Jump to content

nabízím Bytovky v SF


InParadise

Recommended Posts

Ahoj před pár dny tu byly na prodej bytovky(180kč) Celkem přehnaná cena. Zde dávám ke stažení celou mapu včetně bytovek. Je to na základě toho že mě daný človek zradil a lhal několikrat posobě a já mu stále dával šance. Prosím třeba se to někomu hodí. Posílám bez fotek každý se může kouknout sám.

Edited by vEnd
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

zadam o smazani.

tato osoba to zverejnila bez povoleni dvou osob co jim to patri tedy marek a tomas.

Má-li se tohle řešit, potřebujeme vědět, jak to máte. Dělal jsi to dané osobě na zakázku? Jak se k tomu dostal? Pokud jsi to dříve vydával volně, pod jakou licencí?

Link to comment
Share on other sites

tato byla kdysi koupena od jednoho slovenskeho mapera a pak sem to prodal jednomu a pak koupil podil a bud on mu to poslal nebo nevim ale ja mam taky natom podil

a temto clovek co to zverejnil

ale je.pravda ze licenci nemam jakozto papirove podepsane

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

tato byla kdysi koupena od jednoho slovenskeho mapera a pak sem to prodal jednomu a pak koupil podil a bud on mu to poslal nebo nevim ale ja mam taky natom podil

a temto clovek co to zverejnil

ale je.pravda ze licenci nemam jakozto papirove podepsane

Když mluvíš o podílu, myslíš vlastnický podíl? Pokud jste to kupovali dva a jeden z vás to poslal dál, tak s tím moc dělat nemůžeme.

 

InParadise, tvé vyjádření k věci by se taky hodilo.

Link to comment
Share on other sites

Samozřejmně se můžu vyjádřit. Tahle mapa mi byla poslána k používání na serveru. Stím že si sní můžu dělat co chci. Mě stačilo když jsem slyšel. Že to jednou koupil tomáš, on pak zase prodal zpátky jinýmu tomášovi a pak to zase koupil zpět. Když už jsme u toho tak nikdo asi nemá presvědčivý důkaz otom čí mapa je :d Ani ten že jsi to koupil :)

Link to comment
Share on other sites

Abych k tomu řekl taky svoje... (AW)Matej dělal asi před rokem tuhle mapu na zakázku pro mě... Bohužel já jsem pak neměl čas se věnovat modu takže jsem si tu mapu nekoupil.. Pak ji udajně koupil Tomáš (který se ji zde snaží už pár dní prodat)... Co bylo mezi tím jak píše auto tohohle topicu,jestli ji prodal ještě dál a pak ji chtěl odkoupit zpět nebo co to nevím... Ale celkem mě mrzí že i když nejde o nic převratného končí něčí práce takhle... Podle mě je celkem ubohé řešit takto osobní spory a dávat ji na stažení zvlášt když už do toho někdo investoval peníze s tím že bude jediný vlastník... Z osobních jednání vím že je to banda lidí pod 18 let a i tenhle topic tomu nasvědčuje... Já bych topic zamkl,mapu smazal,autorovi dal varování a nebo nechal autora mapy "(AW)Matej" ať se k tomu vyjádří.. Už takhle má tu mapu lidí víc než dost...

 

Mr.Burgi: Kdyby ses podival do sekce mapy věděl bys o co jde

Edited by RmT_Kjuba
Link to comment
Share on other sites

Dneska už si dělám mapy sám , ale pokud děláš nějáký větší mod a bereš to vážně a nemáš nato čas necháš si mapu udělat pokud nechceš mít mapy stažené z netu... Jak vidím tobě je to buřt a už ji máš pěkně natáhlou v PC :d Je to uhel pohledu mě v té době stálo zato do toho investovat.. #stopOT

Link to comment
Share on other sites

no jo ja tu mapu mam s jednim na pul a tato osoba kdysi v minulem roce od treti osoby dostala tuto malu ale ne proto aby ji nekdo zverejnil muze mi to jeden potvrdit

Link to comment
Share on other sites

Abych k tomu řekl taky svoje... (AW)Matej dělal asi před rokem tuhle mapu na zakázku pro mě... Bohužel já jsem pak neměl čas se věnovat modu takže jsem si tu mapu nekoupil.. Pak ji udajně koupil Tomáš (který se ji zde snaží už pár dní prodat)... Co bylo mezi tím jak píše auto tohohle topicu,jestli ji prodal ještě dál a pak ji chtěl odkoupit zpět nebo co to nevím... Ale celkem mě mrzí že i když nejde o nic převratného končí něčí práce takhle... Podle mě je celkem ubohé řešit takto osobní spory a dávat ji na stažení zvlášt když už do toho někdo investoval peníze s tím že bude jediný vlastník... Z osobních jednání vím že je to banda lidí pod 18 let a i tenhle topic tomu nasvědčuje... Já bych topic zamkl,mapu smazal,autorovi dal varování a nebo nechal autora mapy "(AW)Matej" ať se k tomu vyjádří.. Už takhle má tu mapu lidí víc než dost...

 

Mr.Burgi: Kdyby ses podival do sekce mapy věděl bys o co jde

 

 

Je mi uplně jedno kdo je auto mapy mapu jsem odstal uplně od jiného tomáše než tomáš co se ji tu snažil prodat. to proč mi ji poslal první tomáš nevím asi proto že meli oni mezi sebou spory. Mě stačí jak tu každej píše chyté řeči ale až bych tu viděl jasněj důkaz komu mapa patří tak bych ji pak na přání smazal. Bohužel to jsou jen nepřímé důkazy komu ta mapa patří ten človek kope kolem sebe. Mě už i napsal že to stejně prodat nechtěl. A jestliže si nechám udělat mapu na zakázku následně za ni zaplatím a pak ji prodám a pak ji chci zas koupit ale vlastne už jen vlastnický podíl. a to vše jen domluvou nebot tu není žádný důkaz. A jak říkám mě ta mapa byla poslána dělej si sní co chceš. Tuhle mapu už mám hodně dlouho. Neměl jsem zapotřebí ji prodávat rozhodně mi neni pod 18 let. Ale musíte si všichni uvedomit, že NIKDO neví co se mezi mnou a o jím stalo. a jak píšeš že když do toho inevstoval peníze. Tak to chápu ale on to už jednou prodal pak jsi udajně koupil vlastnický podíl a ten to znova prodává tak přemýšlím zda je to v pořádku řekl bych že ne. A bohužel žádného auta neznám. v podstaně me je to jedno když jsem ji dostal. A pokud si neco nechám udělat tak to nikomu nepošlu přece

Link to comment
Share on other sites

tato osoba InParadise tu mapu sice dostala z treti osoby ale pro uziti na serveru nikoliv aby ji zverejnil na net.

od osoby co si rika Tomy Novak na samp

jinak co se tyce prodeje tak ta mapa se nikomu ani neprodala ale ja jakozto clovek co ji vlastni na pul si nepreju aby byla na netu ke stazeni.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Stačilo!

Prosím aby ste sa prestali hádať či nadávať si, už tu raz bolo povedané,
pokiaľ chcete aby mapa bola zmazaná, dodajte jednoznačný dôkaz o vlastníctve/kúpe mapy,
inak sa mapa mazať nebude. Ak táto hádka bude pokračovať ďalej, pristúpim k trestom.

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Soubory smazány

Vzhledem k důkazům, které mi byly poskytnuty soukromě, jsem se rozhodl vyhovět Tomášově žádosti a soubory smazat. Autora tématu žádám, aby je na tomto fóru dál nešířil. Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...