Jump to content

hosting Inovation Gaming (IGHost.eu)


PatasGarage

Recommended Posts

  • Hlavní moderátor

Update 1.2

 

Pri registrácii si už môžete prezrieť VOP.

Jenom drobnost - poskytovateľ se píše s y. Dost to bije do očí.

Link to comment
Share on other sites

Vážení užívateľ. 
V prvom rade vám gratulujem k zverejneniu vášho hosta na sa:mp. 
Čo sa tíka vášho osočovania a porovnávania sa s inými servermi ktoré poskytujú podobné služby je vrcholne degradujúce až dementné. 
Ako môžete porovnávať niekoho keď sa jedná o váš problém. 

Tak tiež vám gratulujem k tejto administrácií pre sa:mp serveri. Uvedomujete si že ak stratí váš klient heslo alebo celkovo ho zabudne tak sa nedá obnoviť? 
A to nehovoríme o ďalších chybách ktoré tento panel má. 
Vaši klienti sú v takom bezpečí ako by ste ich poslali s televíznou anténou na najvyšší kopec počas búrky chytať signál. 
Jedine čo vám môžem navrhnúť je zrušenie vášho hosta pokiaľ okrem inštalácie daného panulu neviete nič o php... . 
S pozdravom váš podnikateľ. 

Ps. možným záujemcom neodporúčam tento host. Hrozí vám ukradnutie vašich skriptov rovnako dobre si zistia vaše RCON heslo... .

Link to comment
Share on other sites

...

Ps. možným záujemcom neodporúčam tento host. Hrozí vám ukradnutie vašich skriptov rovnako dobre si zistia vaše RCON heslo... .

U akeho hostingu nehrozi ukradnutie RCON hesla a scriptov? Da sa tomu vobec nejak zabranit???

 

A kdo vobec pouziva RCON heslo, ktore nieje nahodne generovane v dnesnej dobe...

Edited by xhunterx
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

U akeho hostingu nehrozi ukradnutie RCON hesla a scriptov? Da sa tomu vobec nejak zabranit???

 

A kdo vobec pouziva RCON heslo, ktore nieje nahodne generovane v dnesnej dobe...

Dá sa kradnúť ale u nich veľmi dobre. 

No povedzme že tak 90% jeho potenciálnych budúcich klientov a to som optimista. 

xhunterx. Asi málo chodíš po serveroch v sa:mp po cz/sk komunite ak si myslíš že každý má náhodne generované rcon heslo... .

Link to comment
Share on other sites

Dá sa kradnúť ale u nich veľmi dobre. 

No povedzme že tak 90% jeho potenciálnych budúcich klientov a to som optimista. 

xhunterx. Asi málo chodíš po serveroch v sa:mp po cz/sk komunite ak si myslíš že každý má náhodne generované rcon heslo... .

 

Aký dôvod by sme mali kradnúť cudzie scripty? Odkiaľ máte túto informáciu, kladiete sem nepravdivé veci, pokiaľ viete aj viac chýb v adminke aké sú tak dajte vedieť. Odmena je mozna.

Ps. možným záujemcom neodporúčam tento host. Hrozí vám ukradnutie vašich skriptov rovnako dobre si zistia vaše RCON heslo... .

 

Zrejme si ma milite s lacesom / lcs-hosting.eu

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nechápu jakej smysl má zmiňovat kradení RCON hesla. Pokud má přístup k panelu daného serveru, tak je rychlejší ho snad vypnout.

 

Možná místo "máte hodně chyb, neumíte php" by bylo vhodné na tyto chyby poukázat a pomoct autorovi se zlepšit a ne "navrhuji Vám tento hosting zrušit." Každý rozumný člověk když si něco objedná, tak snad ví do čeho jde, takže místo urážek bychom snad mohli pomoct vylepšit projekt byť jen malý. 

 

 

 

//edit: online status generátor nefunguje

 

//edit2: pokud to myslíte vážně, tak možná by bylo fajn udělat aktivaci účtu přes email. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nechápu jakej smysl má zmiňovat kradení RCON hesla. Pokud má přístup k panelu daného serveru, tak je rychlejší ho snad vypnout.

...

Ide o to, ze ne kazdy si dava nahodne generovane RCON heslo (lebo su debili). Takze to heslo mozno pouzivaju aj inde... Aj tak mi to pride ako velmi divne, sak to je pomerne jasne ze mozu kradnut heslo. Ak chcu mozu kradnut aj prihlasovacie heslo... Proste kdo nevie ze pouzivat rovnake hesla na viac miestach je nebezpecne, tak to je jeho problem...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

 

//edit: online status generátor nefunguje

 

//edit2: pokud to myslíte vážně, tak možná by bylo fajn udělat aktivaci účtu přes email.

 

Vďaka za nahlasenie dojdem domov a budem sa tomu venovať. Ak chceš do správy mi napíš tvoj nick na hostu dám tí nejakú odmenu za nahlasenie bugu a za návrh.

