Jump to content

hledám Hledám Gamemode GTA SA:MP


Brcko.

Recommended Posts

Zdravím, hledám nějaký mod na gta sa:mp server. Mám už jeden s modem Paradise World.. Ale pořád nemůžu najít podobný.. Byl by někdo ochoten nějaký gamemode darovat ? :-) Popřípadně můžu dodat i poplatek.. děkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

A jaký mod chceš? Musíš tady k tomu napsat více podrobností. Pokud chceš nějakej opensource mod, tak ti někdo maximálně něco doporučí, ale nebude za tebe hledat. Pokdu chceš mod koupit, tak musíš podat nějakou regulérní nabídku. Tzn napsat co chceš, jakou minimální licenci chceš, kolik za to nabízíš atd..

Link to comment
Share on other sites

Je mi to jedno jaký mod.. Psal jsem že podobný Paradise World, ale na tom nezáleží. Hlavně nechci rze protože je málo hraná. Až někdo odepíše. A mod se mi bude líbit, ozvu se do Soukromé zprávy kolik bych mohl nabídnout.

Link to comment
Share on other sites

https://www.google.sk/?gws_rd=ssl#q=samp+gamemodes+download

 

Hneď na prvom odkaze máš plno módov, stačí si vybrať.

Len taký môj skromný názor: Nemá zmysel vytvoriť kópiu iného serveru (používať rovnaký mód), nakoľko originál bude vždy hranejší ;) (tj. budeš rád keď tam okrem teba bude tvoj kamarát)

Link to comment
Share on other sites

Spousta z nich mi tam nejde.

 

Tak hledej dál... Proč si myslíš že ti dal link kde jsou výsledky vyhledávání? Takhle pod nos ti to nikdo nedá.

Link to comment
Share on other sites

Pokud nejsi nějaká zkušenější osoba vyhledávej módy které mají ukládání do souboru nikoliv do databáze.

Většinou u těch módu tady http://forum.sa-mp.com/forumdisplay.php?f=71 máš dostatečné vysvětlení jak co udělat stačí nechvátat.

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...