Jump to content

hosting Pozvánka na náš SA:MP Zdarma Hosting


sakulmore

Recommended Posts

 

 

Hm... takže nainstalovat každý jo? I ten, kteří ani neumí pracovat na PC?

 

Zde je ukázka tvého IQ když ani tohle nepochopíš.

 

 

 

A možná je ke stažení zdarma, ale ne každý má penízky na VPS .

 

1) Ne možná, ale určitě je ke stažení zdarma

2) Je ti přece 19, jak jsi psal, můžeš pracovat.

Link to comment
Share on other sites

Hm... takže nainstalovat každý jo? icon_e_smile.gif I ten, kteří ani neumí pracovat na PC? A možná je ke stažení zdarma, ale ne každý má penízky na VPS icon_e_smile.gif.

co free vps hosting ? na free vps hostingu bude provozovat free samp hosting lul ten nápad je hodně dobrej, prosím někdo z pawna to udělejte :d

 

Ale ktématu. Mohl bys možná psát changelog. aby jsme vůbec viděli jestli se něco děje 

Link to comment
Share on other sites

co free vps hosting ? na free vps hostingu bude provozovat free samp hosting lul ten nápad je hodně dobrej, prosím někdo z pawna to udělejte icon_e_biggrin.gif

 

Ale ktématu. Mohl bys možná psát changelog. aby jsme vůbec viděli jestli se něco děje 

 

Vsak ja som prevadzkoval GSHost 2 roky na free pipni VPS :d :D

Link to comment
Share on other sites

Mi se nejvíc líbilo to, že jak jsem si ten tvůj hosting vyzkoušel :d, tak jsem si tam nahodil RZE :d protože nebudu riskovat že to je nějaký scam, svoje věci tam házet nebudu :d.

 

Ten tvůj "hosting" je tak silný, že se server vypl do 10 sekund :d a navíc se tam ta RZE ani nenačetla icon_e_biggrin.gif

 

lol.gif "Free hosting no"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

GL, PRÁVĚ TI NEFUGUJE HOSTING.

 

 

 

Nejsme jen takový Hosting, kterí vydrží jen pár dnů a pak je konec:

 

Budeme vždy platit vše načas, takže nemusíte mít obavy že se Hosting zruší. Právě naopak, snažíme se ho co nejvíc rozvíjet, to znamená, pokud budeme mít hodně lidí, budeme mít více Hostingu + herní Servery.

:d :D

Edited by DIIGNITYYYY
Link to comment
Share on other sites

 

GL, PRÁVĚ TI NEFUGUJE HOSTING.

 

 

icon_e_biggrin.gificon_e_biggrin.gif

 

Takové to, když si chceš udělat hosting a pak ti to každý hejtí protože si ani web udělat neumíš a ani se starat o servery icon_e_biggrin.gif Rip Evolve-Hosting 2k17 :-(

Ehm.. jediný free hosting? icon_e_biggrin.gif A co Elite Host http://elitehost.cz/index.php

Prosím, vysětlíte mi někdo co znamená tohle ?

Služba 	Cena za slot 	Cena za slot za deň 	Cena za slot za mesiac (30 dní)
GTA San Andreas:Multyplayer 	0,00002€ 	0,00048€ 	0,0144€

Jestli to má být free tak proč rovnou nenapíšou že 0.. :-D

Link to comment
Share on other sites

Prosím, vysětlíte mi někdo co znamená tohle ?

Služba     Cena za slot     Cena za slot za deň     Cena za slot za mesiac (30 dní)

GTA San Andreas:Multyplayer     0,00002€     0,00048€     0,0144€

Jestli to má být free tak proč rovnou nenapíšou že 0.. :-D

 

Kredity. :) Je to také polo free.

Link to comment
Share on other sites

Jelikož nás pořád někdo hackuje, tak jsme přesunuli hosting na jinou IP adresu, kterou již zde nebudu psát. Na tomto fóru jsou asi jen 5 možno 6 uživatelů, kteří nehackují jiní jo. Proto tedy jsme IP změnili. Pokud máte zájem jít na nový Hosting, Napište mi do PM a pošlu vám adresu. Vpřed děkuji.

