Jump to content

hledám <Inspire-Gaming> Devoloper pro hru metin2


jAk3r

Recommended Posts

Zdravím vás,

Jelikož rozšiřujeme tým a s tím také staro/nový herní titul: Metin2.

Hledáme do týmu člověka který dokáže programovat od klienta až po core serveru.

Nabídneme:

- Realm administrátora který o tomto titulu ví naprosto vše. ( Od samotné hry až po systémy které se ve hře nachází )
- Kvalitní zázemí na našem stroji
- Kvalitní TS server kde je populaci okolo 60+

- A také nějakou finanční motivaci která se bude skládat ze 2 složek a to před a po. ( Tato motivace bude jako bonus a jakmile server začne prosperovat sám na sebe budou tyto bonusy častější) a možná i domluva icon_e_smile.gif

 

Pokud by jste měli zájem neváhejte se mi ozvat buď zde na pawnu nebo na e-mail: [email protected]

Předem děkuji všem za případný zájem a další spolupráci.

S pozdravem
jAk3r majitel projektu Inspire-Gaming.cz

Edited by Jaker
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Pokud jsi neuvedl odměnu, máme tedy předpokládat, že to budeme dělat zadarmo?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

niesom si istý či ešte dnes môže cz/sk private server na metin2 zarábať ale ok :)

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Pravidlem je, že musíš uvést orientační odměnu, tak tam prosím dopiš, že výhledově žádná není.

Link to comment
Share on other sites

Pravidlem je, že musíš uvést orientační odměnu, tak tam prosím dopiš, že výhledově žádná není.

 

Doplněno :)

 

za 35e/hod. berem

Nechápu... kdybychom byli herní projekt který bude mít 3000+ lidí řeknu je to možné... ale přijde mi že lidi tyto věci už neberou jako že to může dělat někdo koho baví tvořit atd.. ale spíše jako věc na vydělání peněz proto těch projektů je čím dál tím méně..

Link to comment
Share on other sites

Doplněno icon_e_smile.gif

 

Nechápu... kdybychom byli herní projekt který bude mít 3000+ lidí řeknu je to možné... ale přijde mi že lidi tyto věci už neberou jako že to může dělat někdo koho baví tvořit atd.. ale spíše jako věc na vydělání peněz proto těch projektů je čím dál tím méně..

 

A tímto jsi právě potvrdil, že nevěříš tomu, že ten projekt bude mít úspěch. Tím pádem ani v budoucnu nikdo nemůže čekat s finančním ohodnocením. 

To, že je projektů čím dál méně je naopak dobře, alespoň se to pročistí od těch, co stojí za prd.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Doplněno icon_e_smile.gif

 

Nechápu... kdybychom byli herní projekt který bude mít 3000+ lidí řeknu je to možné... ale přijde mi že lidi tyto věci už neberou jako že to může dělat někdo koho baví tvořit atd.. ale spíše jako věc na vydělání peněz proto těch projektů je čím dál tím méně..

 

hmm, tak robil som pre Lothiru 2 a ostatne ich servery a v poho tam cez 3k online bolo.

Na druhu stranu, ak clovek nieco vie, naco by mal robit zadarmo ked nemusi?

Link to comment
Share on other sites

A tímto jsi právě potvrdil, že nevěříš tomu, že ten projekt bude mít úspěch. Tím pádem ani v budoucnu nikdo nemůže čekat s finančním ohodnocením. 

To, že je projektů čím dál méně je naopak dobře, alespoň se to pročistí od těch, co stojí za prd.

 

Já vím že ten projekt bude mít úspěch. 

 

 

hmm, tak robil som pre Lothiru 2 a ostatne ich servery a v poho tam cez 3k online bolo.

Na druhu stranu, ak clovek nieco vie, naco by mal robit zadarmo ked nemusi?

 

Však ale to je ono když by si na sub-projektu měl 3k lidí kteří si budou vždy něco kupovat tak jak tomu u metinu2 bývá tak pak chápu že tě platily :) ale nedokážu si představit že projekt byl úplně na začátku kde neměli zisk z ničeho a dávaly by ti tolik peněz... 

Link to comment
Share on other sites

Tam to bylo trochu jinak, ale to je jedno.

 

Ide o to, ze z toho projektu sa da vytazit celkom slusna suma penazi, len treba investovat. Preco by som ja mal investovat do tvojho projektu a niest riziko? Je to tvoj projekt. Nemozes chciet od ludi, ze budu robit zadarmo a potom z toho nieco dostanu.

Jako... ludi, co zozenies zadarmo budu odvadzat aj taku pracu. Ak vobec niekoho zozenies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tam to bylo trochu jinak, ale to je jedno.

 

Ide o to, ze z toho projektu sa da vytazit celkom slusna suma penazi, len treba investovat. Preco by som ja mal investovat do tvojho projektu a niest riziko? Je to tvoj projekt. Nemozes chciet od ludi, ze budu robit zadarmo a potom z toho nieco dostanu.

Jako... ludi, co zozenies zadarmo budu odvadzat aj taku pracu. Ak vobec niekoho zozenies.

 

Jako chápu tě, ale zase si říkám že se musí dát domluvit i jinak :) Přijde mi že 35e/h je nějak hrozně moc.

 

Ale zase bez takového člověka jsme odepsaní...  

Link to comment
Share on other sites

Jako chápu tě, ale zase si říkám že se musí dát domluvit i jinak icon_e_smile.gif Přijde mi že 35e/h je nějak hrozně moc.

 

Ale zase bez takového člověka jsme odepsaní...  

35€/hod je naprosto běžná taxa programátora.

 

edit/

 

Programátora co ví, co dělá.

Edited by mattyarts
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Co je ten Inspire gaming vlastně? Uděláte gaming projekt, dáte tam TS3 server pro 11 lidí, a už hned dělate další sub-projekt? To mi nepřijde jako gaming projekt icon_e_biggrin.gif

 

Inspire-Gaming tu je již nějakou řadu let, pár projektů již máme za sebou.

 

Co se týče TS3 není tam 11 lidí ale něco okolo 50+ a také nově budeme připravovat službu discord abychom šli s dobou ale to až na to najdeme člověka který se o to bude starat.

 

Ano děláme jelikož se vždy snažíme najít někoho kdo si daný projekt povede a bude se mu věnovat. Pokud se nějaký takový najde jsme pro každou věc.

 

A ano sub-projektů máme nachystaných více a tak označuji herní tituly popřípadě nějaké systémy.

 

P.S Upraven popis...STÁLE HLEDÁME!!! 

Edited by Jaker
Link to comment
Share on other sites

Inspire-Gaming tu je již nějakou řadu let, pár projektů již máme za sebou.

 

Co se týče TS3 není tam 11 lidí ale něco okolo 50+ a také nově budeme připravovat službu discord abychom šli s dobou ale to až na to najdeme člověka který se o to bude starat.

 

Ano děláme jelikož se vždy snažíme najít někoho kdo si daný projekt povede a bude se mu věnovat. Pokud se nějaký takový najde jsme pro každou věc.

 

A ano sub-projektů máme nachystaných více a tak označuji herní tituly popřípadě nějaké systémy.

 

P.S Upraven popis...STÁLE HLEDÁME!!! 

jdi hledat na war3zone... tam maj sekci specialně pro metin...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...