//edit: online status generátor nefunguje

 

Ako to ? Mne všetko fičí ako má, screen môžeš dodať?

 

generatorighost.png

Link to comment
Share on other sites

Nechápu jakej smysl má zmiňovat kradení RCON hesla. Pokud má přístup k panelu daného serveru, tak je rychlejší ho snad vypnout.

 

Možná místo "máte hodně chyb, neumíte php" by bylo vhodné na tyto chyby poukázat a pomoct autorovi se zlepšit a ne "navrhuji Vám tento hosting zrušit." Každý rozumný člověk když si něco objedná, tak snad ví do čeho jde, takže místo urážek bychom snad mohli pomoct vylepšit projekt byť jen malý. 

 

 

 

//edit: online status generátor nefunguje

 

//edit2: pokud to myslíte vážně, tak možná by bylo fajn udělat aktivaci účtu přes email. 

Proč by autorovi pomáhal s opravou chyb?

Pokud někdo zakládá hosting, je jeho povinnost, aby vše fungovalo jak má a bylo zabezpečeno. Pokud majitel hostingu nemá dostatečné schopnosti na správný a bezpečný provoz, nechť na to někoho zaplatí a nebo to zruší. 

 

Nikdo nebude nikomu přeci pomáhat zadarmo, aby se on pak na tom mohl obohacovat. 

Link to comment
Share on other sites

Proč by autorovi pomáhal s opravou chyb?

Pokud někdo zakládá hosting, je jeho povinnost, aby vše fungovalo jak má a bylo zabezpečeno. Pokud majitel hostingu nemá dostatečné schopnosti na správný a bezpečný provoz, nechť na to někoho zaplatí a nebo to zruší. 

 

Nikdo nebude nikomu přeci pomáhat zadarmo, aby se on pak na tom mohl obohacovat. 

natom sa ja nemám ako obohacovať keď sú tam crew brány a nie vlastné... 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Proč by autorovi pomáhal s opravou chyb?

Pokud někdo zakládá hosting, je jeho povinnost, aby vše fungovalo jak má a bylo zabezpečeno. Pokud majitel hostingu nemá dostatečné schopnosti na správný a bezpečný provoz, nechť na to někoho zaplatí a nebo to zruší. 

 

Nikdo nebude nikomu přeci pomáhat zadarmo, aby se on pak na tom mohl obohacovat. 

 

Pokud vim, tak jsem jen zminil o poukazani chyb (nahlasovani). Nikdo nemluvil o opravovani

Link to comment
Share on other sites

Pokud vim, tak jsem jen zminil o poukazani chyb (nahlasovani). Nikdo nemluvil o opravovani

Trust.

 

Prerabka administrácie > približný čas spustenia 2:00

 

//EDIT prerabka bude trvať do 09.07.2017 12:00, budeme prechádzať na novú adminku.

Edited by PatasGarage
Link to comment
Share on other sites

Pokud vim, tak jsem jen zminil o poukazani chyb (nahlasovani). Nikdo nemluvil o opravovani

Pomoct autorovi se dá chápat i tak, jak jsem napsal. 

BTW hosting už skončil? :d

 

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Apache/2.4.10 (Debian) Server at ighost.eu Port 443
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

BTW hosting už skončil? icon_e_biggrin.gif

 

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Apache/2.4.10 (Debian) Server at ighost.eu Port 443

 

Prerabka administrácie > približný čas spustenia 2:00

Link to comment
Share on other sites

Je pekné vidieť, že aj po tých rokoch adminky stále žijú. Ale už sú zastaralé a chcelo by to update. Zaujímavé, ako sa táto adminka ktorú som ani nezverejnil rozšírila. Už ani nepamätám ako sa dostala do sveta. 

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Je pekné vidieť, že aj po tých rokoch adminky stále žijú. Ale už sú zastaralé a chcelo by to update. Zaujímavé, ako sa táto adminka ktorú som ani nezverejnil rozšírila. Už ani nepamätám ako sa dostala do sveta. 

Mne si ju dal osobne :d inak však napíšem ti na fb môžeme pokecať.

Uzavierka potrvá do 9.7.2017 12:00

 

Dôvod: nemáme nápad ako prerobiť jednu vec.

Hosting spustený.

Link to comment
Share on other sites

Přeběhl jsi mě icon_e_biggrin.gif

 

Ale k moji otázce.. Nevidím váš hosting mezi autorizovanými hostingy, které mohou poskytovat teamspeak 3 servery.

Ahoj, a kde je napísane že poskytujeme ts3 ? predsa ak si rozklikneš objednávku tak tam je napísane (celkom to bije do očí) "Tieto služby nie sú momentálne k dispozicií. Pracujeme na ich realizácií."

 

Neboť předáváte osobní údaje třetí stranně bez vědomí klienta - PROTIZÁKONNÉ PORUŠENÍ O OCHRANNĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ!

Trošku tejto vete som nepochopil, žiadne údaje nepredávame tretiej strane.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...