Jump to content

hledám Paradise World


Ninjonik

Recommended Posts

Čaute,

poslednou dobou vidím že dosť veľa serverov má gamemode paradise world.

Aj ja by som si chcel tento GM aspoň otestovať ale neviem ho nájsť...

Tak prosím ak by ste mali neaký odkaz na download tak napíšte.

Link to comment
Share on other sites

Kdyby jsi použil google a napsal tam něco, jako ,,pawno paradise world tvůrce", tak hned první mi vyjela prezentace, kde je něco následujícího:

 

Vytvořil: _[Honza]_
Datum založení29.5.2015

Link to comment
Share on other sites

Jelikož jen tak pro zábavu sbírám nějaké módy, tak jsem již tento mód taky hledal, ale nenašel sem ho. Několik lidí psalo když tu někdo napsal před nedávnem topic, že ten mód mají, takže se můžeš zkusit zeptat jich, což pochybuji že ti někdo dá, nebo to najít sám, protože někde to asi bude.. 

 

//Mimochodem, mód založil Honza, to jsem našel během toho co jsem hledal pod názvem "Lost Dream City"

Edited by Daniels
Link to comment
Share on other sites

Není Vám trapně se tu tak rvát o ten zastaralý mód a vytvořit si raději vlastní a tím spíš i lepší ?

Není ti trapné ten zastaralý mod raději zveřejnit? Když ti tady všichni tak prosí. Alespoň by byl pro jednou klid. Stejně už máš lepší kappa.png

Link to comment
Share on other sites

Není ti trapné ten zastaralý mod raději zveřejnit? Když ti tady všichni tak prosí. kappa.png

I kdybych ho zveřejnil (i když už moc soukromý není) tak bys ty ani další nerozuměli 3/4 z toho co tam je takže by to bylo naprosto zbytečné a kdybyste tomu náhodou porozuměli tak není problém si stéjný mód (když jste všichni tak strašně originální) udělat

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

I kdybych ho zveřejnil (i když už moc soukromý není) tak bys ty ani další nerozuměli 3/4 z toho co tam je takže by to bylo naprosto zbytečné a kdybyste tomu náhodou porozuměli tak není problém si stéjný mód (když jste všichni tak strašně originální) udělat

tak už keď ti to je tak jedno či to zverejníš alebo nie tak to tu aspoň hoď. niekomu to je jedno či je starý alebo nový niekomu sa to páči

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...