Jump to content

nabízím Server LA-RP na prodej


Coles

Recommended Posts

Kde mas ICO?

Podmienka: "Po zakoupení gamemodu LA-RP nemůžeš požadovat své peníze zpět", je proti pravna. Zakon stanovuje, ze kazdu zakupenu vec na internete ma zakaznik pravo vratit do 14 dni.

Ak je to jednorazovy predaj, preco ti vadi predat .pwn? Neni ti to jedno, kdo to kde pouzije? Vsak ty s tym uz koncis.

A jako, kupit mod za 1000 kc s tym, ze mi pojde spustit na jednej adrese a spoliehat sa na niekoho, ze to zmeni ak to budem potrebovat je dost na ho*no.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • Po zakoupení gamemodu LA-RP nemůžeš požadovat své peníze zpět. - To si děláš doslova pr*el, ne? 

    - Takže ty si koupíš počítač, počítač ti nebude sloužit tak jak má a půjdeš ho vrátit a oni ti po týdnu řeknou, že nemůžeš chtít peníze zpět. Žiješ v 21. století, možná by ses měl probudit.

  • Server půjde spustit pouze na Vámi zvolené IP adrese, kterou mi sdělíte při koupi serveru. Samozřejmě není problém ji kdykoliv změnit - např. při změně poskytovatele.

    - Aha.. Geniální - netřeba dalsích slov. Je to prostě hloupost.

  • Zdrojový kód gamemodu LA-RP(.pwn) není součástí prodeje z důvodu ochrany proti nepovoleným kopiím

    - Proč? Když prodáváš server který je zamřený na RP, tak by asi kupce čekal, že dostane i to, na čem se hraje - tedy mód. To je jako si koupit Benzín do auta, a nemít auto.

  • Podmínky se mohou kdykoliv změnit.

    - Aha, takže ty si to rozmyslíš a kupce jako co? Může si strkat klacek do zadku, nebo co? To je naprosto nepřípustný.

 

Ty podmínky, to je scam as fuck - pokud na tohle někdo přistoupí je buď hloupej nebo má na rozhazování - Buď to přepracuj nebo by bylo vhodný to i smazat, jelikož je možné, že by mohlo dojít k peněžní újmně, řečeno lidsky prostě by Pan Masek s ní vyj**al, v podobě změnění podmínek.

Edited by mattyarts
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...