Jump to content

Kazma

Recommended Posts

Zdar!


Dneska sem se nudil tak sem se rozhodl udělat TIP Systém.


Žádné chyby tam nejsouJediný "include" který potřebujete je "a_samp" který by jste měli mít už ve složce "includes" automaticky.


 


PASTEBIN


https://pastebin.com/iHVy5jCb


 


Myslím si že nejste až tak tupý aby jste nevěděli jak to změnit.


 


V případě problému mně kontaktujte do SZ tzv. Soukromá zpráva


 


S pozdravem. Kazma


post-18867-0-10897900-1495904460_thumb.png

Edited by Kazma
Link to comment
Share on other sites

To není "Tip systém".

 

 

A to si máme z toho obrázku to opsat?

Plus k tomu, na první pohled, už je tam chyba v tabování. Určitě ti to hází varování.

 Právě že nehází, a je tam pastebin. Pokuď nejsi slepý :) 

Link to comment
Share on other sites

To není "Tip systém".

 

 

A to si máme z toho obrázku to opsat?

Plus k tomu, na první pohled, už je tam chyba v tabování. Určitě ti to hází varování.

 

Nie opísať z obrázka... Predsa si upravíš ten jeho hostname systém a nakódiš si svoj vlastný tip systém. :kappa:

 

 

 

"pastebin na hostname" Myslím si že nejste až tak tupý aby jste nevěděli jak to změnit.
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

 Právě že nehází, a je tam pastebin. Pokuď nejsi slepý icon_e_smile.gif

Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

http://imgur.com/a/GynpA

Nie opísať z obrázka... Predsa si upravíš ten jeho hostname systém a nakódiš si svoj vlastný tip systém. kappa.png

 

Ano, máš nějaký problém že sem to opsal? :)

Link to comment
Share on other sites

To není "Tip systém".

 

 

A to si máme z toho obrázku to opsat?

Plus k tomu, na první pohled, už je tam chyba v tabování. Určitě ti to hází varování.

Asi má někde v configu pragma tabsize 0.

Link to comment
Share on other sites

Snad to není další okopírovaný script z internetu, jak ten tvůj "Hostname Changer

Z čeho posuzuješ že to je stažené? Ty mi nevidíš do počítače aby si viděl že to mám stažené. Je to úplně stejné protože by to začátečník neudělal jinak než RCON příkazama.

Link to comment
Share on other sites

Z čeho posuzuješ že to je stažené? Ty mi nevidíš do počítače aby si viděl že to mám stažené. Je to úplně stejné protože by to začátečník neudělal jinak než RCON příkazama.

 

Podívej se na ten můj poslední příspěvek u toho "Hostname Changeru", tam to uvidíš.. 

Link to comment
Share on other sites

Nevím na co tam máš definované tolik barev, když používáš jen jednu, ale někomu se to třeba může hodit, když si tu barvu neumí vygooglit..

Navíc máš to nějak divně odtabované..

Jinak nevím co se dá hodnotit na 50 řádkovém scriptu, kde polovina scriptu jsou definice barev. :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Nevím na co tam máš definované tolik barev, když používáš jen jednu, ale někomu se to třeba může hodit, když si tu barvu neumí vygooglit..

Navíc máš to nějak divně odtabované..

Jinak nevím co se dá hodnotit na 50 řádkovém scriptu, kde polovina scriptu jsou definice barev. icon_e_biggrin.gif

Počet barev může být pro ty kteří si to stáhnout a použijí aby si mohli vybrat to bych neřešil ale obecně co říct k jedné funkci a timeru ...

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Vyprodukoval jsi prakticky to samé, co v předchozím scriptu. Hodnotit to nebudu, není co.

Link to comment
Share on other sites

K čemu že se tahle sranda používá? Asi nevidím uplně realné využití. Co jsem tak prolítl očima tvůj o změně jména serveru, je to stejný jako to co si pustnul sem. Tudíž proč neuděláš 1 script, a nedáš tam obě funkce? Tohle je nesmyslný spamování, spojil bych to jako jedno téma..

Link to comment
Share on other sites

Ještě se mi líbí, jak dáváš jako přílohu screen toho kódu.. To kdyby si udělal nějaký mód, který bude mít 15k řádků, tak by si tu dal 50 screenů toho kódu? :d

Když už dáš odkaz na ten kód, tak ho nemusíš screenovat..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...