Jump to content

pawn Hledám pawnera na gta:sa server


Recommended Posts

Zdravím

 

Chtěl bych se zeptat jestli by tu nebyl nějaký šikovný pawner který by sice dělal zadarmo ale měl by výhody na serveru na kterém by pracoval a má zkušenost s takovými serverami a byl by ochoten dělat free i když chápu že to není lehké.

 

Děkuji  @bombamek0056

 

INFORMACE

 

Skype: jados122

           ®bombamek®

 

            

 

Link to comment
Share on other sites

Už vidím, jak můj koment bude smazán. Ale dle toho co vím, a bylo toho tu již několik, tak server, nebo GM, jak chceš, ti nikdo jen tak free nenapawní. Pokud hledáš pawnera, tak by jsi měl být ochoten zaplatit, nebo se naučit pawn. :)

Link to comment
Share on other sites

 

@

 
 
 
Já vím ale za zkoušku to stojí 

A ty by si kolik za to bral ?

 

Ačkoliv na foru jsem už přes půl roku + zaregistrován, tak jsem začal jako úplný nováček a nevěděl co dál. Kdybych měl lepší znalosti, tak bych klidně i pomohl, ale na to, abych ti udělal GM se fakt necítím. Sám se teď pachtím z jedním velkým soustem.

Link to comment
Share on other sites

Měl by si napsat o tom co chceš udělat. 

 

 

Chtěl bych se zeptat jestli by tu nebyl nějaký šikovný pawner který by sice dělal zadarmo ale měl by výhody na serveru na kterém by pracoval a má zkušenost s takovými serverami a byl by ochoten dělat free i když chápu že to není lehké.

 

Promin, ale tohle mi nic neříká.

Link to comment
Share on other sites

Vy pořád nechápe jednu věc. Zadarmo vám člověk nic neudělá viz přísloví - Zadarmo ani kuře nehrabe. Představ si, že si chceš udělat novou koupenu, udělá ti ji někdo zadarmo? Ne. I kdyby se v ni mohl pak parkrat vykoupat. K čemu by mu to bylo? Člověk se musí uživit, platit zdravotní pojištění apod. A tak jako zedník, který pracuje od hodiny tak i programátor musí pracovat za nejakou mzdu.

Edited by WooDy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...