Jump to content

ostatní Diskuse na téma ... ryba


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

#i_am_whale

#bluewhale
 

Kdo ví, více není třeba psát. Je tu někdo, kdo má zkušenost? Případně máte někdo nějaké zkušenosti? Dost by mě to zajímalo. 

 

(Téma budu hodně kontrolovat/usměrňovat, aby se nevymklo kontrole. Tak se o to můžete pokusit semnou. Díky)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Bohužiaľ počul, dúfam, že ty nad tým nerozmyšlaš icon_e_biggrin.gif . Každopádne zaujímalo by ma, keby som sa do toho zapojil a potom to zrušil, či sa mi bude nejaký 19 ročný "admin" vyhrážať, že si ma nájde a zabije, či ublíži mojej rodine. By sa mi objavil pred dverami a skončil by v nemocnici icon_e_biggrin.gif.

 

PS Aby som bol korektný, je to veľryba, nie ryba :godlul:

Link to comment
Share on other sites

myslis toto? [Edit:Prispevok sa vymkol kontrole, obrazok som zmazal]
Akurat vcera som na to nahodou narazil na webe.
Cjavim, co chces na tom diskutovat?
Niekto zvedavy pride na deepweb abo ma vkontaktoch dakoho čo to už hra, na 100% (nie menej) je to socka s poruchami všetkych možnych označeni a typov.
Posledny challenge musis byt velmi chory na to aby si sa na neho dal, tipujem ze tam ich aj vydieraju niektorych.
Urcite maju nejake svoje undergroundove posobisko a myslim ze keby si velmi haldal, najdes to. Ostatne by to nenašli ak by to bol naozaj deepweb.

A co sa tyka toho sebaposkodzovania, pri poruchach je to normalne, tje ten typicky pripad "Je lepsie citit aspon bolest nez nic."

Edited by Tanga
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Neviem, príde mi to ako strašná hovadina. Po prvé, človek ktorý sa do toho zapojí musí byť strašne na dne a psychické problémy. Čítal som dačo že majú tvoju adresu ale to je zas ďalšia chujovina, načo by im niekto dával reálnu adresu? Oni si to evidentne nejak neoverujú keďže si vymieňajú správy cez aplikáciu/sms alebo niečo iné. Avšaj k im dáš reálnu adresu tak verím že ti môžu robiť zle inak ako to že ti prídu domov(zneužiť tu adresu akokoľvek), predsa len, komu by sa chcelo jebať do čiech alebo na slovensko povedzme si úprimne(iba že by nejaký "kurátor" bol odtiaľto). 

 

Každopádne, bola by sranda skúsiť to s pár nástrojmi, VPN, "faková" identita, Photoshop. (čítal som už aj o ľuďoch ktorí toto skúšali, ale buď si kurátor všimol že ide o fakový obrázok a už mu naodpísal (hoci sa mu podarilo dostať cez pár kôl), alebo mu neodpísali vôbec)

Link to comment
Share on other sites

 

Každopádne, bola by sranda skúsiť to s pár nástrojmi, VPN, "faková" identita, Photoshop. (čítal som už aj o ľuďoch ktorí toto skúšali, ale buď si kurátor všimol že ide o fakový obrázok a už mu naodpísal (hoci sa mu podarilo dostať cez pár kôl), alebo mu neodpísali vôbec)

 

Založíme si pawno charakter, a budeme skupinově fotošpovovat úkoly?

Link to comment
Share on other sites

Absolutně nechápu, jak někdo může být s prominutím takový idiot, aby kvůli tomu spáchal sebevraždu. Tohle mi hlava nebere. A je vůbec potvrzené, že daní jedinci, kteří tu hru hráli se zabili doopravdy kvůli ní?

 

Edit: List příkazů

 

 

