Jump to content

nabízím G-Host.eu


kovan5

Recommended Posts

Ahoj, připoj se k nám do hostingu.
Hledáš hosting který zadarmo poskytuje SA-MP server ?
---------------------------
• GTA:SA (SA-MP)
- FTP účet
- 1GB HDD
- 50 Slotů
- 1GB RAM
• WebHosting
- FTP účet
- 1,50GB HDD
- Záloha webu
- Vlastní email server
-------------------
Pokud máš zájem o nějakou službu navštiv náš hosting www.g-host.eu . 
Pokud máš zájem o WebHosting nebo TeamSpeak3 napiš nám E-MAIL: [email protected] nebo TeamSpeak3: ts3.g-host.eu

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Nevím sice k čemu 1GB ram na 50 slotů ale co už...U toho cpu jsou to opravdu vlákna ?  BTW na mém vps bych mohl hostovat 20 vašich hostingů... Nechat uživatele vybrat port není uplně good.. Zvlášt když to vůbec nevalidujete... čekat na admina kvůli ftp ? Ta administrace je upřímně odpad... Brand nesedí, banlist neexistuje prý.. Je to celé na spadnutí. SQL injekty everywhere... 

 

 

Vy ani nekontrolujete zdali je port obsazeny -_- .... 

Link to comment
Share on other sites

Ewwe, Administrace automaticky po vytvoření zkontroluje port a pokud již existuje tak administrace ho automaticky změní


A banlist, jsem zapoměl přesměrovat jinak existuje do 5m bude nahozen

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

BTW proč mi profil tvrdí že jsem majitelem hostingu a jmenuji se Deadswim. A btw meta title a link se cpou do headu ne do body

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Dávat id dostupné uživatelům není moc ok.. Mluvím konkrétně o formu na editaci profilu kde předáváte id jako get parametr to samé u delete. Je to lehko napadnutnelné. Pokud nevalidujete id tak může kdokoliv upravit profil kohokoliv nebo smazat. Pokud to nehlídáte v kódu někde. A pokud ano tak by to rozhodně nemělo říkat že změna či delete prošel

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Je blbost posílat cokoliv getem. Ani se nesnažte to id nacpat do hidden input. Posílejte to bud sessiony nebo cookies. Není potřeba aby měl uživatel možnost hrabat se v čemkoliv v čem nesmí. ( by neměl ) . 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Teď určitě ne jsem v práci. Tak kolem sedmé budu doma.

 

Když tak mi pak v sedm hodte do sz ip. Rozhodně ne ted ja bych na to zapomel

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Možná se primárně zaměřit na ten sql injection. Takhle jsem se ti dostal do všech tabulek...

 

A možná hešovat i ty ftp přístupy nebo nevím jakej má smysl takhle uchovávat ftp informace. 

 

post-7750-0-49723500-1495727470_thumb.png post-7750-0-29445000-1495727417_thumb.pngpost-7750-0-12932000-1495727947_thumb.png

 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jen maličkost, do registrace bych dal zkontrolování hesla jestli jsem ho zadal dobře, regnul jsem se a zapomněl jsem heslo které často používám takže jsem si spletl jeden znak a (nevím jestli to tam teda máte) musím resetovat heslo.

Link to comment
Share on other sites

G-Host? To jako rly?

 

Rika ti neco GSHost?

To jako rly?

gshost?

A ktory?

to len prva stranka googlu :d

 

Link to comment
Share on other sites

Ta čeština, ta gramatika a dalších x nedodělků.. A mam jeden menší dotaz, proč sakra je jako defaultní gamemod "rze7" ?

Pár screenshotů s chybama, který jsem v rychlosti stihl najít během proklikávání.


8ee4a3270aa7f4ad0b7e2dc1d5b15c25.png





9c7f532be0ab85e65b35f05d7cd65bbe.png



e7c2f885720d70ab6d9f7d013a85ad60.png


 

Link to comment
Share on other sites

To jako rly?

gshost?

A ktory?

to len prva stranka googlu icon_e_biggrin.gif

 

 

LOL, GSHost.eu bol moj SA-MP hosting asi pred 7mimi rokmi. Este sa tu da niekde stiahnut GSHost SAMP adminka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...