Jump to content

hledám Hledám pawnera/mappera - přispívejte pouze sem


Marley007

Recommended Posts

Zdravim,hledáme nějakého šikovného pawnera,který bude dělat pro náš portál.Samozřejmě ho čeká skvělá finanční odměna.kdo má zájem napište mi na skype : patrik.tondlas  nebo podejte přihlášku na našem webu www.gta-samp.cz   .Děkujeme 


 


Prosím at se hlavně ozve někdo zkušený,nechci dopadnout jak minule(smich).

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravím, hledám, pawnera, který je ochoten, rozvíjet náš připravený nový portál, který má za úkol, provozovat SA:MP server [Frerroam]

 

 

Nabízíme:

Místo v Admin týmu (Moderátor)

Ochotu

Přijemný kolektiv

 

Odměny:

Každý měsíc, 300 kč (Záleží na tom, jak dlouho budete pracovat)

 

Požadavky:

Ochota, Facebook, znalost pawna + s různými funkcemi, nejméně 14 let, Aktivita

 

 

Údaje:

Facebook: Klaus Velíšek (Obrázek s spongebob [spandžbob])

Skype: doubllex14

 

Doporučuji kontaktovat, přeji příjemný den.

Edited by DoubleX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím , 

Hledám poctivého pawnera/mappera  pro  můj samp server.


-Potřebuji ho na vyhotovení gamemodu . Mělo by se jednat o Deathmatch smíchaný s realným modem , gangzony, adminhouse a adminzonu.
100% registrace a login (uložení ve scriptfiles) 
pro další info mě kontaktujte máte-li zájem .



NABÍZÍM:  . - Za dobře propracovaný gamemod od 1000- 4000 kč i víc
                       - Spolupráci na serveru [funkci : Hlavního administrátora popř . Spolumajitele serveru]


KONTAKT:

- Email: 
roger03@seznam.cz  (platím bankovním převodem )
- Skype: blade.xp1 
 

   

               - popřípadě : http://error-samp-server.4fan.cz/news.php

děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,
 
hledám zkušeného pawnera se znalostí jazyka pawn, Sql a Mysql. Znalost jazyka php výhodou.
 
O co vlastně jde? :)
Na našem serveru Reálný život 5.5 jsme se bohužel díky souhře nešťastných událostí ocitli bez pawnera. Server je v provozu více jak 7 let a byla by škoda tento projekt ukončit. Věřím, že se najde spousta zájemců, co si troufnou na tento velice náročný post a to je pawner rž 5.5
Na našem serveru se podíleli programátoři jako Xblade, FreeWall nebo Mxco.
V případě jakýchkoliv zájmů, či dotazů velice rád odpovím a poskytnu konzultace.
Web: www.realny-zivot.cz
 
- Odměna pro pawnera našeho serveru činí 50% z provizí serveru (co se týče sumy a pod... informace při kontaktování)
 
- Kontak možný na webu našeho serveru prostřednitvím Soukromé zprávy zde, popřípadě na skype daniel.palicka2.

S přáním hezkého dne Saturas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobrý den,
Hledáme pár lidí, kteří skvěle ovládají SA:MP a MTA.
- Nejprve bys jsme potřebovali někoho, kdo umí vytvořit MTA server. (Víme, že je to lehký, ale máme moc práce s webem, scriptovaním...)
- Dalšího by jsme potřebovali někoho, kdo umí pracovat s nějakým tím Map Editorem a dělál nám mapy jak na SA:MP servery tak na MTA servery.
- A na konec někoho, kdo se doma nudí a chtěl by se starat a hlídat naše servery jako Hlavní Administrátor.
 

Odměna:
- Na odměně by jsme se domluvili soukromě buď přes E-mail nebo Skype.

Kontakt:
- Kontaktovat mě můžete přes můj E-mail: [email protected] nebo přes Skype: mrkew-pp.


S přáním hezkého dne, PeuPuppy  :).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Takže hned k veci.


Potrebujem schopneho mappera a pawnera ktory my budú pomáhat zo servermi ktoré budú do vianoc zapnute.


Potrebujem prerobyt mapy ktore ja nestyham nemám čas a pawnera s ktorym budeme dorabat gamemody.


Za pomoc napíšem pomocníkov do gm alebo ich dam ako Administratorov alebo 1 možnost a to finančne.


Za odpoved budem rád.


 


 


killhost.info


Free servery.


Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

  1. - Koho hledám
  2. Hledám pawnera,co fakt dokáže už něco,jedná se o delší spolupráci(nemusí být)(pokud umí i mapovat tím líp)

    - Na co ho hledám 

  3. Chtěl bych po něm úplně od základu nový GM,jednalo by se o takový RL ale ne úplně je to v celku už dost promyšlené,tým že by tam dával svoje nápady radil se o nápadech atd atd.. tím líp,ale je toho už dost promyšleného,muže být i změněno radit se a tak..

    - Co nabízíte za tuto práci

  4. Takže pokud bych u nás/mě na serveru chtěl zůstat tak je jasný 0-50% Výdělek z VIP,samozdřejmě i členství v AT :d,skvělý kolektiv :) s kterým je opravdu sranda:D,plus sem tam aj pomoc s pawnem,mapováním a tak a kdyby chtěl jen udělat server a nespolupracovat s náma tak samozdřejmě pěněžní odměna ( Cena se muže vyšplhat i do vysoké částky pokud ten server fakt bude že mi vyrazí dech :d abych to takhle řekl.

    - Kontaktní údaje

  5. prosím kontaktujte mě na skype (MUJ SKYPE : numii99).

    Děkuji za přečtení a doufám že v blízké době se mi někdo z vás ozve!!:) těším se už teď na spolupráci :)

     

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

                                                      Hledám Mappera

 

                                               takže hledám mappera pro svůj roleplay 

 

Bude mapovat všechno možné pak napíšu co

 

Odměna: Pak se dozvíte (na skypu)

 

víc se dozvíte na skypu 

 

skype: tukalai.dvorak

Edited by Nexy
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zdravím všechny pawnery,po zváženi zda-li ma jestě cenu upravovat street life sem se rozhodl podat nabídku na zakazku ohledně tvorby gamemodu pro projekt Czech Game - Web : www.czechgame.eu

Protože nemá cenu mít stále street life na takovém serveru a nějaky stáhnuty gamemode je spis vice zabugovany než sam street lifem co jde vyřesit ale neni to vono.

Server hraje na principu Reálného IZS Serveru (podobajici se RP).

Mod by se odehraval ve vesnickach v Bone County (Fort Carson,.... co jsou u area 51).

 

Co požaduji:

Znalost Pawna ( k potřebe tvorbě modu)

 

Co můžu nabídnout  :

Finačni odměnu (0-1500kč), předem zálohu za určitou práci co bych viděl nebo i jinou odměnu záleži na domluvě po dokončeni a testingu zbytek peněz

Vlastní Room na TS3

Možnost být pawnerem po ukončeni zakázky

Možnost mit lidi na testovani a možná i samotny testovaci server po dobu pawnovani

Možná pomoc ze strany jednoho pawnera na serveru

 

V připadě zájmu mi pište zde do SZ nebo na FB Czech Game : https://www.facebook.com/Czech-Game-422003471331457/?ref=bookmarks

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ahojte hladam nejakeho pawnera. Ktory by ma naučil zaklady a ak by chcel mohol by sa pridat k nam moze to byt aj menej skuseny pawner ak mate cas napiste z financiami a spravovanim servera by nebol problem a pawner by ziskal plny pristup k hostingu webu atd..

Ozvite sa budem velmi rad

Piste do SZ

Edited by palec456321
Link to comment
Share on other sites

Zdravím, hledám pawnera pro mód Paradise World

- Hledám Pawnera, Mappera a WebMastera

- Vývoj nedokončeného projektu Paradise World https://www.youtube.com/watch?v=C5E5mr1Qa8o, video je za starých dob, kdy jsme měli s kamarády server s tímto módem, jenže ten, kdo tento mód upravoval, nikoliv vytvořil (tvůrce módu je _[Honza]_) Brit leží v nemocnici, a tím pádem se server zrušil a mód zakopal do hrobu, tento mód má pouze Gamenice a je od ní poctivě koupený. Dále na tomto módu pracoval Qvosty_, jenže ten teď pracuje na svém módu. Video obsahuje takřka vše, co je v modu obsaženo, popřípadě můžu poslat IP a můžete si jej zkusit. Napíšu jen to, že mód má něco málo přes 110 admin příkazů a 51 759 řádků. Více info na Skype.

- Nabízím spolupráci super módu a popřípadě, záleží na Vás (žádné velké částky, jedná se o stálou spolupráci) nějakou tu finanční odměnu.

- Skype: waymootrze

Děkuji a těším se na případnou spolupráci.

S pozdravem, Waymoot

 

Link to comment
Share on other sites

Jsi začátečník ale už neco umíš ?
Chtěl by si se přiučit něco nového?
Tak čti dál.

