Jump to content

pawn Hledám pawnera/mód


wenom18

Recommended Posts

Zdravím, hledám nějakého pawnera, který by pro mě udělal mód. Nabízím 0-2500 kč na paypal nebo na účet. Pokud si ještě někdo pamatujete mod Miami City, tak přesně něco podobného bych chtěl. Samozrejmě mi stačí, když mi někdo nějaký môd prodá. Neberu žádné RZE apod. Hledám mod, ve kterém je house system, vehicle system ( tim myslím ulozeni auta apod. ) a dále jobs system ( nejlepe přesně podle modu miami city ) . Pokud máte někdo mod podobný mým představám a nebo by byl ochotný investovat čas a splnit mé podmínky a napawnit mi ten mod tak mi prosím napistě. Dík

Link to comment
Share on other sites

Well, nebereš žádné RZE, ale mod si popsal přesně na způsob RZE. A být tebou, tak si tam škrtnu to "0-2500 Kč" a přepíšu to na max. 2500,- Kč. Vyzní to daleko lépe.

Edited by WooDy
Link to comment
Share on other sites

@@wenom18, rEfa si nevšímej, prakticky nic pořádně napawnit neumí, ale bude se vyjadřovat všude, i tam, kde jeho příspěvek není žádoucí.

 

@@rEfe, jestli nemáš zájem, nepiš, nebo se pokoušíš o scam?

 

Já se v tom na rozdíl od tebe stále hrabu to ty jen smrdíš na tomto fóru já to myslel smrtelně vážně (je docela smutné že ten co nic neumí dokázal v té hře víc než ty a ještě víc smutné je že nějaké uživatele tohoto fóra jsem dokonce pawno naučil na rozdíl od vás co je vždy odbili a znechutili jim pawno hned v jejich první žádosti o pomoc).

Link to comment
Share on other sites

Well, nebereš žádné RZE, ale mod si popsal přesně na způsob RZE. A být tebou, tak si tam škrtnu to "0-2500 Kč" a přepíšu to na max. 2500,- Kč. Vyzní to daleko lépe.

Psal o Miami City ne o RZE 

osobně sem dřív hrál na Miami City a rozhodně mne to bavilo o dost víc než rze 

To že se to tomu podobá co napsal .... tak mi řekni který mod v dnešní době není na stejný brdo ?

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Psal o Miami City ne o RZE 

osobně sem dřív hrál na Miami City a rozhodně mne to bavilo o dost víc než rze 

To že se to tomu podobá co napsal .... tak mi řekni který mod v dnešní době není na stejný brdo ?

Nemění nic na tom, že si protiřečí. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...