Jump to content

hardware Internet


Mivčo

Recommended Posts

Zdravím... chcem sa vás opýtať aký je podla vás dobrý internet od akého poskytovateľa... Akú majú rýchlosť sťahovania a rýchlosť odosielania a za koľko mesačne.. :) 

Link to comment
Share on other sites

Nevím, kde bydlíš, ale já jsem z jihu Čech a mám Starnet. Největší spokojenost. Žádné výpadky (maximálně při nějaký katastrofě - orkán atd...) Levná cena, platím měsičně kolem dvou stovek a to chceš! :d Rychlost.. spokojenost, rychlejší jak O2 a Vodafone dohromady (teď nepřeháním). Jestli chceš, hodím sem ti nějakej test netu :) Ale nevím, jak na Slovensku, jestli tam vůbec je :d:)

Link to comment
Share on other sites

Já osobně mám CC Internet protože je dostupný ... Prvně jsem měl O2 což bylo 20 Mb/s rychlost za 500 kč měsíčně a našel jsem na internetu právě poskytovatele aktuálního který nabízí 40 Mb/s za 450 kč a zatím si nemohu stěžovat tedy až na občasné výpadky (třeba 1x po dobu 3h za měsíc) když něco dělají na svém systému ale to je nejspíš všude (co se týče bezdrátového internetu přes satelit).

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Akurát dnes som objednával net od dsidata, optika, 250Mb/s up, 250Mb/s down, 16€ mesačne

Link to comment
Share on other sites

Doma mám T-Mobile, rozhodně nedoporučuji ale bohužel nemám na výběr. V kanceláři mám Netbox, a nemůžu si stěžovat. Máme vedený 200Mb/s za 550,- a problém sem měl snad jednou, když někdo narušil spoj na stavbě. (Vyřešilo se do pár hodin)

Link to comment
Share on other sites

:d :D :d :D Jaký poskytovatel internetu - sekce Hardware :d

:d co uz :d

 

 

Doma mám T-Mobile, rozhodně nedoporučuji ale bohužel nemám na výběr. V kanceláři mám Netbox, a nemůžu si stěžovat. Máme vedený 200Mb/s za 550,- a problém sem měl snad jednou, když někdo narušil spoj na stavbě. (Vyřešilo se do pár hodin)

T-mobile mam ale su to skurvenci ktory nevedia opravit pevnu linku uz 4 mesiace... tak u nich koncim

 

 

Akurát dnes som objednával net od dsidata, optika, 250Mb/s up, 250Mb/s down, 16€ mesačne
môže byt ak je celkom dobry tak za tu cenu sa oplatí... :)

 

 

Ja mám Orange, neviem aký, neviem čo, ale Orange je dobrý. :d
Od orange tiez nikdy...
Link to comment
Share on other sites

Nepřímo pracuji pro Starnet a mohu doporučit :), minimální garantovaná rychlost je 30 Mbps jak pro download tak pro upload a jako maximum se dává 100 Mbps a nejlepší na tom je že to je vždy za stejnou cenu, 250 Kč včetně DPH :).

Linka pro hlášení poruch 24/7 a vždy poblíž nějaký technický tým. A za předpokladu že má klient internet od Starnetu je možno připlatit si za televizi (frčí přes net) se 7 denním přetáčením.

Zjistit pokrytí | Dotázat se na dostupnost

(Za toto doporučení nemám provizi :( )

Link to comment
Share on other sites

Nepřímo pracuji pro Starnet a mohu doporučit icon_e_smile.gif, minimální garantovaná rychlost je 30 Mbps jak pro download tak pro upload a jako maximum se dává 100 Mbps a nejlepší na tom je že to je vždy za stejnou cenu, 250 Kč včetně DPH icon_e_smile.gif.

Linka pro hlášení poruch 24/7 a vždy poblíž nějaký technický tým. A za předpokladu že má klient internet od Starnetu je možno připlatit si za televizi (frčí přes net) se 7 denním přetáčením.

Zjistit pokrytí | Dotázat se na dostupnost

(Za toto doporučení nemám provizi icon_e_sad.gif )

Celkem na prd.

 

Když už bych si chtěl koupit internet, tak chci mít garantovanou rychlost připojení. To, že dají za stejné prachy 30, 50 a 100Mbps jen vypovídá o tom, že to asi nebude zcela stabilní. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...