Jump to content

hledám Hledám adminy na server.


Brcko.

Recommended Posts

Zdravím, hledám nějaké aktivní hráče / adminy.

 

Mod - Rze 9.9 (Realná Země 7.4)

 

Mám tu Gang System, vlastní hudbu, vip system, SkyHouse, ručné startování aut a monoho další...

 

Server se jsem dodělal dnes, mám i druhý server - Paradise World který je taky přeplácán FilterScriptama.

 

Hledám někoho schopného do vedení. Někomu kdo má o to zájem, nevěděl jsem jaký mod mám dat. Tak jsem jen tak forfun dal Rze kterou jsem teda vylepšil těma FS.

 

Takže kdo by neměl co dělat tak se ozvěte.

 

Rze 9.9 - 82.208.17.10:27499

 

Pradise World - 82.208.17.10:27667

 

------------------------------------------------------------

 

PS.: Kdo by chtěl, může pomoci na vývoji serveru.

Edited by Brcko.
Link to comment
Share on other sites

aAyU.png

 

 

 

Jak si to pořešil s hashováním hesla? Originální PW totiž hesla nehashuje, takže doufám žes to pořešil.. icon_e_smile.gif 

Ale jak řekl Quiter, tohle ti moc dlouho nevydrží protože na těchto modech jede hodně serverů..

Edited by Daniels
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Protože se o to nikdo nestará ? :-D Chápeš, nemá cenu se starat o servery kde nikdo nechodí.


kebyže tam dáš aspoň tú rze 8 tak ok ale rze 7.4... nemám slov

A ty v tom vidíš nějaký rozdíl ? :-D rze 8 je pro mě horší než 7.4.. Ale není tam 8 ani 7.4 je tam 9.9.. Sice je to stejný jak 7.4 ale to mě vůbec nezajímá. :-) O server se už nějakej ten pátek nestarám.. Protože nikdo tam nehraje.

Link to comment
Share on other sites

Protože se o to nikdo nestará ? :-D Chápeš, nemá cenu se starat o servery kde nikdo nechodí.

A ty v tom vidíš nějaký rozdíl ? :-D rze 8 je pro mě horší než 7.4.. Ale není tam 8 ani 7.4 je tam 9.9.. Sice je to stejný jak 7.4 ale to mě vůbec nezajímá. :-) O server se už nějakej ten pátek nestarám.. Protože nikdo tam nehraje.

A vieš prečo ti tam nikdo nehraje? Lebo sa o ten server nestaráš  :keepo: 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...