Jump to content

ostatní Poskytovatel internetu


Recommended Posts

Zdravím chci si v blízké době změnit poskytovatele internetu protože rychlost mého internetu je velmi špatná... a zaujal mě poskytovatel Giganet.cz a tak bych se chtěl zeptat jestli s ním nemáte nějaké zkušenosti a jestli bych ho teda měl brát :d P.S. bylo by to v Praze

Link to comment
Share on other sites

Nazdar, samozrejme nemám skúsenosti s týmto poskytovateľom nakoľko som zo slovenska. Ale pozeral som ich cenník a zdá sa mi to celkom drahé. Neviem teda aké tam máte možnosti pripojenia ale keď hovoríš v PRAHE tak predpokladám že sa nájde aj niečo iného.

Ponúkajú max. download 60Mb za cenu skoro 700 korun, naviac download majú napísaný 30Mb, čiže 60 ti to pôjde tak o 2 v noci keď nebude nikto pripojený. 

 

Aby si si vedel predstaviť:

Mám pripojenie od PegoNet. Zobral som najvyšší balíček, to je 100Mb down/up -súčasne. A mesačne platím 15€ + 2€ za verejnú IP. To máš v prepočte na koruny asi okolo 500 korun.

 

Takže asi tak, ale rozhodnutie je na tebe.

Link to comment
Share on other sites

A jakou rychlostí stahuješ třeba na Steamu? icon_e_smile.gif CzNet vypadá lákavě icon_e_smile.gif

 

Nakoľko ti dodal aj speed test tak vidíš nie? :d

100Mb za sekundu :d

Na Steame to záleží skôr od vyťaženia serverov, takže niečo medzi 500kB až 12.5MB ;)

Link to comment
Share on other sites

Nakoľko ti dodal aj speed test tak vidíš nie? icon_e_biggrin.gif

100Mb za sekundu icon_e_biggrin.gif

Na Steame to záleží skôr od vyťaženia serverov, takže niečo medzi 500kB až 12.5MB icon_e_wink.gif

Vím, že mi tu dal SpeedTest, ale myslel jsem konkrétní max. rychlost. :d Jinak těch 12MB/s se mi zamlouvá :d Momentálně mám max. 700kB/s :(

Link to comment
Share on other sites

Vím, že mi tu dal SpeedTest, ale myslel jsem konkrétní max. rychlost. icon_e_biggrin.gif Jinak těch 12MB/s se mi zamlouvá icon_e_biggrin.gif Momentálně mám max. 700kB/s icon_e_sad.gif

Hele ze steamu už jsem dlouho nic nestahoval. Až budu něco stahovat napíšu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...