Jump to content

hosting Inovation Gaming (IGHost.eu)


PatasGarage

Recommended Posts

Problém ti byl nahlášen už na FB, ale jaká byla tvá odpověď ? Poslal jsi mi fotku motoru či co to bylo. help.gif

Začínám pochybovat i o té anti ddos protection, ale to se může vyzkoušet. icon_e_wink.gif

 

Nemám len hosting na práci, mám aj domácu prácu..

Link to comment
Share on other sites

PS: Píšeš, že FTP nemělo být ani veřejné, ale to je trošku hloupost nemyslíš ? Protože webové FTP tam nemáš což by znamenalo, že zákazník si nemůže nahrát nic svého na server jen ty vaše ,,věci" to mi tedy připadá jako hloupost. Tím pádem proč jsi otevíral něco co není dokončené a vlastně se nedá ani používat ? 

Link to comment
Share on other sites

PS: Píšeš, že FTP nemělo být ani veřejné, ale to je trošku hloupost nemyslíš ? Protože webové FTP tam nemáš což by znamenalo, že zákazník si nemůže nahrát nic svého na server jen ty vaše ,,věci" to mi tedy připadá jako hloupost. Tím pádem proč jsi otevíral něco co není dokončené a vlastně se nedá ani používat ? 

 

O FTP sa dá požiadať v ticketu.. Na žiadosť by sa mohlo vytvoriť. Každopádne ako myslíš, objednávky som uzatvoril. Až keď bude ftp hotové tak to otvorím.

Link to comment
Share on other sites

Mě nejde o to aby vypisovali kde mají VPS. Vůbec jsi nepochopil co já tady řeším a o co mi jde. Dosud jsem nedostal odpověď na několik mnou podaných otázek, a zrovna jsou to jedny z těch důležitých otázek. Zkus si to možná celé všechno znova přečíst, pak třeba pochopíš o čem já píšu a o co mi jde. A nikdo, nikdo z těch pověřených daného hostingu mi na to neodpověděl. Už z tohohle principu usuzuji, že vůbec neví.

 

Budeš se divit, ale nemusí se to vše hlásit na ČOI. Já si myslím, že kdyby se to řešilo přímo s finanční správou, řešili by to úplně jinak. Jim jde o každou korunu.

 

Jde ti snad o to, aby neklamali spotřebitele - tj. aby uvedli sídlo své firmy, IČO, ... ale nějak si nemyslím, že vůbec nějakou firmu mají.. a zda jí mít musí, pokud jsou pouze zprostředkovatelé, respektive prodávají své služby s nulovým ziskem... takže mi to spíše přijde jako nějaký projekt za účelem toho, aby se zdokonalovali a naučili něco nového, jinak si nedokážu vysvětlit, že by to dělali zdarma...

 

Aby se tedy vyhnuli klamání spotřebitele mělo by jim snad stačit, kdyby je při objednávce odkazem odkázali na obchodní podmínky crew.sk, pokud nemají svoje vlastní a pokud mají, přidají i ty..

 

A fin. správa nebude řešit tvoje problémy s firmou, ale budou řešit firmu a jejich problémy s daněmi, ne jejich zákazníky... a o ty ti tu snad celou dobu jde ne?

 

EET se týká jakýchkoliv plateb. To co říkáš je naprostá hovadina. A hotově? Takže všichni půjdou ke crew.sk a budou jim to platit osobně? Co je to za kravinu? Komu teda ty peníze chceš hotově dát? IGHostu? Ale jdi ty, oni přece peníze vůbec nepřijímají...

 

To je zajímavé, že dost podnikatelů zrušila svoje kamenné obchůdky, aby nepřijímali hotovost a tudíž nemuseli kupovat EET pokladnu a omezili svůj prodej pouze na e-shop, kdy jim zákazník zaplatí převodem a nebo dobírkou, takže hotovost dostane doručovací firma a ta jim peníze zase převede na účet. Smysl EET je snad, aby byl doklad o prodeji zboží, výrobků a služeb a pokud přijmeš peníze na účet, tak snad doklad máš, má ho platící a mají ho banky... A výpis z BÚ musíš fin. správě poskytnout... 

 

A ano, aby jim platili osobně je kravina, proto jsem psal NEMYSLÍM SI... icon_e_wink.gif

 

PS: To že by ti mohli odpovědět na tvoje otázky je pravda, možná kdyby odpovídali už dávno se to tu nemusí řešit... :( 

Edited by GaRGoyLeS
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Každopádne aj zakúpenie kreditu je vypnuté, aby ste nemohli vŕtať že som vypol objednávky a vy si schvalne kupite kredit...


PS: To že by ti mohli odpovědět na tvoje otázky je pravda, možná kdyby odpovídali už dávno se to tu nemusí řešit... icon_e_sad.gif

 

Tak mám snáď zapojiť celý kolektív do pawna nech odpovedajú na vaše otázky? Ja odpovedať na všetko nestíham, ráno tu bolo 55 odpovedí teraz je 70 či koľko...

Link to comment
Share on other sites

Takže ti tady napíšu pár věcí a ty si z toho něco vezmi, protože jinak to s tím hostingem půjde brzo do háje což asi stejně půjde, ale to nevadí. 

