stáhněte někde jinde, nebo budete mazat modely aut do nekonečna jak já.

- No jo módy máš predinštalované


https://uloz.to/!fEF9lKx64UCI/gta-san-andreas-cz-multiplayer-rar

Skús toto, zrjeme to pôjde k počtu Likov čo tam je

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ten ***** co to sem dal tam dal tolik modů, že se nedá hrát SAMP. Nestahujte to. Nemá to cenu.Pokud chcete hrát samp tak to stáhněte někde jinde, nebo budete mazat modely aut do nekonečna jak já.

 

- No jo módy máš predinštalované

 

 

https://uloz.to/!fEF9lKx64UCI/gta-san-andreas-cz-multiplayer-rar

 

Skús toto, zrjeme to pôjde k počtu Likov čo tam je

Vieš o tom že Ulož.to to sťahuje 2 hodiny? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Keď sťahujete GTA SA v rare, treba si dať pozor na to, aby ste nainštalovali aj DirectX, vzhľadom na to, že sa v rare nemusí nachádzať, zatiaľ čo inštalačka ho obsahuje. Kamarát mal tento samý problém, inštalácia DirectX 9 pomohla (aj napriek tomu, že mal v pc DirectX 12, to by mohol niekto objasniť).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...