Jump to content

hosting CraftYourServer


cemada77

Recommended Posts

Zdravím vás, chtěl bych vám představit nový projekt CraftYourServer.

 

Na jaké hry je tento hosting?

Tento hosting je jenom pro Minecraft servery.

 

Je tam nějaká výhoda pro poprvé registrované?

Ano je, každý uživatel má právo na 1 Minecraft server zdarma na měsíc.

 

Pokud by jste chtěli zkusit nás hosting tak neváhejte a přesvědčte se sami jak je to jednoduché

Http://CraftYourServer.gq

post-7900-0-96635800-1500163398_thumb.png

post-7900-0-84623700-1500163413_thumb.png

post-7900-0-56181500-1500163425_thumb.png

post-7900-0-08521400-1500163440_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

keď už stiahneš free template aspoň si daj trochu námahy ju trochu upraviť kým to spustíš, a upravovať ju na základe dokumentácie. Horné menu vpravo hore je úplne rozbité, copyright by company, anything you want, favicon XAMPP a to nepokračujem. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

není tu ičo. zdá se mi to nebo ten web máš na windowu ? PRoč se ten web každých 5 vteřin reloaduje ? LUl ted koukám na ty screeny ty to fakt máš na win serveru přes 3rd party webserver  no LUL

Link to comment
Share on other sites

Ano sice to běží na windowsu, a ano mám free template, ale systém běží dobře. Vše funguje jak má. A opravím to relodování, to relodování tam je proto aby se ukázalo vždy aktualizovaně server status, jestli je vyplý nebo ne. a Favicon atd opravím, nedávno jsem na tom začal a dělal jsem spíše systém než vzhled, ale jdu na to :) 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

a proto reloaduješ celou stránku ? TO neumíš načíst jen komkrétní div ? a mít všude po šabloně

a
není uplně dobrý. BTW nerozumím tomu proč to mít na windows. Kde ti xy % výkonu žere operační systém. O deformovaných obrázcích ani nemluvím. 

 

Si jen další hosting který do dvou měsíců exne. Protože za 1. prezentuješ něco co není ani zdaleka hotové. 2. očividně nemáš zkušenosti s programováním a ani s jedním jazykem na tom webu použitým. 3. Ani nevíš co všechno musíš splnit aby jsi mohl provozovat komerční hosting.

 

Bud to zavřeš sám protože ti dojdou peníze, Nebo ti to někdo začne schazovat a nebo ti to zavře berňák a pujdeš vydělávat do mekáče na pokuty

 

A vsadím se že ani nemáš licenci na ty winka. Takže si zaděláváš na tak neskutečnej průser.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Na tento hosting nedoporučuji si zadávat své práve heslo jelikož ho nehashují dal jsem si tam heslo na což u FTP sekce mi to napsalo že jaké je mé heslo -> Je využito i k FTP takže lze zneužít toho.

Na ziadny hosting ani web ani sluzbu ani nic podobne neodporucam davat heslo, ktore uz pouzivate niekde inde.

 

Hento je proste retard poznamka icon_e_biggrin.gif https://keepass.info/

 

PS: To povedane, hosting by mal zacat hashovat hesla a urcite nikdy hesla nezobrazovat/neposielat mailom.

Edited by xhunterx
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...