Jump to content

pawn Registrace


IsNext

Recommended Posts

Dobrý den, hledám pawnera který by zvládnul zprovoznit registraci na mém roleplay serveru který jsem si koupil, problém na serveru je ten že tam byla registrace přes webové stránky - ucp, takže když se připojím na server tak mě to napiše že se musím registrovat na strankách v ucp a kickne mě to, když jsem ucp odstranil všechno deifnice i ten text a kick, tak se dialog s registraci nezobrazil ona tam je nějaká registrace ale byla vypnuta takže tam je jen login, přidám zde fotku a kod, davám to do téhle sekce protože chci aby mě to někdo udělal a já ho za to finanče odměním, okolo 100 kč+- uvidíme za jakou určitou dobu to zvládnete. Díky předem. 

 

public CheckPlayerInBase(playerid, ccinc)
{
	CheckQueryCINC(playerid)

	if(cache_num_rows()) { //Registrace
		//Verification code
		new tmpVer[ 21 ],
			tmpQuery[128];

		mysql_format(1, tmpQuery, sizeof(tmpQuery), "SELECT `vercode` FROM `accounts` WHERE `name` = '%e'",
			GetName(playerid,false)
		);
		new
			Cache:result = mysql_query(1, tmpQuery);

		cache_get_field_content(0, "vercode", tmpVer);
		cache_delete(result);

		if(!isnull(tmpVer)) {
			SendClientMessage(playerid, COLOR_ORANGE, "[SERVER]: Server v současne době čeká na potvrzení! Pokud vlastníte tento učet bežte do vašeho e-mailu a dokončete proces!");
			KickMessage(playerid);
		} else {
			format(dialogtext, sizeof(dialogtext), ""COL_WHITE"Vítej "COL_LIGHTBLUE"%s!\n\n\
													"COL_WHITE"Jsme rádi, že tě zase vidíme na našem serveru.\n\
													Prosím, zadejte své uživatelské heslo\n\
													od učtu. Máte "COL_LIGHTBLUE"%d "COL_WHITE"sekund na\n\
													přihlasení, jinak budete vyhozen.\n\n\
													Uživejte si hraní na serveru Liberty Roleplay!",GetName(playerid),MAX_LOGIN_TIME);
			ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_LOGIN, DIALOG_STYLE_PASSWORD, ""COL_WHITE"PŘIHLAŠENI", dialogtext, "Přihlasit", "Zavřít");
		}
		Bit8_Set(gr_LoginInputs, playerid, 0);
		Bit1_Set(gr_LoginChecksOn, playerid, true);
		LoginCheckTimer[playerid] = defer LoginCheck(playerid);
	} else { //Neni registrovan
  #if defined COA_UCP
			SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, "Nemáte registrovaní váš učet na ucp.libertyroleplay.cz!");
			KickMessage(playerid);
	    #else
			format(dialogtext, sizeof(dialogtext), ""COL_WHITE"Vítej "COL_LIGHTBLUE"%s!\n\n\
												"COL_WHITE"Váš učet neni registrovan, pokud\n\
												se chcete registrovat klikněte na tlačítko \"Registrovat\"\n\
												Jinak budete vyhozen!",GetName(playerid));
			ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_REGISTER, DIALOG_STYLE_MSGBOX, ""COL_WHITE"REGISTRACE (1/6)", dialogtext, "Registrovat", "Zavřít");*/
		#endif
	}
	return 1;
}

 


screen s ucp:

pawnoregistrace2.png


 
screen bez ucp:

pawnoregistrace.png

 

Edited by IsNext
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

 

 

částku si domluvíme soukromě

Musíš uvést alespoň odhad částky, kterou jsi ochoten investovat, jinak budu nucen téma smazat.

Link to comment
Share on other sites

Nájdi si riadok, v ktorom definuješ COA_UCP. Môžeš ho vymazať, alebo zakomentovať. Podľa toho kódu by ťa to potom malo pustiť do registrácie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Při smazaní UCP v define to napsalo tyhle errory.

C:\Users\Netstar-AV\\CoA_RP\pawno\include\YSI\..\YSI_Coding\..\YSI_Coding\y_malloc/heapalloc.inc(128) : error 017: undefined symbol "Malloc_main"
C:\Users\Netstar-AV\\CoA_RP\pawno\include\progress2.inc(375) : error 017: undefined symbol "ppb_OnGameModeInit"
modules/Admin/Core.pwn(875) : error 017: undefined symbol "SavePlayerInfromations"
modules/Player/Core.pwn(136) : error 017: undefined symbol "GivePlayerPayCheck"
modules/Player/SaveLoad.pwn(121) : error 029: invalid expression, assumed zero
modules/Player/SaveLoad.pwn(121 -- 123) : error 029: invalid expression, assumed zero
modules/Player/SaveLoad.pwn(121 -- 124) : warning 215: expression has no effect
modules/Player/SaveLoad.pwn(124) : error 001: expected token: ";", but found "return"
modules/Player/SaveLoad.pwn(124) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.

Pawn compiler 3.2.3664.samp	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


8 Errors.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...