Jump to content

ostatní Neoficiálny štandard jazyku serveru


xhunterx

Format jazyku  

38 members have voted

  1. 1. Aky format by mal mat tag jazyku cesko-slovenskeho serveru?

  2. 2. Co by malo byt uveden v policku language serveru

    • CZ/SK
      0
    • CZ-SK
      0
    • [CZ/SK]
    • [CZ-SK]
    • Czech/Slovak
    • Český/Slovenský
    • Czech-Slovak
    • Český-Slovenský
      0
    • CZE/SVK
      0
    • [CZE/SVK]
      0


Recommended Posts

Čaute, pri vyhľadávaní serverov v clientovi som si všimol, že skoro každý server má inak zapísaný jazyk a je preto ťažké nájsť všetky CZ/SK servery. Pomohlo by mať jeden štandardizovaný formát. Chcel by som tu teda nechať hlasovanie, aký formát by sa podľa vás mal používať. Ten formát, ktorý vyhrá by sa stal určitým neoficiálnym štandardom. 

Síce mám pomerne málo viery, že servery to začnú používať vo veľkom, ale aspoň to tu bude existovať. A prečo takú anketu nespraviť?

PS: Ak v ankete chcete vidieť iný formát, prosím napíšte ho a ja ho pridám do ankety.
PPS: Pridal som druhú otázku, keďže boli ľudia zmätený z toho, čo anketa reprezentuje. Ak ste už hlasovali, musíte odstrániť svoj hlas a hlasovať znovu.

Edited by xhunterx
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Pridane icon_e_biggrin.gif Ale teraz rozmyslam, ci ludia chapu, co som myslel icon_e_biggrin.gif Som myslel v tom policku language, nie ten tag pred serverom icon_e_biggrin.gif No nic uz icon_e_biggrin.gif

ffbfdc6923a68b92587a739afc9e89a29ccf841d

 

Upřímně já to pochopil jako ten tag před názvem. :d Pak mě nenapadá důvod, proč jsi tu možnost tam vůbec dával, vypadalo by to dost divně v samostatném sloupci Language.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ffbfdc6923a68b92587a739afc9e89a29ccf841d

 

Upřímně já to pochopil jako ten tag před názvem. icon_e_biggrin.gif Pak mě nenapadá důvod, proč jsi tu možnost tam vůbec dával, vypadalo by to dost divně v samostatném sloupci Language.

Pretoze som to tak realne videl pouzite, tiez mi to prislo divne icon_e_biggrin.gif Preto som ja hlasoval len za CZ/SK icon_e_biggrin.gif Ty by si fakt dal pred server nieco ako: "Czech/Slovak Super Server"? icon_e_biggrin.gif A este aj som pisal ze to chcem koly vyhladavaniu :d

 

Smazem tu anketu a spravim zvlast anketu pre tag a pre hento? icon_e_biggrin.gif Sak to je retardne icon_e_biggrin.gif Alebo necham tuto anketu a pridam este jednu pre hento? icon_e_biggrin.gif To je lepsi napad, idem to spravit icon_e_biggrin.gif

 

PS: Musite odstranit svoj hlas a hlasovat znovu v oboch otazkach icon_e_biggrin.gif Nahouby icon_e_sad.gificon_e_biggrin.gif

Edited by xhunterx
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

 

 

+ Ty by si fakt dal pred server nieco ako: "Czech/Slovak Super Server"?

Ne, ale jsem tady už pár let a vím, že na CZ/SK scéně je možné všechno. :d 

Link to comment
Share on other sites

Defaultně je jazyk v configu celým slovem (English) a většina serveru se toho drží, proto by bylo asi dobré používat Czech/Slovak místo zkratky.

Edited by Lukasz
Link to comment
Share on other sites

Defaultně je jazyk v configu celým slovem (English) a většina serveru se toho drží, proto by bylo asi dobré používat Czech/Slovak místo zkratky.

To som si nevsimol, okej, suhlasim a menim svoj hlas icon_e_biggrin.gif Aj ked je fajn podotknut, ze ta ista logika plati aj pre Český/Slovenský. To je ale bullshit a diakritika podla mna bude robit paseku ludom co niesu CZ/SK.

Edited by xhunterx
Link to comment
Share on other sites

Inak taka zaujimavost, co som prave zistil. V tom zozname serverov co je v clientovy su teraz uz len servery, ktore si za to zaplatili. Povodne to bolo len v tom Hosted liste, ale teraz su obidva listy rovnake...

Takze je toto celkom zbytocne, ale co uz :(

Link to comment
Share on other sites

Tak podle meho nazoru lomitko (/) znamena ze je potreba si vybrat jednu ze dvou voleb. Zato pomlcka (-) povoluje obe varianty zaroven. Jen logicka uvaha icon_e_smile.gif

Edited by ATomas
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Tak podle meho nazoru lomitko (/) znamena ze je potreba si vybrat jednu ze dvou voleb. Zato pomlcka (-) povoluje obe varianty zaroven. Jen logicka uvaha icon_e_smile.gif

 

Nechci být "rejpavý", ale proč tedy máte na SuperPařbě nastavení jazyka serveru na Czech/Slovakia a né tu variantu Czech-Slovak? Neber to nějak špatně, jen mě to zajímá.. :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nechci být "rejpavý", ale proč tedy máte na SuperPařbě nastavení jazyka serveru na Czech/Slovakia a né tu variantu Czech-Slovak? Neber to nějak špatně, jen mě to zajímá.. icon_e_smile.gif

Kvuli filtrovani. Vesina lidi tam pise lomitko. V nazvu je ale pomlcka. Proto ze tam i to slovakia misto slovak, aby to bylo vyhledatelne i kdyz to nekdo takto napise

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...