1. Vyřež si žiletkou "f57" do ruky a pošli fotku kurátorovi

2. Vzbuď se v 4:20 a sleduj psychedelická a děsivá videa, která ti kurátor pošle
3. Pořež se podél žil na ruce, ale ne příliš hluboko a jen tři řezy, pošli fotku kurátorovi
4. Nakresli velrybu na kus papíru, pošli fotku kurátorovi
5. Jestli si připraven/a na to, aby si se stal/a "velrybou", vyřež "ANO" do své nohy. Pokud nejsi, pořež se (potrestej se)
6. Úkol s šifrou
7. Vyřež "f40" do své ruky, pošli fotku kurátorovi
8. Napiš "#i_am_whale" do statusu svého VKontakte
9. Překonej svůj strach
10. Vzbuď se  v 4:20 a jdi na střechu (čím vyšší, tím lešpí) 
11. Vyřež velrybu do své ruky, pošli fotku kurátorovi
12. Sleduj celý den psychedelický a hororová videa
13. Poslouchej muziku, kterou ti kurátor pošle
14. Pořež si ret
15. Píchej do své ruky špendlíkem
16. Udělej si něco bolestivého, ať je ti zle
17. Jdi na nejvyšší střechu, kterou dokážeš najít a stůj nějakou dobu na jejím okraji
18. Stůj na kraji mostu
19. Vylez na jeřáb, nebo se o to alespoň pokus
20. Kurátor prověřuje tvoji důvěryhodnost
21. Popovídej si s další "velrybou" (s dalším hráčem hry) na Skypu
22. Jdi na střechu a sedni si na kraj 
23. Další úkol s šifrou
24. Tajný úkol.
25. Setkej se s "velrybou"
26. Kurátor ti řekne datum tvé smrti a ty to musíš přijmout
27. Vzbuď se v 4:20 a jdi ke kolejím (k jakýmkoliv, které dokážeš najít)
28. S nikým celý den nemluv
29. Udělej slib, že "jsi velryba"
30-49. Každý den se zbuď v 4:20, sleduj hororové filmy,
poslouchej poslanou hudbu,
udělej na sobě každý den jeden řez žiletkou, mluv s "velrybou"

50. Skoč z vysoké budovy. Vezmi si život.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Chceš to zkusit? Alespoň bychom odzkoušeli, kam až mohou dosáhnout a jak by se k tobě dostali, až bys to odmítnul. Jestli vůbec.

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

pre tých čo nevedia o čo ide, toto je modrá veľryba(blue whale)

 

 

 

576ec019e86840fdb0b949f77182e7e5.png

 

 

Měli bychom zavést soutěž o nejlepší příspěvky. Na tohle je reputace krátká.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Já jsem nad tím přemýšlel a ono dostat se do 50. úkolu není těžké. Ze začátku je to velice jednoduché - snaží se nějak vyniknout a tak hraje hloupou hru. Jenže sebepřekonávání a vyniknutí je (podle mě) jen motivace. Zatímco úkoly jsou dost psychicky náročné. Člověk bude ve výsledku psychicky na dně a podle mě finální rozhodnutí zda provede 50. úkol ani není jeho rozhodnutí. Člověk je pak pravidlama absolutně ovládán.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

I chytrý člověk může být podle mě zvědavý a vyzkoušet si svou psychiku. Ikdyž riskuje, ví to, ale věří, že by se přeci nikdy nezabil.

Link to comment
Share on other sites

Můj názor na Modrou velrybu je, že jen chytří si tu hru NEZAHRAJÍ

* psychicke choroby nemaju nic spolocne s mudrostou, skor naopak, cim vacsia si deviacia od priemeru, tym skor mas aj choroby

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Blue Whale bol založený hlavne pre sebevrahov a psychicky chorých ľudí, aby im "pomohli" sa zabiť, takže bežný človek tie úlohy isto nespraví.

 

Člověk se chce zabít a přesvědčuje se, že se chce zabít ale nejde mu to. Tak založili hru aby sami sebe přesvědčili, že se chtějí zabít. ok :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

každopádne, ak niekoho zaujíma prečo to niekto robí(nemyslím teraz "súťažiacich" ale tých čo tú "súťaž" organizujú) tak tu máte vysvetlenie. Čas 7:06 až do 9:35

https://youtu.be/9eWjl6PkmqE?t=7m6s

Link to comment
Share on other sites

Toto nie je nič iné, ako len vylepšená verzia toho scamu z minulosti, ktorý sa k nám tiež dostal zo zahraničia. Išlo o spamy, ktoré sa prenášali hlavne cez skype, icq ale aj iné soc. siete a ich znenie bolo "pokud tohle nepošleš 30ti lidem..." no čo už, ľudská demencia stupňuje tak s tým aj vážnosť takýchto "hier".

Link to comment
Share on other sites

Trošku jiný stupeň SAW... Ale pořád nemohu uvěřit že tohle někdo může udělat. Řezat se apod. To už pak musí být člověk jak na dně.. Hlavně se mi líbí jak po 2-3 dnech jak se to začalo medializovat mají média už své oběti :d Ale to je spíše smutné než k smíchu.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

Osobně abych ktomu řekl můj názor. Celkem jsem si otom dost zjištoval a je pravda že je to založené na účelu scamu(krádeže) a podobně.