Na již rozjetý server s průměrem hráčů 40/100 hledáme pawnera, na tvorbu jednoduchých FS.
Nejednalo by se o žádné obrovské projekty jen na občastnou službičku pro Náš server.

Co nabízíme: Skvělý kolektiv, spolupráci s výborným pawnerem xhunterx( tvůrce Admin systemu UNIT), a spolupráce s mojí maličkostí  :)
Pokud se osvědčíte není žádný problém dát přístup ke všem našim FS(mimo UNIT)+FTP.
Nějaký ten LVL se určitě najde :)
!!! POZOR!!!

 

NENABÍZÍMÉ ŽÁDNOU FINANČNÍ ODMĚNU!!!
 

A důvod proč se přidat k nám ?

Já pawn začal před rokem(mozna rok a ctvrt). Oproti jiným začátečníkům kteří začali ve stejném období, si dovolím říct že jsem pokročilejší než oni.
​Duvod je spolupráce a učení od pawnera xhunterx.

Pokud máš zájem napiš mi do zprávy :)

 

Díky za přečtení :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, ako určite viete, začal som pracovať na novom roleplay projekte, k čomu samozrejme potrebujem niekoľko mapperov, podmienkou je chuť do práce, komunikatívnosť a mikrofón, pripravujeme niekoľko originálnych zamestnaní a celkovo, projekt má zatiaľ svetlú budúcnosť.

 

- Zháňam 1 alebo viac mapperov.

- Podmienkou je mikrofón, chuť do práce a komunikatívnosť.

- Na odmene sa môžeme dohodnúť časom, momentálne sa do serveru investuje čas, peniaze sa do toho zatiaľ vrážať neoplatí, nakoľko mód nie je kompletný.

- Môžem ponúknuť rozumný kolektív a náš server na vlastnom VPS ( poskytovaný superpawnerom (LaMa)) tj. minimálne lagy a pády, taktiež v budúcnosti plánujeme 32 slotový Team Speak 3 server.

 

Ak sa nájde záujemca, píšte na email - [email protected], alebo skype bigwebsvk, alebo fórum: http://rlrp.cekuj.net/forum/viewforum.php?f=29

 

Ďakujem a dúfam, že sa nájde nejaký záujemca :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravim zhanam pawnera a mapera na tvorbu modu. Teda skor aby mi ten mod urobili oni nakolko ja neovladam tak pawno ako by som chcel a potreboval :d Cize jednalo by sa o projekt Zombie modu na spôsob Hrac vs. Hrac. Odmena za cely projekt sa bude pohybovat od 50eur a vyssie podla kvality prace. Ak bude chciet sa pridat k projektu nevidim problem. Za projekt bude mat zaplatene tak ci tak. Takze zaujemcovia sa dozvedia viacej info mailom. Dakujem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím ,

Hledám nějakého pawnera co by byl schopny napawnit gamemode dle mých požadavku na herní portál Re games [http://www.re-games.cz] 

,který nedávno začal.

 

 

Co bych mohl nabidnout ?

Finačni ohodnoceni 1000-2000 kč nebo možná i více dle domluvy

Vlastní Room na Ts3

Po ukončeni tvorby možnost být stavajici pawner

 

Co požaduji:

Znalost Pawna

Zkušenosti aspoň nějaké

 

Kdo by měl zájem nechť mě kontaktuje zde do Soukromé Zprávy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hledám

 

1. Někoho kdo ovládá .pwn a má vlastní mód který je hratelný a plánuje ho nadále rozvíjet.

 

2. Někoho kdo plánuje server na určitou hru.

 

Nabízím

 

1. Zázemí na chystaném projektu včetně sekce na webu a server (po případě jsem ochoten vytvořit administraci).

FTP, MYSQL ... samozřejmostí

 

2. To samé co u čísla 1. především zázemí.

 

Nejedná se o místo ve vedení projektu především o zázemí což zahrnuje všechny potřebné věci v případě zájmů je to spíše nabídka.

Bude-li mít někdo zájem a předloží mě svůj návrh pište na skype: skype_ref

Samozřejmě vše není úplně zdarma za zázemí a server by jsme chtěli časem určitá procenta (ne nad 50) ze zisku serveru (hamouni nejsme ale nic není zdarma).

