Jump to content

gamemode San Andreas Gaming - připravovaný gamemode


Recommended Posts

                   San Andreas Gaming

 

Vítám vás u mé prezentace připravovaného gamemodu pro SA-MP, který ponese název ,,San Andreas Gaming".

Tento mod by měl být freeroam, tak jak už určitě znáte. Žádné nic, co by tu nebylo, ale jelikož nejsem ,,pan zkušený",

tak budu rád i za gamemode ve verzi alpha. Tento mod by se měl odehrávat po celém San Andreas. Na serveru se

bude nacházet v podstatě to, co můžete najít jinde. Viz. níže.

 

Základní informace o modu

 

Začátek vývoje: 18.4.2017

Začal vyvíjet: [NsF]JardaHrajeCZ

Žánr serveru: Freeroam

Jazyk serveru: CZ

 

Co plánuji mít na serveru ?

 

Register, login a ukládání statistik

Nováčkovský tutoriál

Hráčské příkazy

Autoškoly

Achievementy

VIP systém

Property systém

House systém

Firma systém

Job systém

Obchody s oblečením

Shop se speciálními věcmi

Vozidla po mapě

Warp systém

Admin systém

Event systém

...pokud budou nějaké další nápady, tak dopíšu (toto je jen předběžný seznam).

 

Navrhnuté funkce uživatelů

 

XP a Level systém

Hráčský systém

Inventory systém

 

Určitě už každý ví, že jsem se již pouštěl do dvou modu, které neodpadli... Byla blbost začínat s Prison modem, když jsem ještě ani nezvládl udělat nějaký freeroam mod. Doufám, opravdu doufám, že tady to dopadne lépe, a že alespoň první verze bude. Každou kritiku příjmu.

Edited by JardaHrajeCZ
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Pekný gamemode, ten hp bar sa mi strašne páči, aj to ako si prekryl tú mapu. Veľmi pekne to máš spravené. Na ten Admin systém sa teším najviac.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Pekný gamemode, ten hp bar sa mi strašne páči, aj to ako si prekryl tú mapu. Veľmi pekne to máš spravené. Na ten Admin systém sa teším najviac.

icon_e_biggrin.gif  lol.gif  laughing.gif laughing.gif ca.gif ca.gif

 

K módu: ehmmm aspoň 10 modov existuje pod týmto názvom a určite aj nejaké cz ktoré boli vydané a fungovali tak cca mesiac... ja by som na tvojom mieste sa pustil do niečoho čo ešte neexistuje a robil to v eng jazyku icon_e_wink.gif lebo cz/sk samp komunita zaniká viac je buď anglický alebo nemecký a poprípade ruskí icon_e_smile.gif skus možná španielsky aspoň bude zábava icon_e_wink.gif

Edited by Leslie Nielsen
Link to comment
Share on other sites

icon_e_biggrin.gif  lol.gif  laughing.gif laughing.gif ca.gif ca.gif

 

K módu: ehmmm aspoň 10 modov existuje pod týmto názvom a určite aj nejaké cz ktoré boli vydané a fungovali tak cca mesiac... ja by som na tvojom mieste sa pustil do niečoho čo ešte neexistuje a robil to v eng jazyku icon_e_wink.gif lebo cz/sk samp komunita zaniká viac je buď anglický alebo nemecký a poprípade ruskí icon_e_smile.gif skus možná španielsky aspoň bude zábava icon_e_wink.gif

 

Já bych ho spíš nechal dělat to, co právě dělá. Zvýraznil, že není zas takový ten ,,pan zkušený", právě proto taky psal, že se pustí do FreeRoam módu, a právě proto se do něj vůbec spouští.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nechceš spraviť aj:
Hráčský systém,
Xp Systém,
Level systém,
Inventory Systém
a iných X Systémov ?
 

 

Pekný gamemode, ten hp bar sa mi strašne páči, aj to ako si prekryl tú mapu. Veľmi pekne to máš spravené. Na ten Admin systém sa teším najviac.

:d Tiež si hovorím,
Mohol si ohodnotiť, aj ten hud na peniaze, myslím, že je pekný :)

Link to comment
Share on other sites

Nechceš spraviť aj:

Hráčský systém,

Xp Systém,

Level systém,

Inventory Systém

a iných X Systémov ?

 

Pravda XP, Level systém by byl supr. Hlavně z toho důvodu, aby to ty hráče motivovalo, aby mělo nové levely, otevírali by se jim postupně díky tomu nové možnosti...

Link to comment
Share on other sites

 

Nechceš spraviť aj:

Hráčský systém,

Xp Systém,

Level systém,

Inventory Systém

a iných X Systémov ?

