Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
StemYk

video Nové interiéry v SAMP?

Recommended Posts

Zdravím všechny, kteří by na SAMP rádi nějakou změnu a chtěli by vidět něco nového.
Pokud byste si nové interiéry chtěli sami vyzkoušet a omrknout je, tak již brzy budete moci (a to pouze) na SFDFD. Chceme nabídnout změnu a originalitu pro všechny, co si rádi občas oddechnou po náročném dni u téhle hry. Hrajeme to pro zábavu a na odreagování, tak jestli chcete, dojděte za námi pokecat a zapařit. icon_e_wink.gif IP na server:  sfdfd.cz:7777

Nové interiéry v SAMP:
https://www.youtube.com/watch?v=M1aqnJsZ1iI

Edited by StemYk
  • Líbí se mi to! (+1) 3

Sdílet tento příspěvek

hlavně že niCe pravidelně uráží sfdfd a napadá ten mód a cokoladu, že nemá vlastní nápady a že sfdfd je opoždená verze wtls. Vždyť sfdfd nic nekopíruje, však mají úplně jíný mód jak wtls a úplně jíné věci lol..

Edited by sklenice586

Sdílet tento příspěvek

hlavně že niCe pravidelně uráží sfdfd a napadá ten mód a cokoladu, že nemá vlastní nápady a že sfdfd je opoždená verze wtls. Vždyť sfdfd nic nekopíruje, však mají úplně jíný mód jak wtls a úplně jíné věci lol..

Můžeš uvést zdroj tohoto tvrzení? 

Sdílet tento příspěvek

ako hovorim si pekne, konecne to niekoho napadlo, urcite prijemna zmena, chvalim, ale mne tieto "moderne" interiery vobec nesedia uz len preto, ze na samp fore je takych dost vela a dnes, resp za posledne roky sa ich snazi robit skoro kazdy maper pritom malokto to dokaze spravit top. 

/edit: ale ten s modrymi stenami sa mi celkom paci :d 

Edited by (AW)Matej

Sdílet tento příspěvek

Fakt pekné prepracované Interiery, velká poklona Mapperovy, že si dal dosť práce s vyhraním aj s najmenším detajlom icon_e_smile.gif

ako hovorim si pekne, konecne to niekoho napadlo, urcite prijemna zmena, chvalim, ale mne tieto "moderne" interiery vobec nesedia uz len preto, ze na samp fore je takych dost vela a dnes, resp za posledne roky sa ich snazi robit skoro kazdy maper pritom malokto to dokaze spravit top. 

/edit: ale ten s modrymi stenami sa mi celkom paci icon_e_biggrin.gif

Díky hallo.gif

To video je naprosto šíleně zpracovaný. Střih s nějakým movementem kamery tam ani nejde hledat.. Jak tohle mužete proboha prezentovat.

Tak ono, cílem videa bylo odprezentovat ty interiéry domů a další mapy, které dohromady čítají několik desítek hodin práce icon_e_biggrin.gif, každopádně dík za kritiku, předám autorovi videa

Sdílet tento příspěvek

O tomhle asi nemá cenu diskutovat, kdo přijde na sfdfd tak vidí, že je to upravená kopie, kde se dávají podobné updaty jako na wtls se zpožděním týdne. Co mě fakt pobavilo bylo zkopírování pozadí z wtls webu na sfdfd web o Vánocích icon_e_biggrin.gif. Řekl bych, že niCe nikoho neuráží, ale jen hlásá pravdu, ale to každý ví, i lidi, co hrajou na sfdfd, jen si to nedokáží přiznat.

Nechci tady rozjíždět nějakej flame, ale to, že strašně věcí Cokolada zkopiruje, pak tam přidá něco navíc, to z toho nedělá úplně originální mod. A tím kopírováním samozřejmě není myšlen job policisty, ale co jsem tam před dávnou dobou byl, tak byl i doslova okopírovanej chatbot nebo když se na wtls udělal update s cinknutím po zasažení hráče, po týdnu to bylo na sfdfd. Ano, ani od wtls to není nic originálního, ale to že má sfdfd po týdnu vždy to samý už je trošku divný icon_e_biggrin.gif To je samozřejmě jen příklad, neni to jediná okopírovaná věc icon_e_biggrin.gif

Potom se nikdo ze sfdfd nemuze divit, ze je nekdo provokuje nebo urazi, kdyz se chlubi svym "originalnim modem, kde vsechno sami vymysleli".

A na těch screenach nevidim nic špatnýho - spíš mi přijde nefér od sfdfd jak si začínají kupovat wtls hráče a nabízí jim 100 Kč za natočené video na té starší verzi wtls icon_e_biggrin.gif

Edited by Deejva
  • Líbí se mi to! (+1) 2

Sdílet tento příspěvek

Konec OT

Žádám vás, abyste dál nepokračovali v OT a vyjadřovali se jen k předmětu tohoto tématu, tím jsou vytvořené interiéry, případně video o nich.

Svůj názor (Deejva a Cokolada) jste si řekli, pokud o tom chcete debatovat dál, přejděte do chatu nebo soukromých zpráv.

Děkuji.

• Líbí se mi to! (+1) 2

Sdílet tento příspěvek

Fakt kvalitná práca. Hodně dobré. Nehanbil by som sa tky za také interiéry.

Inak mozno dojdem, ked tak pokecat, ale musel by som stiahnut gta najprv. icon_e_biggrin.gif

Edit: teraz citam ten cokoladovy post

Nicméně gratuluji, dosáhli jste svého - na SFDFD už pomalu 2 měsíce neproběhl update, protože člověk v takovéhle situaci už opravdu neví, co může a nemůže udělat, zvláště v už tolik omezeném SA:MP.

cotijebe kamo, preco by ta malo trapit co ma on na serveri? icon_e_biggrin.gificon_e_biggrin.gif
Keby mne posielal niekto hentake vyhrazne mejly ako nice, ani ho neposlem doprdele.
Len sa zasmejem čosi :d

Edited by Tanga

Sdílet tento příspěvek