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

Hledám mappera

 

Pro svůj mód který se chystám udělat bude to prison ale originální , více info pokud bude mít mapper zájem

 

Nabízím být součástí teamu , samozřejmě až bude mód tak možnost být administrátor,taktéž je možnost jiná odměna (třeba server v nějaké hře/ whatever )můžeme se dohodnout

 

Kontakt - Skype: bond1071, nebo PM 

Edited by LaMaCZE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zdravím hledám pawnera :)
Potřebuji pomoc s modem, opravit chyby s gangy a firmy atd. je tam toho trochu více, přidat pár věcí po případě a aby mi byl častěji nápomocen :)
CO by jste za to měly? :) to už záleží na dohodě :) když bude potřeba nějaký ta finance tak ta by se taky pro vás našla, spíše to vyřešíme po dohodě :)
můžeš se mi ozvat na skype: grep.opletal
email:[email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hľadám mappera, ktorý by postaval derby arény v štýle mta.

video ukážka: 

Na ostatnom sa dohodneme cez skype (vaše podmienky a ine k*tiny)

 

podmienka je aby ste mali skusenosti s mta derby

skype: twixo32

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím,

hledám programátora PAWN pro nový herní mód typu FREEROAM.

 

Chápu, že programování nového herního módu, zvlášť na zakázku, je velmi časově a nervově náročná práce. Hledám proto zkušeného programátora, který je ochoten i pro budoucí spolupráci. Finanční ohodnocení za dokončení herního módu odhaduji na 10 000CZK. Tím práce ovšem nekončí a pokud programátor z nějakého důvodu nebude chtít spolupracovat dále, tak takového programátora nepotřebuji. Pokud si rozumíme, programátora PAWN hledám proto, protože o programování PAWN nevím nic a raději finančně ocením člověka, který tomu opravdu rozumí, takového člověka si samozřejmě budu "hýčkat" pro budoucí existenci herního módu - rozšíření, opravy bugů, změny, atp..

 

Vše bude jištěno smlouvou, aby v budoucnu nedošlo k nepříjemným situacím a samozřejmě pro ochranu díla. Myslím si tedy, že tato nabídka by měla být pouze pro osoby starší 18-ti let. Požaduji osobní kontakt, klidně na veřejném místě - nejsem úchyl, ale ve hře je poměrně dost peněz.

 

Je mi jasné, že většina se bude ptát co za herní mód to vlastně bude. Nazval bych to klasikou - FREEROAM typu singleplayer v multiplayeru. Ovšem, rád bych slovu "klasika" dal trochu kvalitnější ránu než Realna Zeme (bez urážky). Dost se mi líbil mod Miami Vice, ovšem poměrně dost věcí bych změnil a přidal. Mám rád přehlednost a kvalitu, nepotrpím si na nějaké nedodělky, chaos a špatnou optimalizaci. Pevně věřím, že moje nároky jsou vysoké a proto si myslím, že odměna je úměrná požadovanému výsledku. Jsem ochotný maximálně se podílet na vytváření, ať už ukládání souřadnic nebo 24/7 pohotovost pro upřesnění některých nejasností. Pokud uvidím, že člověk na to opravdu má a přesvědčí mě, že to dokáže a skutečně to dokáže - nedělá mi problém cenu za dokončení herního módu zvýšit. Ovšem, budoucí spolupráce je nutná. V jakém rozsahu bude, to už záleží na domluvě.

 

 

 

Pro více informací mě neváhej kontaktovat zde nebo na [email protected] (email vytvořen speciálně pro tuto nabídku z důvodu disktrétnosti) 

Edited by ISearchYou
Link to comment
Share on other sites

Zdravím, hledám pawnera na vývoj nového módu se kterým budeme potřebovat pomoct, kontaktujte mě na fb: www.facebook.com/pavel.orszag a můžeme se dohodnout a mohu upřesnit kritéria, také se můžeme dohodnout na odměně. Děkuji za všechny odezvy.

Link to comment
Share on other sites

Dobrý deň, hladám Pawnerov/Maperov, ktorý by mi naprigramovali niake scripty/urobili mapy.
Na cene sa dohodneme poďla obtiažnosti. Čím kratšie Vám to bude trvať, tým väčšiu sumu dostanete.
Som ochotný zaplatiť maximálne 5000kc/200€. Kto by mal záujem, píšte SZ !
Poprípade za výučbu pawna zaplatím okolo 1500-3000kc(60-120€).

 

Nedůvěryhodná nabídka

Tato nabídka není od důvěryhodného uživatele.

Link to comment
Share on other sites

Zdravim,

hladám niakeho pawnera, čo by mi s ochotou pomohol. Som začiatočník a chcem sa naučiť pawn.

Chcel by som, aby mi niečo vysvetlil, keby som nevedel a keď tak urobil aj niake tie kódy.

Ak robíte pawn za peniaze, som ochotný aj zaplatiť. Ak ho robilte zadarmo 4fun, tak dúfam, že nadviažeme komunikáciu.

Kto by mal záujem, píšte PM.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...