Jump to content

webdesign Môj prvý webdesingovy návrh


JappinQo

Recommended Posts

dúfam že sa bude páčiť

 

Promiň, ale nebude. Proč se mi to nelíbí snad ani nebudu rozepisovat, prostě se podívej jak by měl vypadat návrh webu:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nerad ti kazím naději, hošánku, ale je to naprostej shit

 

Logo jak z MS Word word artu, ikonky blbě pozicované, nehodí se tam. Banner je hnusně rozšířen. Linky v menu nejsou pořádně ani zarovnané

 

A to jsou teprve jen věci co opravdu bijou do očí. 

Link to comment
Share on other sites

Vidím, že každý je tady extrémně výřečný.

Pokud nemám co k tomu dodat, tak bych ani snad neměl ani komentovat.

 

 

Môj prvý návrh na themu dúfam že sa bude páčiť je to môj prvý návrh icon_e_biggrin.gif

https://preview.ibb.co/ep0cvk/navrh.png

 

Nic méně, cit pro přechody nemáš. Nevíš zatím jak pracovat s vrstvami, efekty, barvami. 

Na googlu je milion stránek pro inspiraci, s návody a podobně.

 

A rada na konec, pokud se chceš vyhnout dementním komentářům, nepublikuj svůj první výtvor, nikde.

Link to comment
Share on other sites

Na první práci poměrně dobré. Každopádně to trpí klasickýma chybama. V první řadě ti dám jednu velkou radu. Grafika není o tom nacpat tam co nejvíce efektů a stylů. Dnešní grafika je o naprosté jednoduchosti. Tzn., nedávej furt do všeho ty hrozné efekty! :) 

 

Ale úplně co nejvíc mě deptá je to, proč jsi to uložil v takhle extrémně malém rozlišení? To mi hlava nebere...

 

Nikdy neroztahuj obrázky, tak jako jsi to udělal. Pozadí stránky by mělo být decentní. Nikoliv takhle celý obrázek, který je výrazný a kazí celkový dojem ze stránky. 

 

Typografie (písmo), je opravdu hrůzostrašné. Zkus si přečíst něco o správné typografii :)

 

Nechápu, proč jsi udělal text ve footeru větší, než obsahový text. Mělo by to být právě naopak. Footer není důležitý, aby byl tak velký a výrazný. 

 

Pokračuj dál, uč se, zkoušej... Víc ti na to říct nemůžu :) Práce je to opravdu hrozná, ale každý jsme nějak začínali....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...