Jenže jde o víc tady jde o lidské životy není to úplně otom že jen psychycky narušená osoba si tohle zahraje ale jak tu již padlo může to bejt ze zvědavosti a 

nebo otom že si někdo řekne "Taková blbost nato se nenachytám a prostě to zkusím a potrollím toho kurátora" jo pokus dobrej pokud se ale dostanete pod ruku

těm originalním kurátorum řekl bych že tihle se vám dostanou težce do vaši psychiky a dokážou vás velice silně ovlivnit a časem je budete poslouchat na slovo.

Však jak bylo již v minulosti někdo šel do banky a pouze psychickým přesvědčením přesvědčil osobu za pokladnou že prázdný papír který měl v ruce je šek na 100 000 dolaru.

Tudiž jak jsem řekl,Je to celkově o vaši psychice upřímně měl jsem nápad prostě si otom zjistit něco víc a zkusit se dostat do hry..

Jenže dokážu se rozmyslet s úvahou a logikou proto jsem to ani nezkoušel né proto že bych nevěřil své psychice ale protože nevím jak silná a dobrá může bejt osoba

na druhé straně a upřímně mám svůj život rád takže bych to vživotě nezkusil.

Když jsem viděl na Facebooku jak jedna holka kterou mám v přátelích věk 17 let.

Dala Hashtagy na zeď pod stylem jak to má bejt jsem se zděsil.

Napsal jsem tudiž zprávu:

Citace:

 

Já:Ahoj,Ty hraješ tu pi**vinu ?

Ona: To mi musí každej otom furt psát ?

Já: Hraješ to ano nebo ne ? 

Ona: - Zobrazeno - Do teď žádná odpověd.

 

Tudiž je možné že bud otom nechce mluvit a nebo prostě "Kurátor" osobě vstoupil tak do hlavy a ROZKÁZAL ji otom snikym nemluvit !

 

Opravdu přesně nevím jak funguje rozhovor s kurátorem..Radši to ani moc vědět nechci ikdyž zvědavost mi nedá..

Chtěl bych to opravdu vědět.

Jak ale již někde bylo řečeno a ve videu na které tu byl již odkaz od Youtubera: ZlyZajo - Odhalení o Modré Velrybě.

Kterého údajně kontaktovala česká skupina Anonymous - Neříkám že to byla opravdu originalní skupina na CZ/SK ale prostě přes tuto bylo například zjištěno 

že chcou pouze vaše údaje které následně prodají.

 

Uvidíme jak to bude probíhat dále a upřímně doufám že známá na Facebooku nedosáhne 50 levelu..

 

Mějte se a určitě piště další vaše názory !

Polis_Polismanovic

Link to comment
Share on other sites

Nikdy nepochopim lidii, kteří si sáhnou na život, nebo maji sebevražedné sklony, místo toho, aby někteří byli rádi, že nežijí někde támhle v Africe (neberte mě za slovo, ano jsou tam i státy na urovni, ale víte jak to myslím) a nemusí každý den chodit do "školy" 10-30km pešky, nebo každý den bojovat o kousek jídla, nebo nejsou "bilým masem", tak si ubližujou, ať už tím, že se řežou, nebo pálej, nebo cokoliv podobného. Například sebevražda, nevím proč, ale proč by někdo měl takhle znehodnotit dar, který mu byl dán, myslím teď život? Proč? Měl jsem pár kamarádů, co se řezali, už kamarádi nejsou, proč bych se bavil s někým, u koho nevím, jestli ho zejtra potkam, protože si říznul hlouběji, než chtěl? 

A teď k tématu, nepřijde mi, že snad někdo normální začal hrát hru, o které ví, že ho za 50 dní "zabije". Slyšel jsem něco o tom, že "kurátor", bo jak si ta "mrd**" co to vymyslela (vlastně, když to tak vemu, tak geniální člověk, ne proto, že bych uctíval to, že "zabíjí" lidi, ale proto, že se mu podařílo vyplnit filmový scénář v realném životě) si zjistí pár věcí o tobě a tvé rodině, a když chceš cuknout, už nemáš jak protože tě rodinou vydírá, nevím co je na tom pravdy.

Shrňme to, Modrá velryba je další trend, který si myslím, že náš bude zase chvilku pronásledovat, nemyslím si, že je na tomto něco pozitivního, snad jen to, že ty co si na ten život fakt sáhnou kvuli hře, není možně brát vážně, protože takový člověk si nezaslouží žít, když nemá put přežít.


