Jump to content

ostatní Game of Thrones - Fan topic


Woody

Recommended Posts

game-of-thrones-129.jpg

 

Jelikož zde máme pár fanoušků seriálu Game of Thrones (česky Hra o trůny), rozhodl jsem se vytvořit fanouškovský topic, kde můžeme společně diskutovat o uplynulých a nadcházejících epizodách. Co se stalo a co se pravděpodobně stane. 

 

Upozornění:

Uvědomte si, že ne všichni měli možnost danou epizodu vidět včas, proto prosím schovávejte spoilery či předem varujte.

 

Epizody sedmé série:

62xw.png

 

Chceš čekat na vydání nové epizody a nechceš se u toho nudit? Přijď si pokecat na Discord.

https://discord.gg/42qN9Ab

 

 

Pokud nejsi fanouškem seriálu, můžeš tohle s klidem ignorovat. 

Edited by WooDy
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Podle mě bude onen dárek Eurona pro Cersei Tyrion, ale uvidíme. Euron určitě značně oslabí armádu Daenerys. Raději bych viděl Aryu u Jona než v Kings Landing, preci jenom jestli to neni trochu suicide a mohou ji chytit.

Edited by WooDy
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jenom by mě zajímalo... kolik z vás četlo knihy?

Já četl pouze 1. a 2. knihu čili Hra o trůny a Střet králů.

Edited by WooDy
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Možná se mnou nebudete souhlasit, ale dle mého názoru byla 7. série nejhorší ze všech a její posledni díl jeden z nejhorších epizod vůbec.

Co mi na 7. sérii vadilo:

Rychlé přesouvání - dříve nebylo možné cestovat takhle rychle. Často se putovalo od bodu A do bodu B 5 až více epizod a najednou zvládají urazit velké vzdálenosti během několika minut. Příklad: Gendry běží bůh ví odkud ke zdi, aby poslal havrana xxx kilometru k Daenerys a ta letěla xxx kilometru za Jonem. To vše se stihne během 10 minut.

Záchrana Jaimeho- daenerys a drak přímo před očima vidí, jak bronn zachraňuje Jaimeho, který se pokouší ze zadu zabit Daeny. Padají oba do vody několik metru před nimi. V dalsi epizodě vidíme, jak se vynoří někde uplňe jinde, pryč od vojska Daeny a v klidu odejdou pryč.

Noční kral- radši háže svůj oštěp na létajícího draka než na draka, který stojí přímo před nim s nepřáteli na hřbetu.

Pád zdi- ona bájná zeď, která neměla nikdy byt zničena nebo alespoň měla byt problém pro armádu nemrtvých, byla zbořena asi za 30 sekund pomoci draka, který chrchli modrý oheň.

Nudné dialogy- Theon x Jon to mělo byt jako co?

Eliminace intrikářů- Rad bych se vrátil do doby, kdy Westeros byl v rukou Malička a Varyse. Malíček se tuhle sérii moc nic neukazal, kromě ploužení se na Zimohradu, takže bylo jasně, že jeho linku je nutné ukončit. Mimochodem kde byl Varys v posledním díle? Neměl se také účastnit finální porady?

Link to comment
Share on other sites

Upřímně.. Poslední série jsou trash. Když v prvních sériích někdo udělal chybu, zaplatil za to životem. Teď? Záchrany na poslední chvíli, nedomyšlené události atd atd.... Fuj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...