 

Otevřel jsi něco co není hotové ani z 10% 

 

Ten panel není dělaný pro jedno VPS, ale pro více VPS a už vůbec né pro VPS co má jen RAM: 2GB a HDD: 15GB 

 

Další chápu, že nemáš tolik času a máš i své osobní věci, ale tak máš tam i jiné lidi a když ani oni nestíhají tak byl blbý nápad se pouštět do takového projektu. 

 

Ten panel není hotový ani z části a psát všude, že toto není zatím dostupné a podobně je hovadina.

 

Potom nejdříve než něco spustíš tak už si aspoň zařiď zabezpečení systemu jinak když se ti tam každý dostane nebo ti tam každý může dělat bordel tak je to prostě na nic. 

 

Nevím v čem je přesně chyba u FTP, ale snad už 10x se mi stalo, že vytvořené FTP které jsem si udělal neexistuje nebo heslo nesouhlasí a musím ho dělat znova možná to bude tím, že se to neukládá při restartu VPS, protože tvoje VPS to prostě neunese a často padá a jde to vidět už jen když pozoruješ servery, že jsou často OFF.

 

Dále když na to tedy nemáte ani jeden z vás čas tak jsi to měl udělat prostě FREE a hodim tam ten Nisma upravený panel a konec, protože za takové služby nemůžeš požadovat aby za to někdo platil. 

 

Potom nastav si maximální velikost názvu serveru jinak ti to udělá tohle https://ctrlv.cz/5swX hallo.gif

 

Nemá cenu ti zde psát další chybu v systemu, protože je toho strašně moc a chápu, že jsi byl nucen změnit panel na tenhle, protože jsi byl nahlášen za používání ticket systemu který má crew kde hostuješ to tvé VPS, takže asi tak. 

 

Prostě jinak řečeno to prostě uzavři a začni na tom pracovat a pak to zveřejni nebo když nemáš čas tak to prostě ukonči. 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Takže ti tady napíšu pár věcí a ty si z toho něco vezmi, protože jinak to s tím hostingem půjde brzo do háje což asi stejně půjde, ale to nevadí. 

 

Otevřel jsi něco co není hotové ani z 10% 

 

Ten panel není dělaný pro jedno VPS, ale pro více VPS a už vůbec né pro VPS co má jen RAM: 2GB a HDD: 15GB 

 

Další chápu, že nemáš tolik času a máš i své osobní věci, ale tak máš tam i jiné lidi a když ani oni nestíhají tak byl blbý nápad se pouštět do takového projektu. 

 

Ten panel není hotový ani z části a psát všude, že toto není zatím dostupné a podobně je hovadina.

 

Potom nejdříve než něco spustíš tak už si aspoň zařiď zabezpečení systemu jinak když se ti tam každý dostane nebo ti tam každý může dělat bordel tak je to prostě na nic. 

 

Nevím v čem je přesně chyba u FTP, ale snad už 10x se mi stalo, že vytvořené FTP které jsem si udělal neexistuje nebo heslo nesouhlasí a musím ho dělat znova možná to bude tím, že se to neukládá při restartu VPS, protože tvoje VPS to prostě neunese a často padá a jde to vidět už jen když pozoruješ servery, že jsou často OFF.

 

Dále když na to tedy nemáte ani jeden z vás čas tak jsi to měl udělat prostě FREE a hodim tam ten Nisma upravený panel a konec, protože za takové služby nemůžeš požadovat aby za to někdo platil. 

 

Potom nastav si maximální velikost názvu serveru jinak ti to udělá tohle https://ctrlv.cz/5swX hallo.gif

 

Nemá cenu ti zde psát další chybu v systemu, protože je toho strašně moc a chápu, že jsi byl nucen změnit panel na tenhle, protože jsi byl nahlášen za používání ticket systemu který má crew kde hostuješ to tvé VPS, takže asi tak. 

 

Prostě jinak řečeno to prostě uzavři a začni na tom pracovat a pak to zveřejni nebo když nemáš čas tak to prostě ukonči. 

 

Zrejme jediná normálna odpoveď ohľadom tohto hostu, z kolektívom si preberieme tvoju odpoveď, a potom sa napíše čo a jak. :)

Link to comment
Share on other sites

Nejsem si jistý co na tom potřebujete probírat, protože sám vidíš jak na tom ten hosting je, ale dobře přeji hodně štěstí v řešení tohoto problému kdyby něco můžeš se ozvat na FB, ale bez naivního chováni děkuji. 

Link to comment
Share on other sites

Tak mám snáď zapojiť celý kolektív do pawna nech odpovedajú na vaše otázky? Ja odpovedať na všetko nestíham, ráno tu bolo 55 odpovedí teraz je 70 či koľko...

 

Nemusíš zapojit celý kolektiv.. Stačí když mu na ně odpovíš ty, bez tak to jsou otázky, na které dokáže odpovědět spíše jen vedení... Ale je to tvoje věc, a tvůj topic.. i když ti to možná na první pohled nepřijde Ingnition se ti snaží jen pomoct a navést Vaší "korporaci" správným směrem, aby jste v budoucnu neměli zbytečné problémy... To, že s ním já v něčem nesouhlasím, nemusí nutně znamenat, že nemá pravdu a já jo, nebo obráceně, je to jen věc názorů nebo nedostatku mých informací, přeci jenom nemám asi takový přehled jako on, jen mi nějaké věci přijdou nejasné a nesrozumitelné, když se kouknu, jak na ně většina podnikatelů reaguje... icon_e_wink.gif

Edited by GaRGoyLeS
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...