 

A teď něco k hackeřům: Milý hackeři, vím že vás to baví. Kdysy jsem byl taky hacker, ale přestal jsem s tím protože jsem zjistil že tím dosáhnu jen to, že budu v 20 letech sedět v base.Zamislete se nad sebou trošku. Proč to děláte. Dělá vám radost ničit jiné webové stránky? Jak by se vám líbilo, kdyby jste si vy založili nějakou stránku nebo Hosting, a jiný lidé vám ho hacknou. Líbilo by se vám to? Asi ne. Tak proč to děláte. Proč ničíte radost milión lidém? Jak by jste se cítili, kdyby jste byli vy jediní na světe, kteří nehackuje, a ostatní by vám vše hackovali? Jak by se vám líbilo třeba že si založíte mega herní portál a hackne vám ho někdo? Zamislete se nad sebou. Hackerstvým nic v životě nedosáhnete. Hackerstvým fakt nic nedosáhnete. Hackerstvý vás jen zničí. Jako jo... můžete to brát "Je to sranda"... ale pokud se dostanete do problémů s policii, tak už vám moc do smíchu nebude. Víte hackeři, co vám nejvíce přeji? Aby vás všichni lidi včetně rodiny ignorovali, aby vám vaše děti dělali zle, aby vás neposlouchali protože si to nezasloužíte. Nezasloužíte si aspolutně nic. Kdybych já měl sina hackera, víte co bych mu řekl? "Vypadni z tohoto domu, a jdi si hackovat jinam!" Tak se nad sebou zamislete. Ničíte radost okolitím lidém. Ničíte i sebe. Co kdzž vás třeba za hackerstvý nezeberou nikam do práce? Co když kvlůli hackerství skončíte jako bezdomovec? Můj kamarád byl na střední škole a měl kamaráda. Později zjistil že je hacker, víte co mu udělal? Přiložil mu nůž ku krku a řekl "Ještě jednou něco hackni, tak tě tady podřeřu!" Proto si rozmyslete jestli ještě chcete hackovat, nebo si radši zvolíte klidní život bez starostí.

Link to comment
Share on other sites

Jelikož nás pořád někdo hackuje, tak jsme přesunuli hosting na jinou IP adresu, kterou již zde nebudu psát. Na tomto fóru jsou asi jen 5 možno 6 uživatelů, kteří nehackují jiní jo. Proto tedy jsme IP změnili. Pokud máte zájem jít na nový Hosting, Napište mi do PM a pošlu vám adresu. Vpřed děkuji.

 

A teď něco k hackeřům: Milý hackeři, vím že vás to baví. Kdysy jsem byl taky hacker, ale přestal jsem s tím protože jsem zjistil že tím dosáhnu jen to, že budu v 20 letech sedět v base.Zamislete se nad sebou trošku. Proč to děláte. Dělá vám radost ničit jiné webové stránky? Jak by se vám líbilo, kdyby jste si vy založili nějakou stránku nebo Hosting, a jiný lidé vám ho hacknou. Líbilo by se vám to? Asi ne. Tak proč to děláte. Proč ničíte radost milión lidém? Jak by jste se cítili, kdyby jste byli vy jediní na světe, kteří nehackuje, a ostatní by vám vše hackovali? Jak by se vám líbilo třeba že si založíte mega herní portál a hackne vám ho někdo? Zamislete se nad sebou. Hackerstvým nic v životě nedosáhnete. Hackerstvým fakt nic nedosáhnete. Hackerstvý vás jen zničí. Jako jo... můžete to brát "Je to sranda"... ale pokud se dostanete do problémů s policii, tak už vám moc do smíchu nebude. Víte hackeři, co vám nejvíce přeji? Aby vás všichni lidi včetně rodiny ignorovali, aby vám vaše děti dělali zle, aby vás neposlouchali protože si to nezasloužíte. Nezasloužíte si aspolutně nic. Kdybych já měl sina hackera, víte co bych mu řekl? "Vypadni z tohoto domu, a jdi si hackovat jinam!" Tak se nad sebou zamislete. Ničíte radost okolitím lidém. Ničíte i sebe. Co kdzž vás třeba za hackerstvý nezeberou nikam do práce? Co když kvlůli hackerství skončíte jako bezdomovec? Můj kamarád byl na střední škole a měl kamaráda. Později zjistil že je hacker, víte co mu udělal? Přiložil mu nůž ku krku a řekl "Ještě jednou něco hackni, tak tě tady podřeřu!" Proto si rozmyslete jestli ještě chcete hackovat, nebo si radši zvolíte klidní život bez starostí.

Wow, být já tvým SYNEM tak se raději odstěhuji. Kdybych viděl jak můj otec neumí Česky :/

 

A ano, každej hacker je 100x horší jak masovej vrah co zabil 30 lidí ZABTE LIDI CO HACKUJOU!!!

 

A DEJTE MILOST LIDEM CO ZABILI !!!! 

Edited by Steam wallet
Link to comment
Share on other sites

Jelikož jsme se rozhodli přeinstalovat Hosting, více se můžete dočíst zde: www.evolve-hostingcz.cz.

 

Naleznete tam odkaz na nový Hosting. Pokud máte zájem, přidte.

Ale tak jebe ti ? Tady si úplně zpíčoval skoro celé forum a psal si jak tady odkaz nikde nedáš jen do PMKA kdo má zájem, že všichni hackeři tady z fora by měli umřít nebo jít za mříže... A pak si hodíš sem nový odkaz a bude se dít úplně to samé... Zamysli se nad tím co děláš..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...