Jump to content

ostatní Jak vyjádřit úroveň znalostí ?


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Zdarec, začal jsem si dělat takový "resume" web ale narazil jsem na problém jak vyjádřit úroveň znalostí určitého jazyku... Nejsem uplně příznivce progress barů a procent a podobně protože to je podle mě totální hovadina. Chci tím říct je to hodně subjektivní. Třeba když někdo nikdy neslyšel o OOP a dá si znalost PHP na 80%..  Jak můžu vědět co nevím a vyjádřit poměr toho co vím když nevím co vím a vím co nevím ( wut ? )

 

Link to comment
Share on other sites

Zdarec, začal jsem si dělat takový "resume" web ale narazil jsem na problém jak vyjádřit úroveň znalostí určitého jazyku... Nejsem uplně příznivce progress barů a procent a podobně protože to je podle mě totální hovadina. Chci tím říct je to hodně subjektivní. Třeba když někdo nikdy neslyšel o OOP a dá si znalost PHP na 80%..  Jak můžu vědět co nevím a vyjádřit poměr toho co vím když nevím co vím a vím co nevím ( wut ? )

 

Nijak :d Napis si tam pocet let komercni a nekomercni praxe v danem jazyce.

Link to comment
Share on other sites

Popiš své zkušenosti, lidi rádi čtou a rádi se něco dozví o tobě. Jen si dát záležet a aby z toho bylo vidět, jaká si osobnost icon_e_smile.gif

Edited by Huzy
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Nastav si všechno na 100% a done. hallo.gif

 

Nejsem jako někteří "programátoři" tady ... PHP 90% >> Jak udělám registraci a login

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ako SA:MP admin systém. Napíšeš aký si lvl v každom jazyku, napr v PHP RCON v CSS Admin LVL 5, v JS VIP + Admin LVL5 atď

 

Pokiaľ sa ti môj nápad nepáči, tak súhlasím s bloodmanom 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...