Jump to content

pomoc Lenovo VIBE K5 vs Huawei P8(lite)


RIP

Recommended Posts

Osobně doporučuji Huawei P8 Lite, mam ho již od letošních vánoc a jsem sním nadmíru spokojen. Jede plynule neseká se. Ani jednou se mi nestalo že se mi sekla aplikace či by něco nefungovalo.

Dakujem takuto odpoved si este viac vazim od dlhodobeho uzivatela diky moc kamo icon_e_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Osobně doporučuji Huawei P8 Lite, mam ho již od letošních vánoc a jsem sním nadmíru spokojen. Jede plynule neseká se. Ani jednou se mi nestalo že se mi sekla aplikace či by něco nefungovalo.

 

Ako každý iný android uvidíš po roku, začne sa sekať, a to pri androide by som povedal, raz za rok sformátovať :) na výrobné nastavenia.

 

Skôr sa len sústreď,  na HW.

Ale ako tak pozerám na http://mobilni-telefony.megaduel.cz/porovnani-lenovo-vibe-k5-plus-vs-huawei-p8-lite.htm

 

Tak by som skôr bral ten Huawei má lepší fotoaparát,  aj displej má  lepší, ale zas baterka je o 500mAh menej oproti Lenovu.

Síce mám Huawei P9 Ale som s ním nadmerne spokojný. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ako každý iný android uvidíš po roku, začne sa sekať, a to pri androide by som povedal, raz za rok sformátovať icon_e_smile.gif na výrobné nastavenia.

 

Skôr sa len sústreď,  na HW.

Ale ako tak pozerám na http://mobilni-telefony.megaduel.cz/porovnani-lenovo-vibe-k5-plus-vs-huawei-p8-lite.htm

 

Tak by som skôr bral ten Huawei má lepší fotoaparát,  aj displej má  lepší, ale zas baterka je o 500mAh menej oproti Lenovu.

Síce mám Huawei P9 Ale som s ním nadmerne spokojný. 

O baterku ani tak nejde tam baterku bude clovek dobijat stale pokial je na internete napojeny ale co som cital ma dost zaujala ta vec ze  IPS LCD chráněný tvrzeným sklem a dost napomoze lebo mne mobil zvykava casto padat takze by to bola asi lepsia volba a osobne ako posledny mobil som mal od znacky lenovo a po preinstalovani novsich aktualizaci zasekaval huawei som mal este pred nim a tam mi islo vsetko pohode tak sa asi rozhodnem pre 2ku a jazdy zvas mi v tom len napomoze takze pochybnosti umna niesu zas take ze by som sa nerozhodol ani pre jeden co som pozeral mobily tak do tych 180 € som vybral dobre volby .. 

Link to comment
Share on other sites

Ono ja v dnešnej dobe keby nemám Huawei  tak by som určite išiel do Xiamomi alebo pod. značiek, tiež sú do 180 € najdeš dosť

to je premna taka neznama znacka nemam snou ani skusenosti ani o nej moc nepocujem ked sa stretavam s ludmi cize by to bol premna risk isto do toho mobilu aj ked mam nan narok pretoze pouzivam pausal ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...