Jump to content
  • 0

pomoc Unable to load filterscript


Rich

Dotaz

Popis problému:

Ahoj mam tu taký problém

Dneska som si urobil Pickup pwn aj amx dal do filterscript napísal do cfg server pickup a nejde.Píše že nemôže načítal filterscript pomoc prosím :(https://ctrlv.cz/tFnU

Poprípade mi sem dajte ked tak inu tvorbu pickupu díky

 

Chyby/varování kompilátoru a při běhu:

--

 

Kód:

 

--

 

 

 

Dodatečné poznámky:

--

C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(155) : error 017: undefined symbol "balik"
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(162) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(162) : error 004: function "OnVehicleMod" is not implemented
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(167) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(167) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(167) : error 004: function "OnVehiclePaintjob" is not implemented
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(172) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(172) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(172) : error 004: function "OnVehicleRespray" is not implemented
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(177) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(177) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(177) : error 004: function "OnPlayerSelectedMenuRow" is not implemented
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(182) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(182) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(182) : error 004: function "OnPlayerExitedMenu" is not implemented
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(187) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(187) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(187) : error 004: function "OnPlayerInteriorChange" is not implemented
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(192) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(192) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(192) : error 004: function "OnPlayerKeyStateChange" is not implemented
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(197) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(197) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(197) : error 004: function "OnRconLoginAttempt" is not implemented
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(202) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(202) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(202) : error 004: function "OnPlayerUpdate" is not implemented
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(207) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(207) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(207) : error 004: function "OnPlayerStreamIn" is not implemented
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(212) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(212) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(212) : error 004: function "OnPlayerStreamOut" is not implemented
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(217) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(217) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(217) : error 004: function "OnVehicleStreamIn" is not implemented
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(222) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator\Desktop\Nový priečinok (2)\filterscripts\xpickup.pwn(222) : error 029: invalid expression, assumed zero

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


26 Errors.
 

Pardon zabudol som to kompilovať ale Keď som dal F5 aby sa to dalo ako amx do zložky  filterscripts toto mi napisalo :

Link to comment
Share on other sites

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Máš aktualizovaný pawno? Pokud ano, zkus stáhnout znovu celé Pawno, a zkompilovat to v tom. Pokud ani to nezabere, hoď nám sem řádky toho filterscriptu:-)

Edited by mattyarts
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nemohol by mi radšej niekto poslať link na stiahnutie? :d Mne viac menej ide o akciu chcem tam dať speed pickupy ktoré zrychluju,opravuju a tak dalej.. Díky 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hehe sranda skončila : ) 

Chcem link na stiahnutie scriptu CreatePickup. Chcem aby ked dam /pickup ID vytvori sa pickup a môžem nastavovať či mi to dá HP kolko mi to da alebo tak. Davajte iba linky. Díky :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Veď to si spravíš aj sám. Napríklad príkaz /pickup,zistíš hráčovu pozíciu (GetPlayerPos) a vytvoríš pickup. (CreatePickup) Keď vojde dovnútra nech sa mu objaví DIALOG_STYLE_LIST a tam na výber HP,Armor atď a po rozkliknutí HP zasa DIALOG_STYLE_LIST a tam 100HP, 90HP apod...A môžeš ešte tak že nastavíš si k tomu pickupu Timer (SetTimerEx) že po napríklad 5minútach (300000) sa pickup zničí (DestroyPickup). A ešte si tam môžeš dať aj podmienku pre rcon (IsPlayerAdmin)..Není to nič ťažké.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

Hehe sranda skončila : ) 

Chcem link na stiahnutie scriptu CreatePickup. Chcem aby ked dam /pickup ID vytvori sa pickup a môžem nastavovať či mi to dá HP kolko mi to da alebo tak. Davajte iba linky. Díky icon_e_smile.gif

Takhle to tady ale nefunguje. Nepočítej s tím, že ti zde bude někdo něco ochotně dávat. Nikdo tady nemá rád lidi, co nechtějí ukázat snahu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hehe sranda skončila : ) 

Chcem link na stiahnutie scriptu CreatePickup. Chcem aby ked dam /pickup ID vytvori sa pickup a môžem nastavovať či mi to dá HP kolko mi to da alebo tak. Davajte iba linky. Díky icon_e_smile.gif

[http://wiki.sa-mp.com/wiki/CreatePickup]

[http://wiki.sa-mp.com/wiki/OnPlayerPickupPickUp]

[http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetPlayerHealth]

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hehe sranda skončila : ) 

Chcem link na stiahnutie scriptu CreatePickup. Chcem aby ked dam /pickup ID vytvori sa pickup a môžem nastavovať či mi to dá HP kolko mi to da alebo tak. Davajte iba linky. Díky icon_e_smile.gif

 

Načo? Načo sa snažíte robiť server pre najkú hru (akúkoľvek, nie len SaMp) ale nemáte žiadnu snahu pochopiť o čo tam ide? Chceš server? Začni sa učiť pawn! (Alternatíva: zaplať si za to)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

Dodej kód. Ačkoliv ještě mě napadá jedna věc, máš připojený include a_samp? Tím myslím, máš nahoře tohle:

#include <a_samp>

?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Není treba. Vymazal som to. Spravil som si nový a hadzalo mi že nebol rozpoznany kod Pickup, MyPickup a viem že tieto vecičky sa tuším davaju do include priečinku tak som to nehal tak 

LOCK

Edited by Rich
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...