Jump to content

gamemode [GM] Escape from Prison - připravovaný GM


JardaHrajeCZ

Recommended Posts

                    Escape from Prison

 

Vítám vás u prezentace připravovaného GM s aktuálním názvem ,,Escape from Prison". Tento

mod nebude žádný server na stylu kopie již vydaných serverů po pojmem = vylepšování statů,

útěky, odemknutí dozorce a nic nového. Tento GM bude sice začínat podobně. Vyberete si z

menu skin pro vězně. Budete si vylepšovat sílu, výdrž a logiku, aby jste mohli provést útěk.

Můžete si odemknou po dosažení nějakého množství bodů roli dozorce. To ale NENÍ VŠE !

Po dosažení nějakého většího počtu bodů, než je potřeba na dozorce si můžete odemknout

Freeroam ,,roli" a můžete hrát freeroam. Uděláte si průkazy, vyděláte nějaké peníze,

nakoupíte majetek (nemovitost, dům, auto...) a hrajete v podstatě klasicky Freeroam.

Kdykoliv si ale budete moci dát vězeňskou roli. Pokud dojte ke spuštění, tak freeroam role

bude dostupná od 100 bodů, aby jste si hned po splněném útěku mohli vyzkoušet i freeroam.

Den poté se ovšem statistiky a účty smažou a budete muset začít od znovu. Doufám, že se tento

projekt vydaří.

 

Začátek práce na GM: 28.7.2017

Začal GM vyvíjet: Jarda

Žánr serveru: Prison + Freeroam

Jazyk serveru: CZ (na výběr bude i ENG a SVK)

 

Věci, systémy a funkce, co budou v GM:

 

Prison část GM:

 

- Výběr role vězně a dozorce 

- Register/login a ukládání statistik

- Mapa věznice

- Vězeňské prostory

- Achievementy

- Útěky

- Vozidla po útěcích

- Duely mezi vězni

- Ability

- Příkazy dozorců a vězňů

- VIP systém 

- Eventy

- Tutoriál

- ...pokud budou další nápady, tak se dopíšou...

 

Freeroam část GM:

 

- Tutoriál

- Register/login a ukládání statistik

- VIP systém

- Domy

- Prodejny vozidel

- Nemovitosti

- Gangy

- Autoškoly

- Achievementy

- Obchody s oblečením

- Ammu Nationy

- Warpy 

- Eventy

- Minihry

- Stadiony

- Zaměstnání

- Kasína + sázkové kanceláře (zkráceně = hazardové činnosti)

- ...pokud budou další nápady, tak se dopíšou...

 

Je možné, že tento GM nikdy nebude dokončen, toho si jsem vědom, ale aby se člověk nadále zlepšoval, tak je třeba také něco dokončit. Na tomto GM nebudu nějak makat 24 hodin denně, ale když prostě bude čas, což by teď měl být,. Každou kritiku ve formě ,,Další mod, co se nikdy nedokončí a i kdyby dokončil, tak bude stát za prd", apod.. klidně psát nemusíte, ale jestliže chcete, tak vám to kazit nebudu. Je ale třeba pochopit, že nejsem žádný pokročilec.

 

 

 

 

 

                            

Edited by JardaHrajeCZ
Link to comment
Share on other sites

Pak je tady otázka proč to prezentuješ když si sám myslíš že to nedoděláš. 

Takhle to nemyslím, že si na to netroufnu a že nic neudělám. Zmiňuji jen to, že nejsem žádnej profesionál, takže se nějaký ten zásek může stát. Doufám, že se tak nestane. Je ale potřeba se nějak zdokonalit, a jak jinak, než se pokusit o něco takového.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem začal vytvářet svůj gamemode z toho důvodu že můj oblíbený server skončil. Nebudu tu říkat proč ale dost mě to mrzelo protože tam byla dobrá komunita lidí a celý to zkrachovalo na demenci majitele. Tak jsem se dostal k pawnu. Je to už více než rok a půl co jsem poprvé otevřel nový soubor  .pwn. Na modu pracuji každý den a i přesto že jsem stále totální noob věřím že mód dokončím. Nicméně s každou novinkou kterou do módu přidávám narážím na další a další problémy které neznám ačkoliv jsem si myslel že už to zvládnu úplně sám. A teď ve chvíli, kdy tomu začínám trochu lépe rozumět a už vím proč a jaké funkce jsou potřeba tam kde jsou a jak to funguje můžu říct, že tvorba módu se zrychlila téměř o dvojnásobek. Bohužel to ale neznamená že to bude hotové za měsíc. 

No a co tím vlastně chi říct? Vložil jsem do toho spoustu úsilí,času a práce a přesto jsem teprve v polovině. Už mám v hlavě ten topic kde mód s velkým nadšením představím a udělal bych to nejraději hned. Jenže neudělám. Proč? Protože mód zdaleka není hotový a až bude, budu ho minimálně měsíc testovat s kámošema abysme přišli na všechny nedostatky a nepustili hráče do zabugovanýho prostředí. Chce to trpělivost, ambice a opravdu chtít dosáhnout toho, jak si to člověk představuje aby to bylo. Pokud je výsledek o 1% horší než si autor představuje, nemá cenu mód vydávat. A pokud mód oficálně neběží, nemá cenu ho prezentovat.

Peace.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...