 

 

icon_e_biggrin.gif Tiež si hovorím,

Mohol si ohodnotiť, aj ten hud na peniaze, myslím, že je pekný icon_e_smile.gif

Určitě to tam doplním, to mi úplně vypadlo. Díky :)

 

icon_e_biggrin.gif  lol.gif  laughing.gif laughing.gif ca.gif ca.gif

 

K módu: ehmmm aspoň 10 modov existuje pod týmto názvom a určite aj nejaké cz ktoré boli vydané a fungovali tak cca mesiac... ja by som na tvojom mieste sa pustil do niečoho čo ešte neexistuje a robil to v eng jazyku icon_e_wink.gif lebo cz/sk samp komunita zaniká viac je buď anglický alebo nemecký a poprípade ruskí icon_e_smile.gif skus možná španielsky aspoň bude zábava icon_e_wink.gif

Pokud tedy nějaký takový byl, tak už není, takže to jako kopírovaní neberu. Kdyby nějaký pod tímto názvem existoval ještě, tak samozdřejmě změním název, ale nějaký aktivní pod tímto jménem jsem nezaznamenal. Jelikož jsem zatím ještě ani nedokončil svůj první freeroam mod, tak nemá cenu zkoušet něco, co neexistuje. Možná když to dopadne přijatelně s tímto modem, tak si jen tak sám pro sebe začnu s něčím originálnějším. Tam by se určitě šiklo mít to v ENG. :)

 

Máš už něco hotové, nebo teprve začínáš? (Popř. nějaké screeny icon_e_smile.gif)

Včera jsem teprve začal. Mám už skoro hotové ty jednoduché věcičky.  :)

Link to comment
Share on other sites

                             Jak bych si představoval některé funkce ?

 

Nováčkovský tutoriál - //Po prvním připojení na server vám to ukáže ty nejhlavnější budovy, funkce, apod.... Bude se to moci znovu spustit pomoci jednoho příkazu//.

 

Achievementy - Jednoduše řečeno úkoly, které budete moci splnit, a dostanete za ně nějakou odměnu. Ať už ve formě $, nějakou zbraň, nějaké gramy marihuany, ....

 

Autoškoly - Po celém SA několik autoškol na různé tipy. Například na auto, motorku, autobus, kamion, .... Budou vždy stát nějaké $$.

 

Job systém - Větší množství jobů/zaměstnáních, ve kterých budete moci vykonávat nějaké tématické mise, a dostanete odměnu v $$.

 

House systém - Nejspíše určitě bude dynamický. Domy budou po celém SA a bude jich hodně, přesný počet zatím určit nemohu. Domy budou jak po městech, tak i po vesnicích. Bude možno si u domu zaparkovat auta, možná koupit lepší interiér, možnost prodat dům hráči, uložit si nějaké peníze do sejfu, ....

 

Gang systém - Nejspíše budou klasické gang sídla, jako Grove Street, Ballas, Vagos, Aztecas, .... Ke každému gangu se budete moci přidat. V gangu bude možno obsazovat území ostatním gangům, pořádat gang souboje, sprejovat tagy, dávat závody, ....

 

Property systém - Po celém SA se budou nacházet nemovitosti, které budete moci odkoupit. Budou vždy stát nějakou větší částku, aby je nemohl hned mít nově zaregistrovaný hráč. Nemovitosti budete muset prodlužovat. Nemovitosti vám budou vydělávat peníze. ....

 

Obchody s oblečením - Obchody, tak jak je znáte ze singleplayeru po celém SA. Uvidím, jestli to bude jednodušší v tom, že se budou dát kupovat pouze skiny, nebo i doplňky. Spíše ale uvažuji o tom, že budou i doplňky. 

 

Warp systém - několik warpů, díky kterým se budete moci odwarpovat na nějakou část mapy. Nebude jich 99, ale budou jen takové ty základní. Žádné zbytečné Nemocnice LV,LS,SF, Policie SF,LV,LS, Hasiči LS,SF,LV... Budou ty základnější, jako Los Santos, San Fiero, Las Venturas, Jizzy Club, Nevada, Area 51, .... Warpy budou dělané přes dialogy, popřípadě textdrawy.

 

Pokud bude potřeba něco vysvětlit, tak vysvětlím...

Link to comment
Share on other sites

 

 

House systém - Nejspíše určitě bude dynamický. Domy budou po celém SA a bude jich hodně, přesný počet zatím určit nemohu. Domy budou jak po městech, tak i po vesnicích. Bude možno si u domu zaparkovat auta, možná koupit lepší interiér, možnost prodat dům hráči, uložit si nějaké peníze do sejfu, ....