Absolutně nechápu, jak někdo může být s prominutím takový idiot, aby kvůli tomu spáchal sebevraždu. Tohle mi hlava nebere. A je vůbec potvrzené, že daní jedinci, kteří tu hru hráli se zabili doopravdy kvůli ní?

 

Edit: List příkazů

 

 

1. Vyřež si žiletkou "f57" do ruky a pošli fotku kurátorovi

2. Vzbuď se v 4:20 a sleduj psychedelická a děsivá videa, která ti kurátor pošle
3. Pořež se podél žil na ruce, ale ne příliš hluboko a jen tři řezy, pošli fotku kurátorovi
4. Nakresli velrybu na kus papíru, pošli fotku kurátorovi
5. Jestli si připraven/a na to, aby si se stal/a "velrybou", vyřež "ANO" do své nohy. Pokud nejsi, pořež se (potrestej se)
6. Úkol s šifrou
7. Vyřež "f40" do své ruky, pošli fotku kurátorovi
8. Napiš "#i_am_whale" do statusu svého VKontakte
9. Překonej svůj strach
10. Vzbuď se  v 4:20 a jdi na střechu (čím vyšší, tím lešpí) 
11. Vyřež velrybu do své ruky, pošli fotku kurátorovi
12. Sleduj celý den psychedelický a hororová videa
13. Poslouchej muziku, kterou ti kurátor pošle
14. Pořež si ret
15. Píchej do své ruky špendlíkem
16. Udělej si něco bolestivého, ať je ti zle
17. Jdi na nejvyšší střechu, kterou dokážeš najít a stůj nějakou dobu na jejím okraji
18. Stůj na kraji mostu
19. Vylez na jeřáb, nebo se o to alespoň pokus
20. Kurátor prověřuje tvoji důvěryhodnost
21. Popovídej si s další "velrybou" (s dalším hráčem hry) na Skypu
22. Jdi na střechu a sedni si na kraj 
23. Další úkol s šifrou
24. Tajný úkol.
25. Setkej se s "velrybou"
26. Kurátor ti řekne datum tvé smrti a ty to musíš přijmout
27. Vzbuď se v 4:20 a jdi ke kolejím (k jakýmkoliv, které dokážeš najít)
28. S nikým celý den nemluv
29. Udělej slib, že "jsi velryba"
30-49. Každý den se zbuď v 4:20, sleduj hororové filmy,
poslouchej poslanou hudbu,
udělej na sobě každý den jeden řez žiletkou, mluv s "velrybou"

50. Skoč z vysoké budovy. Vezmi si život.

 

 

 

k tomu listu ukolu, nemyslím si, že je to uplně pravdivé, protože f57 neexistuje, f58 je totiž speialní ruska jednotka založena přimo na boj protí této ohavnosti

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

*UPDATE*

 

Slovenskí a Českí tínedžeri sú zjavne ťažko ovplyvniteľní ruskými hrami a súťažami, preto kontaktovali našu mafiu aby spravila vlastnú hru na našom území. Toto sú jej pravidlá, pravidlá pre chúdence tínedžerov po ktorých sa vám zdvihne žalúdok. Ak niekto z vášho okolia túto hru už začal, pošlite mu rozlúčkovú SMS prípadne sa s ním choďte rozlúčiť osobne.

Modry zetor.
1. Vstaň a napíš si na ruku ,,Zetor,,
2. Pozeraj obrázky traktorov
3. Pozeraj videa ako kultivatoruju traktory
4. Vstaň a choď sa pozrieť na nejaký traktor
5. Nakresli na papier traktor a pošli to na družstvo
6.Ak si pripraveny stať sa traktoristom napíš ,,ANO,, na papier
7.Zasaď zemiak na najbližšom poli
8.Daj si status i_am_modry_traktorista
9.Prekonaj svoj strach
10.Sadni za nejaky traktor (a je jedno či je to detský) 
11. Sleduj celý deň videa a filmy o traktoroch 
12.Počuvaj hudbu o traktoroch
13. Rozprávaj sa s traktoristami
14. Hraj sa s hračkárskym traktorikom
15.Vstaň a choď si odfotiť traktor 
16-49 Vstaň a počuvaj hudbu o traktoroch, pozeraj videá a filmy o traktoroch a zasaď zemiak 
50. Skoč z traktora
  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...