Jump to content

nabízím >>ts.game-world.cz >> Komunita


panprstenu2

Recommended Posts

Zdravím,

touto formou se snažím zviditelnit náš team speak server pro všechny hráče. Doufám že jsem řádně četl pravidla a že nic tímto neporušuji.

 

KDO JSEM ?

Mé nickname je panprstenu2 a jsem spolumajitelem a zakladatelem neziskového Team Speak serveru Game-World.cz.

 

KDO JSME ?

Jak již v úvodu jsem zmínil, neziskovka team speak serveru za účelem pobavení s novými lidmi a poskytnutí jakékoliv podmínky, ať už serveru samotnému (pro zajištění stále komunikace při hraní na svém serveru) nebo hloučce či skupině lidí při komunikaci při hraní oblíbených her.

 

CO NABÍZÍME ?

> free vstup, žádné placené členství

> neplacené ikonky

> TS rádio

> výhody pro leadra skupiny ( mooving, join do všech roomek, atd.)

> pro 5 a více členitou skupinu hráčů stejnojmenná a designově stejná ikonka

> výběr přes 50 ikonek z her 

> 512 slotový server

gaming sekce rozdělení na CS:GO, Lol, Dota2 hráče a další

 

CO POŽADUJEME/CHCEME ?

Aby jste navštívily náš server za účelem pobavení/ pokecání s přateli či gamers přáteli.

Našim cílem je ,aby navštěvovaly co nejčastěji a vždy se vracely se úžastnými a radostnými zážitky, ze své oblíbené nehranější hry. 

 

Děkuji za pozornost a přečtení až sem, já se loučím jménem serveru Game-world.cz a budu se těšit buď zde na vaše kladné komentáře nebo přímo na serveru.

S pozdravem panprstenu2

 

IP: ts.game-world.cz

 

Naše kontakty:

https://game-world.cz/

 

https://www.facebook.com/GameWorld.cz/

 

http://steamcommunity.com/groups/gameworldcz

post-18960-0-27983300-1512474170_thumb.png

Edited by panprstenu2
Link to comment
Share on other sites

Ten web je trošku divný, teda podľa mňa mi prídu tie farby tak nesediace na seba.

Dúfam ale, že vám to vydrží dlho a nieste ako 99% CZ/SK Projektov na 1 mesiac.

@Ewwe - Radčšej uprednostnujem TeamSpeak pred Discordom neviem prečo ale nejak sa mi nepáči ale vec názoru :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ten web je trošku divný, teda podľa mňa mi prídu tie farby tak nesediace na seba.

 

Dúfam ale, že vám to vydrží dlho a nieste ako 99% CZ/SK Projektov na 1 mesiac.

 

@Ewwe - Radčšej uprednostnujem TeamSpeak pred Discordom neviem prečo ale nejak sa mi nepáči ale vec názoru icon_e_smile.gif

Takže si raději zaplatíš něco co ani nemá tak kvalitní zvuk jako něco co je free ?

Link to comment
Share on other sites

Odpovím na všechny příspěvky v jednom komentu...

Ano v době discordu ještě se najde dost lidí co preferuje TS.

Web bohužel vypadá jak vypadá nemám schopné lidi co by se do toho obuly pořádně a udělaly kvalitní a smyslu plný web :d

a fungujeme od loňského léta :)

 

a poslední příspěvěk jsem nepochopil na koho byl mířen :d

PS : jste jediné forum kde můžu bez závázku/ spoplatnění něco takového sem hodit tak děkuji za úctu :d:)

Link to comment
Share on other sites

Takže si raději zaplatíš něco co ani nemá tak kvalitní zvuk jako něco co je free ?

@Ewwe Popravde, stačí ak sa dorozumiem. Ono mi skôr príde TeamSpeak ako lepši v ňom orientovatelný ale možno to je len sila zvyku.

 

 

@panprstenu2 Tak keď nemáš team tak myslím, že tu je dosť ľudí ktorý by ti pomohli s webom za nejakú zrozumitelnú čiastku. Dokonca ich nájdeš aj tu na fórume.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...