 

Ohledně těch aut, ty bych spíš nechal hráče zaparkovat kdekoliv, a ty nemovitosti, tam bych auta prodával.

Sice to trošku připomíná jako kdyby to měly být systémy qwera (Property + Vehicle system), ale můžeš to ještě nějak vylepšit... 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pokus o re-obnovu vývoje GM:

 

Zdravím, rozhodl jsem se tento mod nezabalit a zkusit pokračovat, ovšem se mi ztratili do teď hotové věci a tak ještě dnes se pokusím dodělat to, co jsem měl hotové. Pokud to stihnu, tak doplním do tohoto příspěvku.

 

Co už je hotové?

 

- warp systém - 13 základních warpů, více zatím není třeba (Dragon, Caligula, LV, Nevada, Area, Jizzy, SF, Wang, Spawn, Chiliand, Farma, LS, Grove).

- založena provizorní Facebook stránka - na designu a doplnění INFA se bude pracovat zítra.

odkaz: https://www.facebook.com/San-Andreas-Gaming-SAMP-GM-1417045865023961/   //NA DESIGNU SE BUDE PRACOVAT ZÍTRA//

- warp systém - ke třinácti základních warpům přidána vozidla (celkově asi 59 vozidel).

 

Plánované achievementy

 

Vítej ! - Registrace/první připojení na server.

Řiditský průkaz B ! - Úspěšně si pořídit řiditský průkaz B (na auto).

Řiditský průkaz A ! - Úspěšně si pořídit řiditský průkaz A (na motorku).

Řiditský průkaz D ! - Úspěšně si pořídit řiditský  průkaz D (na autobus).

Řiditský průkaz C+E ! - Úspěšně si pořídit řiditský průkaz C+E (nákladní vůz - přívěs//Kamion).

Lodní průkaz ! - Úspěšně si pořídit lodní průkaz (na loď).

Zbrojní průkaz ! - Úspěšně si pořídit zbrojní průkaz (na zbraně).

Letecký průkaz ! - Úspěšně si pořídit letecký průkaz (na letadlo).

...Není třeba vypisovat každé zaměstnání//U každého zaměstnání splnit následující počet misí:

10 misí u ..., ..., ..., ... //10 misí u každého zaměstnání zvlášť.

25 misí u ..., ..., ..., ... //25 misí u každého zaměstnání zvlášť.

50 misí u ..., ..., ..., ... //50 misí u každého zaměstnání zvlášť.

...možná později i větší počet.

zabrat 10 gang území.

zabrat 25 gang území.

zabrat 50 gang území.

...možná později i větší počet.

Nahrát 10 hodin na serveru.

Nahrát 25 hodin na serveru.

Nahrát 50 hodin na serveru.

Nahrát 100 hodin na serveru.

...možná později i větší počet.

...atd... na každou funkci na serveru bude alespoň 1 achievement

Edited by JardaHrajeCZ
Link to comment
Share on other sites

Počkej, to jsi ještě nezačal? :d Takže si vlastně napsal tému jakože něco chceš dělat, o měsíc napíšeš "re-obnova" a mezi hotové věci napíšeš "..."? :d Tímto tempem neuděláš nic :d 

Link to comment
Share on other sites

Počkej, to jsi ještě nezačal? icon_e_biggrin.gif Takže si vlastně napsal tému jakože něco chceš dělat, o měsíc napíšeš "re-obnova" a mezi hotové věci napíšeš "..."? icon_e_biggrin.gif Tímto tempem neuděláš nic icon_e_biggrin.gif

Začal ale pak jsem s tím seknul, jelikož na to jednoduše nebyla chuť  dělat něco, do čeho by se mi nechtělo, to asi ne... Teď doufám, že to už vydrží... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Achievementy, najs na to sa teším najviac :) Dúfam že ich zozbieram všetky, potom si založím ďalšie účty aby som ich získal aj tam

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Teď nevím jestli si UareBugged si dělá jen prdel nebo to myslí vážně :d :D Nic mi na tomto módu nepřijde zajímavého nebo nového nebo lépe vymyšleného... A jestli hodláte říct už je vše tak věřte že ne ;)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jak už jsem psal jinde tohle nemá cenu.. Bud tě to baví nebo si chceš proste dokázat něco sám pro sebe tak se hecnes jako ve všem co opravdu chceš a vydržís a dáš do toho vše.. Nebo to rovnou zabal protože to bude podprůměrné :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...